Hiszpańska Papryka Przyprawione Nasiona - Październik 2021

Hiszpańska papryka ożywia prażone pestki dyni na pyszną przekąskę. Możesz też spróbować innych smaków. Po prostu zacznij od naszegoPikantne Nasionaprzepis i dodaj swoje ulubione aromatyczne składniki. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:1Składniki1 Cz. nasiona dyni 1 łyżka. Oliwa z oliwek 2 łyżeczki. papryka hiszpańśka Sól dla smakuTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Czyste pestki dyni:Opłucz pod zimną wodą i usuń wszystkie papkowate nitki. (Najlepiej zrobić to przed wyschnięciem miazgi.) Dokładnie wysusz nasiona.
  2. Prażone pestki dyni:Rozgrzej piekarnik do 350 ° F. Wyłóż blachę do pieczenia folią zapobiegającą przywieraniu. Wymieszaj nasiona z oliwą, 1 łyżeczką hiszpańskiej papryki i solą do smaku. Ułóż na przygotowanej blasze do pieczenia i piecz 15 do 20 minut lub do zrumienienia. W połowie pieczenia wrzuć nasiona z kolejną 1 łyżeczką hiszpańskiej papryki.
Nasiona przyprawione hiszpańską papryką Yunhee KimHiszpańska papryka ożywia prażone pestki dyni na pyszną przekąskę. Możesz też spróbować innych smaków. Po prostu zacznij od naszegoPikantne Nasionaprzepis i dodaj swoje ulubione aromatyczne składniki.