10 znaków ostrzegawczych, że zamierza cię rzucić - Może 2022

Kiedy dwie osoby spotykają się, zawsze istnieje możliwość, że wszystko się skończy. Wiem, że cała koncepcja randkowania polega na tym, aby rzeczywiście poślubić partnera, ale niestety niektóre pary nigdy nie wchodzą w tę fazę.

Jeśli nagle myślisz, że coś jest nie tak z tobą i partnerem, ale nie jesteś pewien, co to może być, sprawdź te znaki. Może sytuacja jest gorsza niż się wydaje, ale po prostu nie jesteś tego świadomy!1. Nie rozmawia z tobą tak jak kiedyś

Twoja komunikacja wygląda, jakbyś był tylko współlokatorami, a nie parą. Jeśli po prostu rozmawia z tobą, gdy chce wiedzieć, gdzie są jego czyste ubrania lub czy jest coś do jedzenia, powinieneś się martwić. Kochający i troskliwy partner powinien zawsze znaleźć czas na uścisk i pocałunek.

formas de encender a tu hombre

Jeśli wydaje się odległy, najpierw porozmawiaj z nim, ponieważ istnieje możliwość, że ma on pewne problemy prywatne. Jeśli w jego życiu wszystko jest w porządku, jedno jest pewne - twój związek nie!

2. Cały czas walczysz

Nie pamiętasz, kiedy był ostatni szczęśliwy dzień z nim. Każdego dnia walczysz, ponieważ nie jesteś zadowolony z drogi twojego związku.Sprawia, że ​​czujesz się winny za niektóre drobne rzeczy, podczas gdy popełnia znacznie większe błędy, a ty trzymasz usta zamknięte.

Powinieneś zdawać sobie sprawę, że ten toksyczny związek nie jest czymś, co sprawi, że będziesz szczęśliwy. Upuść go, dopóki nie jest za późno.

3. Seks jest rzadki

Surowa prawda jest taka, że ​​on cię nie podnieca, ponieważ ciągle walczysz. Nawet seks do makijażu nie jest tak dobry, jak kiedyś. Możesz to poczuć jego dotykiem i pocałunkiem.Nie są tak namiętni jak wcześniej, a to uczucie obniża twój popęd seksualny. Powinieneś usiąść i otwarcie z nim porozmawiać. Każdy problem można rozwiązać, jeśli będziecie się starać.

4. Mówi ci, że potrzebuje trochę miejsca

To wielka czerwona flaga - jeśli chce trochę czasu dla siebie, oznacza to, że chce pomyśleć o swoim życiu i tak, twój związek również mu ​​przeszkadza.

Faceci robią to, gdy nie chcą już być z tobą, a powiedzenie, że potrzebują trochę czasu, jest po prostu dobrym sposobem na powiedzenie ci, że nie chcą, abyś był blisko nich.

Więc teraz wiesz, że to od Ciebie zależy, czy rzucisz go pierwszy.

5. Wszystko jest ważniejsze od ciebie

Jeśli czujesz, że jesteś ostatnią rzeczą, o której myśli, możesz być pewien, że twój mężczyzna już myśli o wyrzuceniu cię. Prawdopodobnie myślał o tym przez długi czas, ale do tej pory tego nie pokazywał.

comida tradicional navideña en todo el mundo.

Nie myśl o błaganiu go, aby został, ponieważ w morzu jest więcej ryb, a może ktoś inny naprawdę cię uszczęśliwi. W końcu to jego strata.

6. TY jedyny wkładasz wysiłek w swój związek

Może robi to jako jedną ze swoich taktyk. Może chce, żebyś jako jedyny włożył wysiłek w twój związek, a kiedy zobaczysz, że on nie robi tego samego, poczujesz frustrację i zerwanie z nim.

Och, to taki podstępny drań. Nie pozwól mu uciec od tego i wymyśl najlepszą najlepszą taktykę, która go zniszczy.

7. Masz więcej złych niż dobrych dni

Relacje powinny sprawić, że poczujesz się lepiej, a nie gorzej. Jeśli wszyscy mają złe dni, prawdopodobnie powinieneś go rzucić, ponieważ na pewno zrobi to w bardzo krótkim czasie. Po co marnować swój cenny czas na kogoś, kto nawet nie chce o ciebie walczyć?

8. Nie jest już romantyczny

Miękkie pocałunki i przytulanie się do łóżka wczesnym rankiem już minęły. Traktuje cię jak swoją siostrę i czujesz, że nie jest już dla ciebie atrakcyjny. Dlaczego tak się czujesz? Czy on naprawdę jest tego wart? Nie sądzę.

50 sombras de la escena del cubo de hielo gris

Sugeruję, żeby go rzucić, ponieważ ten człowiek oczywiście nie podziela tej samej ilości miłości, co ty. Wystarczająco powiedziane.

9. Spędza więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi

Jeśli twój facet spędza więcej czasu z przyjaciółmi niż z tobą, powinieneś się martwić. Kiedy mężczyzna kocha kobietę, chce spędzić z nią cały swój wolny czas.

Ale jeśli człowiek wybierze swoich przyjaciół niż ciebie, jest to znak, że coś jest nie tak.

Najlepszym sposobem, aby sobie z tym poradzić, jest zapytanie go, dlaczego to robi, i powiedzenie mu, że czujesz się trochę pominięty. Jeśli rozumie, oznacza to, że cię kocha, ale właśnie popełnił mały błąd, myśląc, że to cię nie obraża. Ale jeśli cię zignoruje, powinieneś go zostawić bez zastanowienia.

10. Wskazuje, że cię opuści

Jeśli już mówi o twoim odejściu, oznacza to, że myślał o tym wcześniej. W twoim związku jest coś, co nie działa dobrze i chce spalić mosty między wami.

Nie czekaj, aż podejmie ostateczną decyzję, ale spakuj torby i zostaw go na czas!