Po raz pierwszy w historii Sports Illustrated pojawi się model w dużych rozmiarach - Sierpień 2022

reklama ilustrowana strojów kąpielowych do wszystkich sportów

Wydanie rocznika zawsze wiąże się z dużym oczekiwaniemSports IllustratedKwestia kostiumów kąpielowych - i to nie tylko mężczyźni z zaciekawieniem przeglądają strony o tak seksownym kolorze. Ale w tym roku mamy jeszcze więcej powodów do ekscytacji tą edycją.

dax shepard y kristen bell áfrica

W numerze, który ukaże się 9 lutego, ukaże się pierwszy model magazynu w dużych rozmiarach. Tak, jest w reklamie, ale może to oznacza, że ​​to tylko kwestia czasu, zanim kobieta w rozmiarze plus pojawi się w jednym zSIrozprzestrzenia się.Reklama dlaStroje kąpielowe dla wszystkich- ta sama firmaodtworzonetheTAKokładka za pomocą modeli plus size w zeszłym roku, gwiazdy 27-letniej Ashley Graham. Model w rozmiarze 16 powiedział w komunikacie prasowym: „Wiem, że moje krągłości są seksowne i chcę, aby wszyscy inni wiedzieli, że oni też są. Nie ma powodu, żeby się ukrywać i każdy powód do dumy.

Graham niedawno potępił Hollywood za wykorzystanie Jennifer Lawrence jako najlepszego przykładu „krągłej dziewczyny”. Ona powiedziała Edycja,„Jennifer Lawrence jest dziewczyną z plakatu kręconych przez media - jest malutka. W szkołach musi być więcej edukacji, bo tam zaczynają się zaburzenia odżywiania. Nie chodzi tylko o bycie zdrowym; chodzi również o kochanie tego, kim jesteś ”.

¿Mi marido todavía me ama las señales?

To wiadomość, kiedy wszyscy możemy zostać z tyłu.Graham i SwimsuitsForAll rozpoczynają również kampanię w mediach społecznościowych - # CurvesinBikinis - która, jak się wydaje, polega na dzieleniu się dumą z krągłości.

I podczas gdy Kate Upton z przoduSports Illustrated'sProblemy ze strojami kąpielowymi w latach 2012 i 2013 były z pewnością małym krokiem we właściwym kierunku. Uważamy, że Graham ma rację, kiedy mówi: „Świat jest gotowy na więcej zakrętów w bikini”.