Lody Karmelowe Lody Lody i Kruche Mieszane Orzechy - Grudzień 2022

Nic tak nie zaspokoi Twojego łakomstwa jak ta karmelowa kreacja. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:4Składniki Lody1 Cz. cukier 1/4 c. woda 1/4 c. śmietana ciężka lub bita 4 łyżki. masło niesolone 1 łyżeczka. ekstrakt waniliowy Szczypta soli 1 pkt. lody dulce de leche 1 pkt. lody wanilioweKruche orzechy mieszane1 Cz. cukier 1/2 c. syrop kukurydziany 1 łyżka. woda 1 Cz. mieszane orzechy 1 łyżka. masło niesolone 1 łyżeczka. proszek do pieczenia 1 łyżeczka. ekstrakt waniliowy 1/4 łyżeczki. SólTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Sos karmelowy:W rondelku średniej wielkości wymieszaj cukier i wodę. Doprowadzić do wrzenia na średnim ogniu. Zmniejsz ogień do średniego i gotuj, od czasu do czasu obracając patelnię, aż syrop zmieni kolor na bursztynowy. Zdejmij patelnię z ognia i ostrożnie dodaj ciężką śmietanę (mieszanina będzie pryskać); mieszać, aby połączyć. Wróć do ognia i gotuj na wolnym ogniu, mieszając, aby rozpuścić twarde kawałki karmelu. Zdejmij patelnię z ognia i ostudź przez 5 minut. Ubij masło, wanilię i sól. Ostudź sos.
  2. Kruche orzechy mieszane:Obficie blacha do pieczenia masła. W dużej szklanej misce wymieszaj cukier, syrop kukurydziany i wodę. Kuchenka mikrofalowa na wysokim poziomie 5 minut. Dodać orzechy; mikrofale na wysokim poziomie przez 5 do 6 minut dłużej, mieszając co 2 minuty, aż syrop zmieni kolor na złoty. Dodaj masło, sodę oczyszczoną, wanilię i sól, aż mieszanina będzie pienista.
  3. Wylej na przygotowaną blachę do pieczenia; rozprowadzić do grubości 1/4 cala. Ostudzić. Rozpaść się na kawałki.
  4. Montaż:Wrzuć lody do deserów lodowych. Polej lody sosem karmelowym i udekoruj kruchej mieszanki orzechowej.
lody-karmelowe-lody-lody-orzechowe-kruche-200Nic tak nie zaspokoi Twojego łakomstwa jak ta karmelowa kreacja.