Parmezan-Zioła Przyprawione Nasiona - Sierpień 2022

Prażone pestki dyni to pyszna jesienna przekąska. Dodaj im smaku parmezanem i ziołami. Możesz też spróbować innych smaków. Po prostu zacznij od naszegoPikantne Nasionaprzepis i dodaj swoje ulubione aromatyczne składniki. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:1Składniki1 Cz. nasiona dyni 1 łyżka. Oliwa z oliwek 4 łyżki. tarty parmezan 1/2 łyżeczki kruszony tymianek Sól dla smaku Sól dla smakuTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Czyste pestki dyni:Opłucz pod zimną wodą i usuń wszystkie papkowate nitki. (Najlepiej zrobić to przed wyschnięciem miazgi.) Dokładnie wysusz nasiona.
  2. Prażone pestki dyni:Rozgrzej piekarnik do 350 ° F. Wyłóż blachę do pieczenia folią zapobiegającą przywieraniu. Wrzucić nasiona z oliwą, 2 łyżki startego parmezanu, 1/4 łyżeczki pokruszonego tymianku i sól do smaku. Ułóż na przygotowanej blasze do pieczenia i piecz 15 do 20 minut lub do zrumienienia. W połowie pieczenia wrzuć nasiona z kolejnymi 2 łyżkami startego parmezanu i 1/4 łyżeczki pokruszonego tymianku.
Nasiona przyprawione ziołem parmezanu Yunhee KimPrażone pestki dyni to pyszna jesienna przekąska. Dodaj im smaku parmezanem i ziołami. Możesz też spróbować innych smaków. Po prostu zacznij od naszegoPikantne Nasionaprzepis i dodaj swoje ulubione aromatyczne składniki.