To jest najuczciwsza prawda o tym, dlaczego nie mogą cię pokonać, na podstawie twojego znaku zodiaku

To jest najuczciwsza prawda o tym, dlaczego nie mogą cię pokonać, na podstawie twojego znaku zodiaku

1. Baran

Tęsknią za tobą, ponieważ stracili duszę żądną przygód. Stracili osobę, która jest tak zabawna, kogoś nieprzewidywalnego i wolnego duchem.Wywarłeś wpływ na swojego byłego. Pokazałeś im, co to znaczy żyć i dobrze się przy tym bawić. Dałeś im pasję, a teraz, kiedy Cię nie ma, są smutni. Nie mogą przywrócić tej iskry, ponieważ brakuje im najważniejszego składnika – Ciebie.

¿En qué año abrió el primer Walmart?

Teraz, kiedy chcą wyjść i dobrze się bawić, bez Ciebie nie jest tak samo. Byłeś duszą każdej imprezy, a kiedy byli blisko Ciebie, nigdy się nie nudzili. Teraz, kiedy cię nie ma, pozytywna energia też.Nie mają nikogo, kto mógłby ich pobudzić do robienia szalonych i zabawnych rzeczy. Może brali to za pewnik, kiedy byli z tobą, ale nie mogą się z tobą pogodzić, ponieważ tęsknią za twoją głupkowatą osobowością.

2. Byk

Nie ma problemu, którego nie możesz rozwiązać. Nie mogą cię pokonać, ponieważ zawsze byłeś kimś, na kogo mogli liczyć. Byłeś ich ramieniem, na którym można płakać, skałą, na której można polegać.

Bez względu na to, jak poważny jest problem, zawsze znałeś rozwiązanie. To dlatego, że się nie poddajesz. Nigdy się nie poddajesz i walczysz do końca. Kto nie chciałby mieć takiej osoby po swojej stronie?I zrobiłeś to z taką łatwością, jak nie każdy może to zrobić. Sprawiłeś, że to wyglądało jak nic. Pokazałeś tej osobie, jak być silną. Dałeś im bilety na kort na swój występ, a teraz, kiedy już nie grasz, są zgubieni.

Nie wiedzą, jak się bez ciebie ruszyć.

3. Bliźnięta

Byłeś dla nich idealną osobą. Sprawiłeś, że tarzały się po podłodze ze śmiechu. Twoja bezczelna osobowość sprawiła, że ​​się zarumienili i byli jednocześnie szczęśliwi.Wiele się o tobie nauczyli i dzięki tobie chcieli być lepsi i silniejsi. Rzuciłeś im wyzwanie i sprawiłeś, że chcieli więcej od życia.

Niezwykle fajnie jest przebywać w pobliżu, a mimo to jesteś super inteligentny i nikt wokół ciebie nie czuje się zagrożony. Ludzie naprawdę cię lubią.

Dlatego tak trudno Ci się przeboleć. Dlatego twój były szaleńczo tęskni za tobą.

4. Rak

Ludzie wokół ciebie mają wrażenie, że mogą być sobą. Nie muszą udawać, że są inni, ponieważ nikogo nie osądzasz.

Właśnie tego w tobie tęsknią. Tęsknią za akceptacją ze swoimi wadami i zaletami. A znalezienie osoby takiej jak ty nie jest łatwe.

Nie jesteś perfekcjonistą, ale wiesz też, kiedy powiedzieć wystarczająco dużo. Ty jak chronić swoje uczucia i nie pozwolisz nikomu po Tobie chodzić. Ale twoja dobroć i miłość do innych to coś wyjątkowego.

Odszedłeś z tego związku, ale nigdy nie próbowałeś zmienić partnera. Po prostu osoba, którą był twój partner, nie jest typem osoby, którą chcesz mieć przy sobie.

Twoje zachowanie, postrzeganie miłości i związków oraz akceptacja sprawiają, że niezwykle trudno jest się z tobą pogodzić.

5. Lew

Wiele osób Ci zazdrościtwojej pewności siebie. Wielu ludzi zabiłoby, żeby być takimi jak ty, silnymi i niezniszczalnymi.

A kiedy twój partner był u twojego boku, czuł się jak ty. Musi posmakować trochę mocy, którą masz, trochę światła reflektorów, w którym się znajdujesz, i oczywiście bardzo trudno jest z tego wszystkiego zrezygnować.

Usunąłeś ich niepewność i pozbawiłeś ich powodu, by wierzyć w siebie. Nauczyłeś ich myśleć o sobie jak najlepiej i starać się we wszystkim, co robią.

Kiedy odszedłeś, czuli, że to wszystko zostało im odebrane. Poczuli się zagubieni i znów niepewni, jak przed spotkaniem z tobą.

6. Panna

Nie mogą pozwolić ci odejść, ponieważ pokazałeś im, kiedy naprawdę czegoś chcesz i ciężko na to pracujesz, dostaniesz to.

Jesteś najbardziej pracowitą i dokładną osobą, jaką kiedykolwiek spotkali. Niczego nie pozostawiasz przypadkowi i chcesz mieć pełną kontrolę nad swoim życiem.

Wiedzą, że masz różne plany, powiedziałeś im o tym. I szczerze mówiąc, Panna nigdzie nie rusza się bez planu.

Ponieważ twój były wie, jak kompetentny jesteś we wszystkim, nie mogą cię pokonać, ponieważ wiedzą, że zrobisz to we wszystkim, co zrobisz. Przykro im, że nie będzie ich w pobliżu, żeby to zobaczyć.

Oto najuczciwsza prawda o tym, dlaczego nie mogą cię pokonać, na podstawie twojego znaku zodiaku

7. Funt

Ludzie nie doceniają cię od samego początku, ale wszędzie przynosisz spokój. Dopiero kiedy cię tracą, zdają sobie sprawę, że byli tak głupi, że cię dali.

Sprawiasz, że ludzie wokół ciebie czują się bezpiecznie, tak jakbyś upewniał się, że nic nie pójdzie nie tak. Nigdy nie wpadasz w panikę i tego właśnie potrzebują ludzie. Potrzebują kogoś, kto jest spokojny i stabilny.

Będą za tobą tęsknić, gdy odejdziesz, ponieważ nie wiedzą, jak cię szanować, gdy cię mają. Jesteś nieoszlifowanym diamentem. A ktokolwiek to widzi, jest szczęśliwym draniem.

8. Skorpion

Nie mogą cię pokonać, ponieważ bez twojej mądrości są zgubieni. Zawsze miałeś odpowiedzi na wszystkie pytania. I nie tylko odpowiedzi, ale świetne odpowiedzi.

Bez względu na to, jak bardzo się starają, nie mogą znaleźć nikogo lepszego od Ciebie. Zasmakowali z tobą nieba i strasznie jest wrócić na ziemię.

Twoje rady dotyczące życia i prawie wszystko, o co prosili, były zawsze na miejscu. Twoje pomysły za milion dolarów były znaczące i są świadomi tego, co wyrzuciły.

Trudno im się z tobą pogodzić, ponieważ nie widzieli, jak pomocni i inteligentni byliście, kiedy byliście razem.

9. Strzelec

Kochasz uwagę. Gdziekolwiek jesteś, jesteś najgłośniejszy, ale nie udajesz. Taki jesteś i jesteś w tym dobry. Zawsze jesteś w ruchu i nigdy nie pozwalasz nikomu mówić ci, co masz robić.

Nikt nie jest w stanie cię zatrzymać ani związać w jednym miejscu. Twoja natura na to nie pozwala. Nawet jeśli osoba, którą kochasz, poprosi cię o zrobienie czegoś, co nie jest tobą, nie zrobisz tego. Pozostajesz wierny sobie.

Powodem, dla którego nie mogą cię pokonać, jest to, że tęsknią za wszystkimi emocjami, za fajerwerkami i szaleństwem, kiedy wchodzisz do pokoju. Brakuje im twojej energii i wolnego ducha. Teraz wszystko wokół nich jest puste i nudne.

10. Koziorożec

Nie mogą cię przeboleć, ponieważ pokazałeś im, że kiedy coś nastawisz, zrobisz to.

Pokazałeś im, że ciężka praca się opłaca, a marzenia nigdy nie są zbyt wielkie do spełnienia. Wszystko, na co pracowałeś, się spełniło i nie była to łatwa przejażdżka. Zainwestowałeś krew, pot i łzy we wszystko, co zrobiłeś, ale wiesz, dlaczego to zrobiłeś.

Teraz, gdy nie jesteś już z nimi, są zgubieni. Nie wiedzą, o co walczyć. Byłeś osobą, która rzuciła im wyzwanie i zainspirowała ich. Bez ciebie znów są w punkcie zerowym.

11. Wodnik

Nie mogą cię pokonać, ponieważ byłeś jedyną osobą, która dawała im szansę za szansą. Masz dużo cierpliwości i nigdy nie chowasz urazy.

Nigdy nie nienawidziłeś ich za nic, ponieważ zdawałeś sobie sprawę z tego, że wszyscy mamy wady i nikt nie jest doskonały. Jesteś tak inteligentny, że to rozumiesz i masz w tym całkowitą rozsądek.

Byłeś tam dla nich w najgorszych chwilach. Pomogłeś im się podnieść, kiedy upadli, a teraz, kiedy cię nie ma, nie ma już nikogo, kto mógłby im pomóc. Są pozostawieni na łasce samych siebie.

12. Ryby

Nie mogą cię pokonać, ponieważ zajrzałeś głębiej w ich duszę. Nie jesteś powierzchowny i to jedna z najlepszych cech, jakie masz.

Tęsknią za tobą, ponieważ nie ma nikogo, kto mógłby ich słuchać. Chciałeś wiedzieć o nich wszystko, aby móc zrozumieć, co działo się w ich umyśle, jak myśleli i co czuli.

Byłeś z nimi szczery dla ich własnej korzyści. Ceniłeś ich za to, kim byli i nigdy nie próbowałeś ich zmieniać.

Nie mogą przeboleć ciebie, ponieważ tęsknią za osobą w swoim życiu, która naprawdę rozumie, z czego są stworzeni.

Oto najuczciwsza prawda o tym, dlaczego nie mogą cię pokonać, na podstawie twojego znaku zodiaku