Pocałunek na szyi: wszystko, co musisz wiedzieć o tym zmysłowym geście - Styczeń 2022

Pocałunek po raz pierwszy od osoby, dla której masz przewagę, jest tak odurzające i ekscytujące. Ale kiedy ten pierwszy pocałunek jest na szyi… wszelki zdrowy rozsądek jest za drzwiami.

Szyja jest niezwykle wrażliwym obszarem na ciele, a pocałunek jest bardzo intymnym doświadczeniem, któremu większość ludzi po prostu nie może się oprzeć.Bądźmy szczerzy. Ile razy próbowałeś być wściekły na Bae za zrobienie czegoś irytującego, ale potem pocałowali cię w szyję, ze wszystkich miejsc, i tak bardzo, jak chciałeś być wściekły, po prostu nie mogłeś?

Nie wiem, co to jest, ale cholera, z pewnością osłabia cię w kolanach i uniemożliwia opór, więc po prostu puść i zgub się w całym jego magicznym pięknie…

Co oznaczają pocałunki na szyi?

Szyja jest jedną z najbardziej wrażliwych części twojego ciała, a pocałunek wywołuje uczucie, które jest tak trudne do opisania, a jednocześnie tak elektryzujące.Czy może to być ukryta fantazja ze strony twojego partnera, czy też uważają, że to miejsce najbardziej Ci się podoba?

Każdy pocałunek ma za sobą inne znaczenie i czasami trudno jest odczytać, co to znaczy, więc oto kilka potencjalnych ukrytych znaczeń za pocałunkiem na szyi:

 • Twój partner bardzo cię pociąga seksualnie i próbuje ci pokazać, jak bardzo cię pragnie.
 • Próbują cię podniecić, wiedząc, że nigdy nie możesz się oprzeć, gdy zostaniesz pocałowany w szyję.
 • Może to oznaczać, że masz już za sobą przyjaźń i że jesteś gotowy na bardziej intymny związek.

To zależy od osoby całującej się. Czy to twój partner zna całe twoje ciało na pamięć? A może to wirtualny nieznajomy, który próbuje cię podniecić i pobudzić? Ktokolwiek to jest, na pewno wykona robotę.Dlaczego pocałunek na szyi jest tak cholernie dobry?

Istnieje wiele różnych rodzajów pocałunków. Są takie, które są platoniczne i mało inspirujące, które po prostu nie powodują mrowienia w tobie. Ale są też te lubieżne, które przekraczają jakikolwiek aspekt platoński i wykraczają daleko poza pocałunek przyjaciela.

Jeden z tych pocałunków jest zdecydowanie pocałunki szyi.

Szyja jest podstawową częścią twojego ciała i zawiera jedne z najważniejszych tętnic pod skórą. Ale kiedy zostajesz tam pocałowany, żadne uczucie nie jest w stanie zmierzyć.

Gęsia skórka biegnie po całym podekscytowanym ciele, a włosy na twoich ramionach powstają z sensacyjnie ekscytującego uczucia, które przejmuje kontrolę.

Ale dlaczego tak jest? Co takiego jest w szyi, która dostarcza tak intensywnej przyjemności, że próba jej wyjaśnienia prawie przewyższa słowa?

Jak to możliwe, że doprowadza zarówno mężczyzn, jak i kobiety do szaleństwa w ten sam sposób?

cuando la esposa celosa se niega a dar propina
 • Wynika to z faktu, że szyja jest strefą erogenną i jest wyjątkowo wrażliwa na dotyk. Dlatego też może podniecić zarówno mężczyzn, jak i kobiety po dotknięciu.
 • Teraz już wiesz, dlaczego twój partner zawsze całuje cię w szyję. To dlatego, że wiedzą, że to najlepszy sposób, aby Cię podniecić. Wiedzą, że ich subtelne, delikatne muskanie ustami na wrażliwej szyi może włączyć cię szybciej niż zdjąć koszulę.
 • Całowanie w szyję stymuluje również zakończenia nerwowe, które powodują u ciebie gęsią skórkę na całym ciele.

Jak w pełni wykorzystać prosty pocałunek na szyi?

1. Delikatnie dotknij partnera, gdy pieścisz jego szyję

Gdy zbliżasz się do bae, przesuń palcami po ich ciele i powoli zatrzymaj się na ich szyi. Przysuń usta bliżej, aby poczuły oddech na skórze i zacznij głaskać ten obszar.

 • Spraw, aby oczekiwanie było o wiele gorętsze, całując każdą część ich ciała oprócz szyi.
 • Gdy w końcu dotrzesz do szyi, nie spiesz się i powoli przesuwaj się z jednej strony szyi na drugą.
 • Gdy skończysz dokuczać, wejdź za wszystko i pokaż swoją dziką stronę, idąc szybciej i nieco bardziej agresywnie.

2. Używaj otwartych ust dla maksymalnej przyjemności

Jeśli chcesz dać partnerowi idealny pocałunek, użyj ust, aby zapewnić mu coś więcej niż zwykły pocałunek. Oto, co możesz zrobić:

 • Oddychaj powoli i uwodzicielsko na szyi.
 • Możesz figlarnie obgryzać je w szyję, a następnie ssać ich skórę (jeśli w to właśnie są).
 • Polizaj je całym językiem.

Nigdy nie będziesz wiedział, co zrobi lewę, dopóki nie wypróbujesz nowych rzeczy!

Radzę zapytać partnera, z czym jest mu wygodnie, i skorzystać z niego. Kto wie, może wyruszasz na seksowną przygodę, której nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz!

cual es el mejor aceite para la piel

3. Użyj całego ciała, aby przeżycie było niezapomniane

Pamiętaj, że nie jesteś ograniczony tylko do swoich ust. Możesz użyć całego ciała, aby partner czuł rzeczy, których nigdy wcześniej nie odczuwał! Oto kilka pomysłów, które mogą się przydać:

 • Używaj rąk, kładąc je na ramionach bae podczas całowania. Następnie przejdź do ich głowy, gdzie możesz powoli przeczesywać włosy palcami.
 • Przyciśnij ciało do ciała partnera i pozwól mu poczuć presję. Jeśli stoisz pod ścianą, będzie tak gorąco, że prawie będziesz musiał zadzwonić do straży pożarnej… tylko mówiąc.
 • Połóż dłonie na ich talii i mocno je trzymaj, budując oczekiwanie, zanim zdecydujesz się przesunąć nieco na południe od granicy.

4. Gryźć na szyi

Last but not least, jest skubanie. Kiedy twój partner skubie szyję, tak naprawdę delikatnie ją gryzie, ale bez wbijania zębów, więc nie musisz się martwić o pozostawienie śladu.

To tylko bardzo zabawny sposób wyrażania ich pasji i może być również prawdziwym podnieceniem.

Zwróć uwagę na słowne wskazówki partnera i upewnij się, że robisz to, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Nie wychodź za burtę i nie sprawi im bólu przypadkowo.

Niektórzy się tym interesują, a niektórzy po prostu nie. Zobacz, co działa dla was dwojga, i zdobądź crack!

Pocałunek na szyi: romantyczne pojęcie czy gest pożądania?

Całowanie szyi jest aktem, który zdecydowanie nie jest wykonywany przez przyjaciół. Jest to o wiele bardziej intymna sprawa, a kiedy dana osoba podoba ci się w ten sposób, oznacza to niezaprzeczalnie, że jest w tobie fizycznie. Teraz odkryjmy, w jaki sposób pocałunek na szyi może doprowadzić cię do tego surowego miejsca spokojnego spełnienia.

1. Całowanie szyi jest głęboko związane z pożądaniem

Bez względu na to, co robisz i bez względu na to, gdzie jesteś, gdy tylko poczujesz, że osoba powoli zbliża się do szyi, a następnie zaczyna cię dotykać, delikatnie całując ją z jednej strony na drugą, coś przejmuje ciebie i twoje całe ciało jest we własnym wszechświecie.

I ty, kurwa, kochasz to.

Jeśli istnieje granica między wiedzą, kiedy facet jest w tobie przyjazny, a nie pociągany seksualnie, możemy śmiało powiedzieć, że to całowanie szyi jest tą linią.

Całowanie szyi niekoniecznie musi oznaczać, że facet jest w tobie związany w sposób typu związek. Może to również oznaczać, że on po prostu chce cię, ponieważ jest bardzo do ciebie fizycznie pociągany. Napięcie seksualne jest potężną rzeczą, której czasami naprawdę trudno się oprzeć.

2. Może być słodkim, romantycznym gestem w długotrwałych związkach

Z drugiej strony całowanie szyi najczęściej występuje u par w długotrwałych związkach. Jest to bardzo intymny akt, który wymaga pewnej bliskości i zaufania, które posiadają tylko ludzie, którzy byli razem przez pewien czas.

Kiedy bae wychodzi zza ciebie, powoli i zaskakująco delikatnie kładąc ręce na talii, cały czas czule całując szyję, oznacza to, że ich intencje mają charakter romantyczny.

Używają elementu zaskoczenia, aby zrobić coś, co według nich będzie dla ciebie bardzo przyjemne.

Jest to bardzo intymne uczucie, które znają pary długoterminowe i pozwala im po prostu się ze sobą połączyć, bez żadnych intencji seksualnych w tym konkretnym momencie.

3. Może również prowadzić do gorącego seksu seksualnego

Od czasu do czasu twój partner może robić z szyją inne rzeczy, które nie wymagają całowania go bezpośrednio. Może się to zdarzyć, gdy oboje spędzacie czas na swoim miejscu lub gdy spędzacie razem trochę czasu.

Teraz prawdopodobnie zastanawiasz się, co jeszcze można zrobić za pomocą szyi, która może być równie ekscytująca i odurzająca jak całowanie…

Mogą powoli, ale z pewnością zbliżyć się do ciebie z tyłu i oddychać na karku, próbując cię podniecić i zainicjować ekscytującą seksowną miłość. To nie jest najbardziej romantyczny gest, ale z pewnością wykonuje zadanie.

W każdym razie nie każdy ruch powinien być romantyczny.

Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to dzika, gorąca, duszna sesja w łóżku ze swoim partnerem, zainicjowana przez niego, od robienia wszystkiego, od dotykania, aż po całowanie szyi, aż całkowicie się poddasz.

4. Ruchy ssania jako sposób na dotarcie tam

Czasami mogą cię zaskoczyć (mam nadzieję, że w dobry sposób) następująco: pomiędzy namiętnym pocałunkiem na szyi wykonują ruchy ssania na skórze szyi, a następnie delikatnie oddychają nim, a następnie całują ponownie .

To bardzo wyraźna wskazówka, że ​​są dla ciebie bardzo pociągający seksualnie i robią wszystko, co w ich mocy, aby pokazać, jak bardzo cię pragną.

Robiąc to, starają się w tej chwili bardziej z tobą zbliżyć i nie widzę powodu, dla którego nie powinieneś im pozwolić.

alimentos para quemar grasa del vientre rápidamente

W pewnym momencie możesz również zwrócić przysługę, co sprawi, że twój partner zacznie z trudem łapać powietrze z podniecenia i pożądania. Poddaj się nocy i pozwól swojej pasji przejąć kontrolę.

Puść i ciesz się chwilą. Zasługujesz na gorącą miłość.

 • Ważne jest, aby pamiętać, że istnieje jedna drobna (ale rodzaj gorąca) konsekwencja pozwalania twojemu mężczyźnie ssać ci szyję.

Nie martw się, to nic niepokojącego. Mówię o tzw malinki! Są to te małe siniaki, które tworzą się na skórze szyi po tym, jak twój partner ssie ją, pozostawiając ślad ich pasji.

Jeśli masz plany na później lub po prostu nie lubisz, aby były tak widoczne na szyi, po prostu powiedz swojemu partnerowi, aby o tym pamiętał, a on upewni się, że nie pozostawi śladu.

Można przynajmniej spróbować… Nie wiadomo, jak daleko może cię zabrać pożądanie.

Chociaż jeśli chodzi o szyje, tak naprawdę nie ma gwarancji. Wystarczy jeden dotyk, aby puścić wszelki powód i po prostu pozwolić bae robić, co chcesz, kurwa, do twojego ciała. A czasem właśnie tego potrzebujesz.

Wniosek

Każdy rodzaj interakcji z szyją to znak, że dana osoba jest zainteresowana określonym rodzajem relacji z tobą. Może to być swobodny, zabawny lub bardziej intymny i osobisty. Wszystko zależy od rodzaju pieszczot szyi, jak wspomniano powyżej.

Z tego wszystkiego ważne jest po prostu dobrze się bawić i odkrywać całą magię całowania szyi, aby zobaczyć, co działa dla Ciebie i Twojego partnera.

Nie wszyscy są tacy sami, ale nie ma sprawy! Istnieją różne etapy w każdym związku, więc po prostu poruszaj się w tempie, z którym czujesz się komfortowo i pozwól, by pożądliwość zaprowadziła cię tak daleko, jak tylko zechcesz.

Teraz, gdy znasz już wszystkie wskazówki dotyczące całowania szyi, wystarczy przetestować je, a nie przemyśleć.

Na początku czujesz się zdenerwowany, ale przy odrobinie praktyki nauczysz się kochać wszystko, co ma do zaoferowania, a ty i twój partner będziecie się cieszyć z tego przez długi, długi czas!