Jak uzyskać wspaniały efekt w domu (z GIFami!) - Marzec 2023

Włosy, Twarz, Skóra, Fryzura, Wyraz twarzy, Długie włosy, Warga, Piękno, Brwi, Uśmiech, Jason Kim

Nie musisz czekać do następnej fryzury, aby uzyskać idealną eksplozję. Dzięki kilku sztuczkom i odpowiednim produktom jest to całkowicie wykonalne w domu. Jasne, wymaga trochę techniki i trochę bicepsa, ale prawdziwy sekret tkwi w pierwszym kroku. Czytaj dalej, aby poznać tę sztuczkę, której brakowało.



Włosy, Twarz, Skóra, Piękno, Brwi, Fryzura, Czoło, Głowa, Podbródek, Warga, Jason Kim Produkt, uroda, pielęgnacja skóry, koloryzacja włosów, krem ​​przeciwsłoneczny, higiena osobista, pielęgnacja włosów, balsam, płyny, kosmetyki,

Krok 1: Włącz prysznic

Jak tymyć sięTwoje włosy robią OGROMNĄ różnicę. Po pierwsze, potrzebujesz szamponu bez siarczanów. (Tak będzie na butelce). Oznacza to, że nie będzie tak szorstka, a włosy będą mniej podatne na puszenie się. Uwielbiamy opcje bezsiarczanowe L'Oréal, takie jakSzampon EverPure Frizz-DefyiOdżywka. (I nie jesteśmy jedynymi - szampon wygrał niezwykle pożądaneNagroda Oprah Beauty Award.) Po drugie, temperatura wody robi różnicę. Jeśli masz przetłuszczające się włosy, możesz się rozgrzać; jeśli skłaniasz się ku suchości, coś fajniejszego ma sens, mówi Cash Lawless, fryzjerka z Nowego Jorku. Chłodniejsza woda zapobiega rozkładowi odżywki, dzięki czemu lepiej trzymasz się wilgoci. Następnie, po kąpieli, gdy włosy są jeszcze mokre, odwróć je do góry nogami i nałóż niewielką ilość serum, tak jakL'Oréal EverSleek Frizz Finish Oil-in-Serum. Użyj szczotki z włosia dzika, aby upewnić się, że jest równomiernie rozłożona.

Włosy, Suszarka do włosów, Skóra, Fryzura, Uroda, Ramię, Sesja zdjęciowa, Mięśnie, Farbowanie włosów, Długie włosy, Jason Kim

Krok 2: Dziel i rządź

Tutaj cierpliwość się opłaca. Susz włosy na średnim ogniu, pracując w sekcjach od 2 do 4 cali. Wyciągnij każdą sekcję szczoteczką pod włosy podczas suszenia włosów, prawie dotykając suszarki do szczotki. Gdy dojdziesz do końca sekcji, wsuń szczoteczkę pod spód, aż do skóry głowy. Trzymaj suszarkę tak, aby była skierowana na szczotkę, poruszając nią trochę, aby zapewnić cyrkulację powietrza. Na razie pomiń przednią sekcję.

Włosy, Twarz, Fryzura, Skóra, Piękno, Różowy, Akcesoria do włosów, Głowa, Brwi, Czoło, Jason Kim

Krok 3: Rzuć to

Po całkowitym wyschnięciu sekcji zwiń ją palcami i zatrzaśnij na miejscu. Oto sztuczka: kiedy owijasz włosy, owiń je wokół wskaźnika i środkowych palców, ale skieruj palce prosto w stronę lustra, a nie w stronę oczu. Następnie pozostaw niewielką część na końcu cewki, zanim ją przypniesz. Dodaje to sprężystości, aby nadać włosom wygląd stylizowany na salon, ale zapobiega zginaniu aż do końca.



juegos pervertidos para jugar con tu cónyuge
Włosy, Fryzura, Uroda, Żółty, Sesja zdjęciowa, Akcesoria do włosów, Czoło, Opaska, Akcesoria modowe, Fotografia, Jason Kim

Krok 4: Zwiększ głośność

Gdy skończysz suszenie i zwijanie wszystkich sekcji, zaatakuj przód i górę. Zamiast umieszczać szczotkę pod sekcją, zacznij od umieszczenia jejzaSekcja. Stworzy to pełnię w koronie - charakterystyczny znak profesjonalnej pracy. Następnie zakończ, zwijając, tak jak inne sekcje.

Włosy, Twarz, Fryzura, Brwi, Piękno, Czoło, Brązowe włosy, Długie włosy, Sesja zdjęciowa, Warga, Jason Kim

Krok 5: Wytrząśnij to

Wyjmij klipsy i przeczesz włosy dłońmi. Rozczesuj, aby poluzować loki. (W przypadku grubszych włosów użyj grzebienia o szerokich zębach). Na koniec dodaj kolejną porcję serum, aby uzyskać dodatkowy połysk.

Stylizacja garderoby:Kate Powell.Kredyty modowe:Top w paski Paige, 168 USD, paige.com; Czołg H&M, podobne style na hm.com; AF House kolczyki z księżycem, mały naszyjnik z gwiazdką, mały pierścionek z gwiazdką iPierścionek z wargą M., podobne style wafhouse.biz.