Jeśli jest winny tych 5 rzeczy, już cię zdradza - Wrzesień 2022

Jeśli jest winny tych 5 rzeczy, już cię zdradza

Nagle zaczął zasypywać cię prezentami bez powodu

mężczyzna zaskakuje kobietę prezentem

Niespodziewanie zaczął kupować ci wszystkie te prezenty, duże lub małe, bez wyraźnego powodu. Ciągle cię zaskakuje, nie oferując żadnego wyjaśnienia poza tym, że cię kocha.Chociaż jest to przemyślany i miły gest, może mieć pewne negatywne skojarzenia. Pomyśl o tym.

Znasz tego człowieka lepiej niż ktokolwiek inny. Czy robił to kiedyś wcześniej? Czy kiedykolwiek kupował ci prezenty tylko ze względu na to?

Jeśli wydaje się to nieco podejrzane i niepodobne do niego, prawdopodobnie oznacza to, że czuje się winny za coś, a kupowanie prezentów to jego sposób na złagodzenie poczucia winy, które prawdopodobnie go zalewa.Oszuści robią to, aby poczuć się lepiej, gdy zdradzili twoje zaufanie.

Prezenty są niczym innym, jak oznakami ich winy i wyrzutów sumienia, na które nigdy nie powinieneś dać się nabrać. Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co robią.

Siłownia stała się nagle jego drugim domem

mężczyzna idzie na siłownięque buscan las chicas en los hombres

To normalne, że w końcu w związku oboje partnerzy odpuszczają sobie, ponieważ tak naprawdę nie mają już na kim zaimponować. Czujesz się komfortowo tak jak ty i on też. Tak więc kilka funtów tu czy tam tak naprawdę nic nie znaczy.

Ale wiadomo, że oszukujący mężczyźni zaczynają chodzić na siłownię, kiedy zaczynają spotykać się z inną kobietą. Są w zasadzie na początkowych etapach nowego związku i chcą zaimponować.

Chcą się wyszczuplić i wysportować, aby siłownia w naturalny sposób stała się ich drugim domem.

Jeśli twój mężczyzna nagle zainteresował się zdrowym życiem na siłowni, może to być spowodowane tym, że już zbłądził lub ma zamiar to zrobić. Zbadaj, aby wiedzieć na pewno. Nie pozwól, aby Twoje przeczucie pozostało niesłyszalne!

Ciągle miesza szczegóły twojego związku z czymś (lub kimś) innym

mężczyzna próbuje pocałować kobietę

Przekonuje cię, że widzieliście razem pewien film, ale jesteście PEWNI, że nie, albo wciąż odwołuje się do żartów, o których wiesz, że nie są z tobą.

Wszystko to są oznaki, że miesza swoje dwa życia i stara się nadążyć za swoimi kłamstwami.

quien interpreta a stephanie en full house

Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą całkowicie pogrążoną w ciemności, ponieważ ta druga kobieta prawdopodobnie wie, że jest elementem pobocznym.

Więc na pewno zapomni o szczegółach twojego związku lub pomiesza je z czymś innym. A teraz wiesz dlaczego.

Jego umysł jest gdzie indziej, a jego kłamstwo staje się coraz większym ciężarem. Ułatw mu to, zostawiając jego tyłek i daj mu znać, że jesteś TAK dla niego.

Jego wahania nastroju stały się nie do zniesienia

mężczyzna trzymający swoje uśmiechnięte zdjęcie

Nagle stał się bardziej zirytowany niż jego normalne ja, a najmniejsze rzeczy doprowadzają go do szału. Zawsze stara się zrzucić winę na ciebie, nawet jeśli ma to ZERO sensu.

Oszuści zwykle odczuwają skrajne poczucie winy za swoje czyny, więc próbują wszcząć z tobą walkę, aby złagodzić poczucie winy za to, co robią.

Chcą zrobić z Ciebie złego faceta, sprawiając, że wyglądasz jak dupek za coś, co zrobili.

Nie daj się nabrać… Jeśli jego nastrój stał się koszmarem i wydaje się, że nie wie już, co robi, to tylko jego poczucie winy zżera go i pozostawia go sfrustrowanego i bezsilnego.

Jeśli byliście na twardym gruncie przed zdradą, ta zdrada sprawia, że ​​wygląda jak kompletny tyłek.

como decirle que lo amo sin decirlo

Ale jeśli wywołuje kłopoty i sprawia wrażenie, że coś jest nie tak z TWOJEJ strony, to po prostu musiał odejść, czyli nie wygląda już na złego faceta.

Chce, żebyś szanował jego prywatność bardziej niż kiedykolwiek i stał się wymijający

kobieta patrząca na mężczyznę piszącego na telefonie

Zwykle nie ma problemu z informowaniem, gdzie będzie po pracy i z kim będzie, ale ostatnio zaczyna wykręcać się.

Mówi, żebyś się nie martwił, nie potrwa długo, a i tak prawdopodobnie nie znasz tej osoby.

Jeśli kiedyś nie przeszkadzało mu zostawianie telefonu lub laptopa w zasięgu ręki, teraz to zupełnie inna historia. Zawsze znajduje się w miejscu, do którego nie można łatwo uzyskać dostępu, a wszystko jest zablokowane hasłami, których nie znasz.

Jeśli spróbujesz zabrać jego telefon, aby zobaczyć zdjęcie lub film, wyraźnie wścieka się lub jest zdenerwowany i żąda oddania go, aby mógł się pokazać.

Wyraźnie czuje się niekomfortowo, gdy jesteś w pobliżu jego rzeczy i odpowiada niejasno na wszystkie twoje pytania, wyraźnie przez nie zirytowany.

Słuchaj, możesz chcieć zachować swoją prywatność, ale drastyczna zmiana zachowania oznacza, że ​​dzieje się coś naprawdę podejrzanego.

me dijeron que fuera al baño en pantalones

Oszuści zachowują się w ten sposób, aby nigdy nie ryzykować, że odkryjesz ich brzydkie uczynki.

Jeśli nie tak zwykle się zachowuje i był fajny, gdy sprawdzałeś swój telefon, jeśli czegoś potrzebujesz, na pewno ukrywa boczną laskę, a ty wokół jego rzeczy sprawiasz, że jest bardziej nerwowy i poruszony niż kiedykolwiek.

Jeśli on