Musisz spróbować medytacji orgazmicznej - oto dlaczego - Styczeń 2022

kobieta orgazm łóżko Getty

„Medytacja orgazmiczna” brzmi jak New Age-y, ale ta bardzo skoncentrowana praktyka dotarcia do wielkiego O z partnerem może być sekretem nie tylko szczęśliwszego związku, ale także szczęśliwszego życia. OM zasadniczo stosuje te same zasady uwagi, uważności i duchowego połączenia, które można znaleźć na zajęciach jogi, do swojego życia seksualnego.

W tej chwili, według ewangelistki OM Nicole Daedone, kaznodziei 15-minutowego orgazmu (tak, naprawdę) i twórcyJeden smak, platforma edukacyjna promująca korzyści płynące z praktykowania mediacji orgazmu. Aby napędzać wszystkie inne obszary twojego życia, twój orgazm powinien być Twoim priorytetem numer jeden.como puedes saber si tu esposo te ama

Tak, powiedzieliśmy to. Twójpriorytet numer jeden.

Niezależnie od tego, czy kupujesz duchową pogoń za stanem nirwany, czy nie, praktyka ma bardzo praktyczne korzenie. OM zaleca zwracanie uwagi na swoje życie seksualne z takim samym poczuciem koncentracji, jak podczas wygłaszania ważnej prezentacji w biurze lub trzymania się od serca do serca z najlepszym przyjacielem. Jest to rodzaj strategii życia seksualnego, która zapobiega `` dryfowaniu pasji '' - przerażającemu rozchodzeniu się, które ma tendencję do atakowania sypialni po kilku latach obowiązków - Daedone widzi w wielu parach, z którymi pracuje.

Zbyt często potrzeby kobiet ustępują potrzebom ich partnera i potrzebom dzieci, a głęboko satysfakcjonujący orgazm może wydawać się pobłażaniem. „Dajemy i dajemy i dajemy i uciekamy na oparach, a potem zastanawiamy się, dlaczego dawanie jest takie trudne lub dlaczego jesteśmy ciasni lub ostrzy z ludźmi w naszym życiu” - mówi Daedone. „Jeśli podejdziemy do tego w odwrotny sposób, jeśli głęboko odżywiamy się i dajemy z naszego przelewu, wszyscy odnoszą korzyści”.como hacer que se vuelva loco en la cama

Najlepszym sposobem, aby odżywić - naprawdę odżywić - siebie, mówi Daedone, jest proces połączenia i biologicznej satysfakcji, która przychodzi wraz z orgazmem. „Moim zdaniem nie ma większego czynnika wpływającego na dobre samopoczucie kobiety - fizjologicznego, emocjonalnego i duchowego - niż aktywacja stanu orgazmu w organizmie” - mówi Daedone.

Aby było jasne, medytacja orgazmiczna rozróżnia między szczytowaniem a ogólnym stanem orgazmu, przy czym ten pierwszy to kilka sekund intensywnej fizycznej przyjemności, podczas gdy stan orgazmu to w rzeczywistości ciągły, podwyższony stan świadomości i przyjemności, której doświadczasz w kontakcie z partnerem. Innymi słowy, poza faktycznym punktem kulminacyjnym obejmuje cały przyjemny proces doprowadzania cię do krawędzi przed wielkim wydaniem.

Co najważniejsze, tworzenieTwójsatysfakcja (i epickie O) priorytet przypomina o wzięciu odpowiedzialności nie tylko za własny orgazm, ale także za własne szczęście.`` Jako kobieta uczono mnie, że ''onmi to zrobił ''onsprawiło, że poczułem się dobrze. Nie zdawałem sobie sprawy, och, czekaj, nie, połączenie z partnerem właśnie budzi to poczucie ”- mówi Daedone. Z jej doświadczenia wynika, że ​​proces wzięcia odpowiedzialności za swoją przyjemność sprawił, że bardziej proaktywnie podchodziła do swoich pragnień poza sypialnią. „OM sprawia, że ​​jestem coraz bardziej świadomy tego, kim jestem”.

cosas más sexys para hacerle a tu novio

Wróćmy jednak do tego 15-minutowego orgazmu & hellip; Według ekspertów z One Taste, wszystko, czego naprawdę potrzeba, to „partnerska praktyka świadomości, w której jeden partner głaska drugiego po łechtaczce przez 15 minut, bez żadnego innego celu, jak tylko czuć i być obecnym”. Tłumaczenie: Chodzi o to, że Ty i Twój partner poświęcacie całą swoją uwagę na to, jak odczuwacie każdy dotyk.

Może to zabrzmieć trochę intensywnie, więc upewnij się, że wypróbujesz to w środowisku, w którym czujesz się komfortowo, zrelaksowany i obecny (niezależnie od tego, czy oznacza to świece, olej do masażu, czy beyoncé dudniące w tle). W takim razie zapomnij o wykończeniu. Wydaje się sprzeczne z intuicją, wiemy, ale najlepsze orgazmy nie są zorientowane na cel, pojawiają się, gdy zwracasz uwagę i cieszysz się każdym uderzeniem. Uspokój się, ciesz się połączeniem i ponownie spraw, aby Twój orgazm stał się priorytetem.