W ten sposób staniesz się typem kobiety, która nie potrzebuje walidacji

W ten sposób staniesz się typem kobiety, która nie potrzebuje walidacji

Czy zależy Ci na tym, co myślą o Tobie inni? Czy bierzesz sobie do serca opinię innych ludzi i pozwalasz jej kontrolować swoje życie i wpływać na Twój nastrój?Tak, mogę powiedzieć, że to źle. Nie pozwól innym mieć takiej władzy nad tobą, ani całym tym bałaganem związanym z tym, że jesteś silną kobietą na własną rękę i powinieneś przestać szukać potwierdzenia u innych, aby zacząć się rozwijać…que decirle a un chico para excitarlo

Ale nie, będę szczery i powiem, że całkowicie cię rozumiem.Rozumiem cię, ponieważ kiedyś zmagałem się z tą samą przytłaczającą, ciągłą potrzebą potwierdzania innych ludzi.Nigdy nie wierzyłem w siebie. Nigdy nie wierzyłam, że jestem inteligentna, ładna lub wystarczająco dobra, chyba że ktoś inny mi to powie.

Niektórzy mówią, że to nawyk, ale ja się nie zgadzam. Nawyki można łatwo przełamać – jest to coś zupełnie innego i trudniej się go pozbyć.Nie mogę powiedzieć, że uwolniłem się z kajdan tego ciągłego pragnienia afirmacji-walidacji, ale zdecydowanie znalazłem sposób, aby to oswoić i utrzymać pod kontrolą.Bycie w pełni świadomym własnej wartości i brak konieczności potwierdzania przez nikogo jest zdecydowanie jedną z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych cech, jakie może mieć kobieta.

Poskrommy nasze pragnienia walidacji razem, wykonując kilka bardzo prostych kroków.Zaakceptuj siebie takim, jakim jesteś

arabka zamykająca oczy wsparta o ścianę na tle miejskimPrawda jest taka, że ​​wszyscy mamy pewne wady i niedoskonałości i nikt z nas nie jest całkowicie doskonały.

Niestety bardzo często nasze wady i te złe strony nas zaślepiają i zupełnie nie jesteśmy w stanie dostrzec tej drugiej strony nas, tej lepszej i jaśniejszej strony.

Aby być całkowicie szczęśliwym i czuć się komfortowo we własnej skórze, musisz zaakceptować siebie takim, jakim jesteś.Musisz zaakceptować każdą część siebie, bez względu na to, jak niedoskonała może być.

Rob cokolwiek co czyni cię szczęśliwym

szczęśliwa młoda kobieta stojąca z rękami wyciągniętymi przed słońcem latem

Ty. Ty. Ty. Wszystko w twoim życiu powinno kręcić się wokół ciebie i dlatego twoje własne szczęście powinno być dla ciebie ważniejsze niż kogokolwiek innego.

Zawsze powinieneś słuchać swojego serca i robić rzeczy, które cię uszczęśliwią. Nigdy nie możesz zadowolić wszystkich ludzi.

Zawsze znajdą się tacy, którzy zgodzą się z twoimi działaniami i wyborami, a z drugiej strony zawsze będą tacy, którzy ich wszystkich potępią i sprawią, że będziesz wyglądać źle.

Proszę przestań przepraszać za dużo

zamyślona kobieta z długopisem siedząca przy biurowym stole odwracająca wzrok

Tak, powinieneś być wystarczająco silny, aby zaakceptować swoje błędy i szczerze przeprosić. Nie oznacza to jednak, że powinieneś przepraszać za wszystko, co robisz.

Nigdy nie powinieneś przepraszać za rzeczy, których nie uważasz za złe lub za rzeczy, na które nie masz wpływu.

Korzystaj z codziennych deklaracji własnej wartości

pewna siebie młoda blondynka patrząca na siebie w lustrze

Jedną z rzeczy, które naprawdę wpływają na twoją potrzebę walidacji innych ludzi, jest sposób, w jaki komunikujesz się ze sobą.

Jeśli nigdy nie masz pozytywnej rozmowy z samym sobą, to z pewnością sprawi to, że będziesz źle o sobie myśleć i spróbujesz znaleźć ludzi, którzy dadzą ci afirmację, której potrzebujesz.

Zobacz także: Ponad 180 najbardziej wzmacniających codziennych afirmacji dla kobiet

Przestań cały czas próbować się tłumaczyć

szczęśliwa zamyślona kobieta pamiętająca szczęśliwe chwile siedząc w kawiarni

Nie jesteś nikomu winien wyjaśnień na temat swoich działań. Jesteś niezależną kobietą, więc zacznij się tak zachowywać.

Nawet jeśli czasami popełniasz błąd, nawet jeśli twoje własne wybory i działania prowadzą cię w złym kierunku, nie powinieneś tego żałować. Jeśli innym się to nie podoba lub się z tym nie zgadza, to ich problem.

Krytyka i rady innych ludzi są zawsze mile widziane, ale nie dawaj im prawa do zbytniego ingerowania w twoje życie.

nombres y significados de niña de la biblia

Twoje życie jest twoje i tylko twoje. Jesteś jedyną osobą, która ma prawo ją kontrolować.Zawsze stań za swoimi słowami, swoimi czynami i wyborami, bez względu na to, jak źle mogą to brzmieć dla innych.

Zwiększ swoją pewność siebie

portret pewnej siebie kobiety z cyfrowym tabletem przy stole

Dowiedziałem się, że ludzie, którzy mają potrzebę szukania potwierdzenia u innych ludzi, aby czuć się dobrze ze sobą, mają ogromne problemy z samooceną.

Dlatego zawsze musisz nad sobą popracować. Świadomość siebie i pewność siebie to dwie bardzo potężne bronie w tej walce.

Dlatego musisz ostrzyć te narzędzia. Musisz zbudować swoją podstawową pewność siebie, jeśli chcesz wygrać tę bitwę i stać się silną, nieustraszoną i niezależną kobietą.

Czas oderwać wzrok od niepewności

szczęśliwa młoda kobieta robi śmieszną minę przed lustrem

Prawda jest taka, że ​​nikt z nas nie jest odporny na okropne poczucie niepewności co do siebie.

Dobrze jest być świadomym niektórych z tych niezbyt doskonałych części nas, ale zamiast nienawidzić siebie z powodu swojej niepewności i pozwolić im zrobić z siebie słabą osobę, powinieneś je przyjąć, ponieważ w końcu są część ciebie też.

Czasami konieczne jest wyciszenie szumu tła

pewna siebie piękna kobieta w portrecie z boku ze srebrną zasłoną w tle

Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą myśleć, że wiedzą lepiej niż ty i będą chcieli ingerować w twoje życie lub próbować je kontrolować.

Pomyśl o tym jako o niepotrzebnym hałasie, który musisz wyciszyć. To tylko ich opinia, to nie znaczy, że jest słuszna.Posłuchaj swojego instynktu.

Słuchaj swojego serca i podążaj za jego pragnieniami bez względu na wszystko.

Marsz w rytm własnego bębna

piękna młoda kobieta pijąca koktajle i uśmiechająca się na zewnątrz

Wybierz ścieżkę, którą lubisz i trzymaj się tego wyboru bez względu na wszystko. Trzymaj się tej ścieżki, którą wybrałeś dla siebie, nawet jeśli cały świat zdecyduje się pójść w drugą stronę.

To decyzja, którą mogą podjąć tylko odważni ludzie. Chcę cię ostrzec, że nie zawsze będzie idealnie.

Czasami życie rzuci ci wiele cytryn i spróbuje powalić cię na podłogę i pokonać. Kiedy tak się stanie, nie oczekuj, że inni powiedzą ci, co powinieneś z tym zrobić.

Kiedy tak się stanie, kiedy życie zacznie rzucać w ciebie cytrynami, zbierz każdą z nich, dodaj trochę wódki i zrób cholerne martini. Ciesz się koktajlem o pięknym zapachu zwycięstwa.