Te oryginalne filmy Netflix są naprawdę okropne - Grudzień 2022

cisza Netflix

Drogi Netflixie, wiesz, że Cię kochamy. Bo gdybyśmy tego nie zrobili, dlaczego mielibyśmy spędzać godziny na objadaniu się Tiger King lub Stranger Things ? Ale nie wszystko na platformie jest równie zabawne. Jasne, jesteś wielkim streamerem w okolicy, ale to nie wszystkie róże. Inne platformy streamingowe, takie jak Hulu, Disney Plus, Apple TV + i HBO Max, naprawdę przyspieszają swoją grę. Czasami, nasz najdroższy Netflix, po prostu przegapisz cel.

Chociaż codziennie do Netflix przesyłane są godziny treści, niektóre z nich - tak, nawet niektóre z nichnajczęściej oglądane oryginały z serwisu Netflix- są po prostu złe. Oczywiście rozrywka jest subiektywna, więc zawsze możesz obejrzeć te filmy i samemu ocenić. Jednak fani i krytycy zgadzają się, że filmy na tej liście to najgorsze oryginalne filmy Netflix. Ale kto wie? Może odkryjesz nową winną przyjemność ...Zobacz galerię 12Zdjęcia sekretna obsesja Netflix 1z 12Sekretna obsesja (2019)

PATRZ TERAZ

8 semanas de embarazo sangrando y calambres

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by się stało, gdyby Netflix nakręcił oryginalny film Lifetime? Dobrze,Sekretna obsesjaprawie odpowiada na to wezwanie. Film koncentruje się na kobiecie (Brenda Song), która zostaje potrącona przez samochód. Kiedy budzi się w szpitalu z amnezją, wita ją uprzejmy i przystojny mężczyzna (Mike Vogel), który przedstawia się jako jej mąż. Ale gdy oboje spędzają więcej czasu razem, wkrótce odkrywa, że ​​jego troskliwe zachowanie ma złowrogi motyw. Ponad 40 milionów ludzi obejrzało thriller w pierwszym miesiącu jego premiery, ale nie jesteśmy pewni, ilu z nich faktycznie utknęło do końca.

paradoks koniczyny Netflix dwaz 12Cloverfield Paradox (2018)

PATRZ TERAZFilm science-fiction, który koncentruje się na grupie naukowców uwięzionych w statku kosmicznym podczas wybuchu wojny na Ziemi, miał pierwotnie trafić do kin. Jednak Paramount Pictures sprzedało film Netflix i zajęło tomasywny wyczynaby zachęcić widzów do obejrzenia trzeciego wpisu wpole koniczynyfranczyzowa. Gigant streamingu upuścił zwiastun zwiastuna podczas Super Bowl, ogłaszając, że premiera filmu nastąpi natychmiast po wielkiej grze.

sześcioraczki Netflix 3z 12Sześcioraczki (2019)

PATRZ TERAZ

Kiedy przyszły ojciec (Marlon Wayans) odkrywa, że ​​urodził się jako sześcioraczka, wyrusza w podróż, aby połączyć się z resztą rodzeństwa. Wayans wciela się w rolę całej szóstki rodzeństwa, ale nawet sam zabawnik nie może pomóc 14% punktacji krytyków i 38% wynikowi publiczności w Rotten Tomatoes.prawdziwe wspomnienia międzynarodowego zabójcy Netflix 4z 12Prawdziwe wspomnienia międzynarodowego zabójcy (2016)

PATRZ TERAZ

Granice fikcji i rzeczywistości zacierają się, gdy autor (Kevin James) zostaje wrzucony w świat jednej ze swoich opowieści. Remake francuskiego filmu z 1973 roku, film ma obecnie zero procent krytyków w Rotten Tomatoes. Auć.

po imprezie Netflix 5z 12The After Party (2018)

PATRZ TERAZ

Początkujący raper (Kyle Harvey) ma okazję odwrócić swoje szczęście, gdy jego najlepszy przyjaciel zabiera ich na nowojorskie after party, które może się okazać, że może zmienić jego życie. Ale nawet słynne występy z Wiz Khalifa, francuskiej Montany i Young M.A. nie uchroniły tego filmu przed uzyskaniem zerowego wyniku krytyków w Rotten Tomatoes.

śmieszne 6 Netflix 6z 12The Ridiculous 6 (2015)

PATRZ TERAZ

Plikumowa na cztery zdjęciapomiędzy Adamem Sandlerem a Netflixem okazał się lukratywnym kontraktem o wartości 250 milionów dolarów. Jego pierwszy film w ramach umowy byłŚmieszne 6, western komediowy o wyjętym spod prawa wychowanym przez rdzennych Amerykanach. Krytycy podarli film na strzępy, przyznając mu zero procent punktów na Rotten Tomatoes, ale fani byli nieco milsi, ponieważ ma 34% punktów widowni.

Brian w ogniu Netflix 7z 12Mózg w ogniu (2018)

PATRZ TERAZ

Młody i ambitny dziennikarzNew York Post(Chloe Grace Moretz) zaczyna doświadczać nowego, nieobliczalnego zachowania związanego z rzadką chorobą neurologiczną. Film oparty jest na wspomnieniach Susannah Cahalan, ale adaptacja gubi się w tłumaczeniu.

ojciec roku Netflix 8z 12Ojciec roku (2018)

PATRZ TERAZ

To tata kontra tata, gdy dwóch przyszłych studentów college'u spiera się o to, kto ma lepszego ojca. Tutaj śmiertelna postać Davida Spade'a walczy z uległym Panem Miłym facetem Nata Faxona w meczu, który przyniósł filmowi zero procent punktów krytyki w Rotten Tomatoes.

cisza Netflix 9z 12Cisza (2019)

PATRZ TERAZ

Rodzina (Stanley Tucci i Kiernan Shipka) szuka schronienia po najechaniu świata przez stworzenia, które polują na zdobycz za pomocą dźwięku. Chociaż film wydaje się mieć interesującą fabułę, wykonanie jest mniej niż fascynujące - co prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego leżał na półce przez ponad rok. A jeśli jesteśmy szczerzy,Proszę o ciszęzrobił to lepiej.

wejdź do anime Netflix 10z 12Wkrocz do anime (2019)

PATRZ TERAZ

Fani anime byli zawiedzeni tym amerykańsko-japońskim dokumentem, który ma zerowy wynik w Rotten Tomatoes.

nagi Netflix jedenaściez 12Naga (2017)

PATRZ TERAZ

Mężczyzna (Marlon Wayans) jest zmuszony do ponownego przeżywania godzin poprzedzających ślub, dopóki nie będzie w stanie zrobić tego dobrze. Film zabiera stronę bezpośrednio z plikudzień świstakaplaybook, ale nie udaje mu się osiągnąć takich samych wyników jak klasyka komedii.

najzimniejsza gra Netflix 12z 12Najzimniejsza gra (2019)

PATRZ TERAZ

Geniusz matematyki (Bill Pullman) zostaje rzucony w niebezpieczną grę szpiegowską podczas kryzysu kubańskiego w 1962 roku. Pullman zastąpił aktora Williama Hurta na czele, po kontuzji. Niestety, krytycy są zgodni co do tego, że akta tej sprawy lepiej pozostawić zamknięte.