Do wszystkich kobiet Alpha: noś zbroję i kopnij tyłek - Grudzień 2021

Wielokrotnie mówiono nam, że jesteśmy słabi, delikatni i powinniśmy zachowywać się podobnie. Tak wiele razy nam mówiono, abyśmy skrzyżowali nogi, byli uprzejmi, uśmiechali się i kiwali głowami. Powiedziano nam, że powinniśmy poczekać, aż mężczyzna nas zaprosi. Ponieważ tak powinno być. Ale kto tak mówi? Jestem pewien, że jak cholera, nie, żadna kobieta nigdy tego nie robi. Pozwól, że ci powiem, że większość złych ludzi w moim życiu to kobiety.

Mój sąsiad, który wychował dziecko po śmierci męża. Szwagier uderzył ją córką i wyszła następnego ranka. Nie ma gdzie się zatrzymać, nie ma pracy, tylko ona i jej córka. A teraz, 11 lat później, oboje robią niesamowite.Moja ciocia, która opuściła ojczyznę, by podążać za mężczyzną swoich marzeń. Kazał jej iść z nim, wszyscy inni kazali jej zostać. „Powinieneś poczekać, kochanie, on wróci za tobą”. Kupiła bilet w jedną stronę i wyszła, nawet nie wiedząc, gdzie on jest, jak go znajdzie, wiedząc tylko, że muszą być razem. Są małżeństwem od 39 lat, a ona wciąż mówi, że była to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęła.

Mój przyjaciel, który wstał dziś rano i poszedł na studia. Zrobiłeś to, kochanie, i jestem z ciebie taka dumna. Wiem, jak ciężko było i ile siły to wymagało. Wiem, jak to jest, gdy demony w twoim umyśle podążają za tobą. Wiem, że czułeś się samotny i niekochany. Wiem, że czułeś się załamany, kiedy udawałeś, że masz wszystko pod kontrolą. I wiem, jak silny i niesamowity jesteś. Zrobiłeś to raz i możesz to zrobić ponownie. Możesz z nimi walczyć w kółko i kiedyś wygrasz.Mój profesor college'u, który zaczął jako dziennikarz wojenny. Dziękuję, że jesteś moją inspiracją i osobą, do której aspiruję. Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją historią, dzięki czemu mogę podzielić się nią z resztą świata. Dziękujemy za przełamanie stereotypów na temat kobiet w wojnie i że dziennikarki są tylko ładnymi twarzami przed kamerą.

Wszyscy, niesamowite kobiety, które przeżyły przemoc domową i rozmawiały o tym, dziękuję za uratowanie wielu, wielu innych. Wasze kobiety, które przetrwały toksyczne związki, mają znaczenie. Jesteś niesamowity, nigdy nie ufaj nikomu, kto mówi inaczej. Wszystkie z was, które nas kochają i kochają. Bycie mamą to nie tylko praca od 9 do 5, bycie mamą nie tylko rodzi kogoś. Bycie mamą to coś więcej, o wiele więcej, więc dziękuję za rezygnację ze swoich marzeń, aby wasze dzieci mogły żyć swoimi. Dla wszystkich pielęgniarek, lekarzy i położnych, kucharzy, pilotów, żołnierzy, sióstr, pisarzy, artystów, nauczycieli itd., Jesteście najgorsi ludzie, o których mogę myśleć. Możesz być zepsuty, ale wstajesz. Płaczesz do snu i rano stajesz przed słońcem. Trzymasz wszystko razem, nawet gdy się rozpadasz.

Moje drogie silne kobiety, noście zbroję i skopcie tyłek. Noś zbroję, niezależnie od tego, czy jest to makijaż, tatuaż, ulubiona koszulka zespołu, biżuteria czy szpilki fandomu. Lub nawet coś, czego nikt inny nie widzi. Dźwięk twojego bicia serca, ulubionej piosenki, którą śpiewasz w głowie jak mantrę, modlitwy lub wiedza, że ​​potrafiłeś wstać, nawet gdy wszystko w środku odmówiło. Noś swoją zbroję z dumą i skop trochę tyłka.