Melissa McCarthy oficjalnie zrobiła najłatwiejszą rzecz, jaką kiedykolwiek udało się schudnąć - Może 2022

Twarz, Noga, Biżuteria, Stawy, Szczęśliwy, Siedzenie, Wyraz twarzy, Kolano, Modne dodatki, Udo, Getty

Melissa McCarthy ma dobrą głowę na ramionach. Niezależnie od tego, czy porzuca termin plus size, czy też zamyka seksistowskich krytyków, takich jakszef, kobieta jest aktorką klasową. Więc kiedy pojawiła się najnowszapokrywaLUDZIE wyglądając na zauważalnie szczuplejszą, musiałem uwierzyć, że zrobiła to w sposób pewny siebie, pozytywny dla ciała.

promedio de calorías quemadas durante la clase de spinning
Włosy, Twarz, Głowa, Człowiek, Nos, Usta, Oko, Ludzie, Fryzura, Brwi, LUDZIE

Okazało się, że miałem rację (uwielbiam, kiedy to się dzieje). Postanowiła po prostu nie przejmować się tym już dłużej i wkrótce funty zaczęły topnieć.„Naprawdę przestałam się tym martwić” - powiedziała LUDZIE . „Przestałem przesadnie analizować, rozmyślać, przesadnie cokolwiek robić. Wróciłam do czasów, kiedy byłam w ciąży i po prostu przestałam się tym ciągle martwić i myślę, że jest coś, co można by rozluźnić i nie być tak zdenerwowanym i sztywnym, co, co dziwne, zadziałało. Mogłem to rozgryźć przed 44, ale nieważne.

Melissa też ma rację - coś w tym jest. Badanie po badaniu pokazuje, że stres może powodować przyrost masy ciała - a przynajmniej powstrzymywać Cię przed osiąganiem celów związanych z odchudzaniem - więc ma sens, że gdy trochę zenizuje, waga nie przywiązuje się do jej ciała jak imadło uchwyt. Bo tak naprawdę utrata wagi nie jest najważniejszym priorytetem na twoim talerzu. Fajnie jest dać sobie spokój.