Musimy przestać lgnąć do tego, co Bóg chce zastąpić

Musimy przestać lgnąć do tego, co Bóg chce zastąpić

Czy myślisz, że tylko Ty wiesz, czego potrzebujesz w swoim życiu, aby być szczęśliwym? Że znasz siebie najlepiej?Cóż, nawet jeśli czasami tak nie jest, musisz wiedzieć: tylko Bóg zawsze wie, co jest dla nas najlepsze.

Widzi niewidzialne. Widzi rzeczy, których my nie możemy. Jest jedynym, który widzi rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły. Widzi przyszłość.Tylko On wie, co jest dla ciebie dobre i tylko On może ci to dać. Zawsze jest po naszej stronie. Dlatego musimy Go chwalić i pokładać w Nim całą naszą nadzieję.

Wiem, że jesteśmy zdezorientowani i rozczarowanikiedy Bóg nie odpowiada na nasze modlitwytak, jak byśmy chcieli.

W takich sytuacjach musimy najbardziej ufać Jego woli, ponieważ On tylko chce nas chronić.Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze własne życzenia i modlitwy nie są dla nas dobre, ale Bóg o tym wie i nas od tego ratuje.

Bez względu na to, jak bardzo chcemy i modlimy się o rzeczy, o których Bóg wie, że nie są dla nas dobre, On nie odpowie na te modlitwy. Nie zawsze jest łatwo to zaakceptować, ale musimy.

kobieta modląca się z zamkniętymi oczami i splecionymi rękamicómo reconciliarte con tu mejor amigo

Potem, po chwili, zdajemy sobie sprawę, że to, co uważaliśmy za dobre dla nas, a Bóg nam nie dał, jest w rzeczywistości tak złe i złe dla nas. Dopiero wtedy zaczynamy dziękować Bogu za ochronę.

Powinniśmy zawsze wiedzieć, że Bóg cały czas nas chroni – że wszystko, co robi, jest dla naszego dobra. Dlatego zawsze musimy być Mu wdzięczni.

Trudno zaakceptować fakt, że Bóg nie zawsze odpowiada na nasze modlitwy w sposób, w jaki byśmy tego chcieli, szczególnie gdy modlimy się, aby obdarzył nas miłością lub pomógł w naszych zmagających się z problemami związkach.

Miłość nas zaślepia. To sprawia, że ​​zapominamy o wszystkich innych rzeczach. Kiedy się w kimś zakochujemy, widzimy tylko tę osobę. Chcemy tylko z nimi być.

Jednak czasami, nawet jeśli wiemy, że ta osoba jest dla nas niewłaściwa, wszystkie nasze modlitwy dotyczą tej osoby.

Zaczynamy modlić się do Boga, aby nasze ścieżki się skrzyżowały. Kiedy to się stanie i kiedy sprawy się skończą (a uwierz mi, że tak się stanie, ponieważ nie miałaś pozostać razem), wtedy modlimy się, aby uratował nasz związek.

W głębi duszy wiemy, że ta osoba nie jest dla nas odpowiednia, ale nadal ją kochamy. Nie możemy nie modlić się do Boga, aby zachował tę osobę w naszym życiu.

Zawsze nas słucha, ale tym razem nie otrzymamy odpowiedzi. To Jego sposób na powiedzenie, że już zaplanował dla nas coś innego. Coś znacznie większego i lepszego.

kobieta w modlących się rękach na zewnątrz w koszulce bez rękawów

Zamyka dla nas wszystkie złe drzwi. Spala wszystkie mosty, które nie są dla nas bezpieczne.

Usuwa z twojego życia toksycznych ludzi. Naszym jedynym zadaniem jest ufać Mu, nawet jeśli Jego plany wydają się nam wtedy bez znaczenia.

Nie powinniśmy trzymać się rzeczy, które oczywiście nie są dla nas przeznaczone. Jeśli skupimy się tylko na nich, możemy przegapić lepsze rzeczy, które Bóg nam zsyła.

Musimy przestać się tak bardzo martwić o to, czego nie możemy kontrolować. Musimy nauczyć się puszczać ludzi, którzy nie mają pozostać w naszym życiu na zawsze.

Nauczyłem się, że to, co było dla mnie przeznaczone, nie przejdzie obok mnie. Teraz, kiedy w końcu to akceptuję, moja dusza jest spokojna.

Zbyt długo trzymałem się mężczyzny, który nigdy na to nie zasługiwał. W końcu go puściłem i całą moją nadzieję i zaufanie pokładałem w Bogu. Wiem, że On już wnosi do mojego życia prawdziwą miłość.

Powinniśmy zawsze pamiętać, że Bóg zabiera nam coś z naszego życia tylko dlatego, że ma zamiar zastąpić to czymś znacznie lepszym.

Musimy przestać lgnąć do tego, co Bóg chce zastąpić