Bądź na dobrej drodze

Joseph Pughy

Ludzie zawsze mówią, że ich noworocznym postanowieniem jest utrata wagi i poprawa formy. Jak właściwie możemy osiągnąć te cele?Pamiętaj, że posiadanie zdrowego ciała jest cholernie trudne! Celuj w realistyczne ćwiczenia w sumie od dwóch do trzech godzin tygodniowo, zamiast zakładać, że musisz chodzić na siłownię przez dwie godziny dziennie, aby coś zmienić.

Jak przełamać stare przyzwyczajenia?Stwórz nowe wzorce. Nawet używanie różnych talerzy obiadowych stworzy nowe ścieżki neurologiczne w twoim mózgu. Ważne jest również, aby mieć plan działania na słabe chwile. Na przykład wezmę dwa kęsy deseru, a resztę poleję solą. Może to zabrzmieć szaleńczo, ale takie sztuczki działają na mnie!

Zimą, mroźne, ciemne noce mogą sprawić, że idea pizzy i prime time będzie wyglądać jak niebo. Jaki jest najlepszy sposób radzenia sobie z pokusą?

Pomyśl o kaloriach jako o elastycznej diecie, więc po dniu o wartości 2200 kalorii może nastąpić dzień o wartości 1600 kalorii. Równoważenie jest skuteczniejsze niż dzień „oszukiwania”, kiedy łatwo jest nadużywać. Więc „wydaj” kalorie na makaron z serem, ale zamawiaj go jako dodatek do sałatki, aby pozostać w swoim asortymencie.Jesteś znany z tego, że jesteś najtwardszym trenerem w telewizji. Czego ludzie byliby zaskoczeni, gdyby się o tobie dowiedzieli?

Jako nastolatek byłem ciężki i ciężko pracuję, aby utrzymać niską wagę, więc rozumiem, na czym biorą udział zawodnicyNajwiększy przegranyprzechodzą. To znaczy, nadal czasami boję się siłowni!

Jak możemy być naszym najlepszym motywatorem?Zapisz powody, dla których chcesz osiągnąć swój cel, nawet jeśli chcesz po prostu dobrze wyglądać przed sezonem na kostium kąpielowy. Pamiętanie, dlaczego robisz to, co robisz, ułatwia zmierzenie się z ciastem czekoladowym.

Jillian Michaels jest trenerem w NBCNajwiększy przegrany.Jej najnowsza książka toDokonywanie cięcia.

¿Qué tan temprano puede tomar una prueba de embarazo después de iui?