Kochająca zabawę para Dax Shepard i Kristen Bell otrzymują karę za taniec z gnu

kristen bell i dax shepard

Podczas swojej ostatniej ucieczki Kristen Bell i Dax Shepard odpoczywali w towarzystwie zwierząt safari w Serengeti. A ponieważ są Kristen i Dax (Daxten? Krax?), Nie byli zadowoleni po prostu udostępniając nam kilka zdjęć #nofilter Insta-selfie. Nie, zamiast tego zrobili teledysk do nieśmiertelnej melodii „Africa” Toto.„To była nasza ostatnia podróż przed urodzeniem dzieci. Naszym jedynym celem było mocno wściekać się i należycie uhonorować Toto ”- napisał Dax w podpisie YouTube.

Film jest wszystkim, czym byś chciał - Dax w wannie, Kristen uroczo przemykająca przez pola, ssaki z dżungli - ale policja dzikiej przyrody nie była pod takim wrażeniem jak my.Daxten został ukarany grzywną w wysokości 50 dolarów za twerkowanie wśród zwierząt.

„Chcieliśmy zobaczyć migrację antylop gnu, więc jechaliśmy samochodem przez pięć godzin, w końcu dojechaliśmy do nich Serengeti, wysiedliśmy z samochodu (i) zaczęliśmy tańczyć do tego teledysku” - wyjaśnia Dax. „Nie zwracaliśmy uwagi, a potem zjawiła się policja z Serengeti i ukarała nas grzywną w wysokości 50 dolarów za taniec w Serengeti”.

Niewielka cena za ten klejnot filmu. Teraz, proszę, idź i ciesz się.Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.