W ten sposób rozpoznasz Złamanego mężczyznę z bagażem emocjonalnym - Grudzień 2021

Kiedy słyszysz o złamanych mężczyznach, zakładasz, że będziesz w stanie rozpoznać ich od pierwszego wejrzenia. Zakładasz, że ten typ faceta nigdy cię nie oszuka i że przynajmniej twoja intuicja powie ci, że coś jest nie tak.

Ale zaufaj mi - to nie może być dalsze od prawdy.Kiedy po raz pierwszy spotkasz uszkodzonego faceta, który nosi w sobie dużo bagażu emocjonalnego, nie będziesz miał pojęcia o wszystkim, przez co przeszedł. Zamiast tego będzie się zachowywał jak każdy inny facet.

W rzeczywistości mógłby nawet działać lepiej niż jakikolwiek mężczyzna, którego spotkałeś przed nim. Możesz pomyśleć, że w końcu znalazłeś mężczyznę swoich marzeń i że jest wszystkim, na co czekałeś.

Ale z biegiem czasu zobaczysz kilka znaków, że jest zepsuty. Przekonasz się, że coś go niepokoi, głęboko ukryte w nim. I spróbujesz dowiedzieć się, co to jest.Chociaż każda osoba jest inna, wszyscy złamani mężczyźni mają ze sobą kilka wspólnych cech.

Po pierwsze, ten facet prawdopodobnie będzie z tobą tajemniczy. Będzie skryty o swoją przeszłość i swoje emocje.

Na początku założysz, że udaje, że jest twardym facetem i że może nie mieć kontaktu ze swoimi uczuciami. Pomyślisz, że boi się wyglądać zbyt desperacko, a nie na mężczyznę przed tobą, i dlatego udaje, że jest mu zimno.Ale bardzo się postaracie, aby dojść do sedna. Chcesz wiedzieć, co kryje się za tą maską i chcesz poznać mężczyznę ukrytego głęboko w tym facecie. Będziesz chciał poznać prawdziwego go.

I choć jego tajemnicza strona powinna cię przepędzić, w rzeczywistości zbliży cię jeszcze bardziej.

Przekonasz się, że ten facet jest zimny wobec wszystkich i będziesz miał ochotę to zmienić. Będziesz musiał udowodnić jemu i sobie, że możesz stać się dla niego kimś wyjątkowym - że możesz być jedyną osobą na tym świecie, któremu ufa i może się otworzyć.

cómo hacer que un hombre te desee sexualmente

Będziesz myślał, że jest wyjątkowy, a jego miłość jest wyjątkowa, ponieważ najwyraźniej nie rozdaje jej nikomu, kto wejdzie w jego życie.

Nawet jeśli zaakceptujesz, że jest on uszkodzony emocjonalnie, będziesz chciał udowodnić, że jesteś jedynym godnym jego miłości i zaufania. Będziesz chciał udowodnić sobie, że masz szczególne miejsce w jego życiu, że różnisz się od wszystkich innych i że zdołasz zrobić coś, czego nikt wcześniej nie zrobił.

Nigdy nie dowiesz się wiele o historii randek tego faceta, jego traumach z przeszłości, jego problemach z zaufaniem, jego niepewności czy niepokoju i depresji.

Za każdym razem, gdy ten facet poczuje się źle, będzie chciał, abyś trzymał się z daleka. Może po prostu zniknie na tobie, potrzebując trochę czasu dla siebie, ponieważ czuje, że nie może nikomu ufać i że może sam rozwiązać swoje problemy.

Chociaż na początku ten facet może udawać, że ma dużą pewność siebie, prawda jest taka, że ​​w głębi duszy czuje, że nie jest dla ciebie wystarczająco dobry. Prawda jest taka, że ​​jest niepewny emocjonalnie i że porównuje się do każdego innego mężczyzny, ale po prostu próbuje to ukryć.

Nigdy nie poznasz jego słabości i rzadko zobaczysz jego wrażliwą stronę. Możesz myśleć, że wstydzi się pokazać ci tę swoją stronę, ale prawda jest taka, że ​​się boi.

Ten facet jest przerażony, by oddać ci swoje serce i otworzyć się na ciebie, ponieważ jest pewien, że wykorzystasz to wszystko przeciwko niemu, mimo że nigdy nie zrobiłeś nic, co mogłoby zmusić go do myślenia lub odczuwania w ten sposób.

Wiem, że to ostatnia rzecz, o której chce, żebyś wiedział, ale prawda jest taka, że ​​ten człowiek cierpi z powodu traumy porzucenia. Prawda jest taka, że ​​był ranny i ranny w przeszłości i stracił zaufanie do ludzi, zwłaszcza kobiet.

To proste - zakłada, że ​​każda kobieta, która wejdzie w jego życie, złamie go jeszcze bardziej i zrani go w taki sam sposób, jak ktoś toksyczny z jego przeszłości.

Stworzył więc tarczę, fasadę, aby uchronić się przed wszystkimi, co uczyniło go emocjonalnie niedostępnym.

I musisz być cholernie wyjątkowy, żeby to zmienić.