Największe przeszkody — na podstawie Twojego znaku zodiaku

Największe przeszkody — na podstawie Twojego znaku zodiaku

BARAN

To, czego nienawidzisz najbardziej, czeka. Nienawidzisz, gdy ludzie nie odpowiadają na twoje telefony lub gdy musisz na kogoś czekać.Wiesz, że Twój czas jest cenny i nie chcesz tracić go na czekanie, kiedy możesz zrobić coś ciekawszego i produktywniejszego.

BYK

Jesteś bardzo zorganizowaną osobą z planem. Dlatego lubisz, aby rzeczy potoczyły się dokładnie tak, jak je zaplanowałeś. Tak więc największą przeszkodą dla Ciebie jest zmiana.Jeśli wydarzy się coś nieplanowanego i zmieni twoje plany, odbijesz się. Jesteś prawdziwym maniakiem kontroli.

BLIŹNIĘTA

Jesteś bardzo pozytywny i towarzyski — prawdziwy motyl towarzyski. Lubisz przebywać wśród ludzi i lubisz się uśmiechać i śmiać z dobrych dowcipów.

Najbardziej nienawidzisz samotności – nie możesz znieść braku przebywania wśród ludzi, ponieważ wtedy jesteś najbardziej pozytywny.como hacerlo gemir en la cama

NOWOTWÓR

Jesteś całkowicie emocjonalny i wrażliwy. Otworzenie się przed kimś i całkowite zaufanie do niego zajmuje dużo czasu.

Więc twójnajwiększe wyłączeniejest otoczona przez obcych. Musisz kogoś poznać, żeby czuć się przy nim komfortowo.

LEW

To, czego Leo nienawidzi najbardziej, to rzeczywistość. Ponieważ jesteś osobą, która musi być najlepsza we wszystkim, co robisz, nie możesz zaakceptować rzeczywistości, gdy ktoś robi coś lepszego od Ciebie. Albo gdy ktoś jest w centrum uwagi zamiast ciebie.PANNA

Twoim największym zniechęceniem są ludzie w potrzebie. Nienawidzisz, gdy ktoś jest zbyt zależny.

Jesteś bardzo niezależną osobą, więc oczekujesz, że inni pójdą za twoim przykładem. Nienawidzisz przylegania, ponieważ cię dusi.

FUNT

Jesteś osobą, która dba o wszystko, co oddycha. Jedyne, czego nie możesz wziąć, to ludzie, którzy prezentują się jako coś, czym nie są.

Dzieje się tak dlatego, że ponad wszystko cenisz uczciwość i wszędzie szukasz sprawiedliwości. Ludzie, którzy cię pierdolą, denerwują cię najbardziej.

SKORPION

Nienawidzisz ludzi, którzy są negatywni i absolutnie nie możesz znieść plotek. Więc twoją największą niechęcią są kłamcy. Nienawidzisz być fałszywie oskarżonym.

Więc jeśli ktoś planuje cię o coś obwiniać, lepiej mieć mocny dowód.

STRZELEC

Jesteś wolny i nie lubisz być przykuty do jednego miejsca. Jesteś też impulsywny, a to sprawia, że ​​przemieszczasz się z miejsca na miejsce bardzo szybko i bez zbytniego myślenia.

Dlatego nie znosisz zawracania sobie głowy szczegółami. Jeśli się na coś nastawisz, nie będziesz tego dokładnie przemyślał — po prostu to zrobisz.

KOZIOROŻEC

Jesteś pracowitą osobą i wiesz, że musisz dać z siebie wszystko, aby dostać się na szczyt.

Dla ciebie najbardziej nienawidzisz sytuacji, gdy ktoś oszukuje, idąc na skróty, aby dostać się w to samo miejsce, w którym chcesz. Jedyną różnicą jest to, że robisz to ciężką pracą i cierpliwością, ale oni idą na skróty.

cosas que hacerle a mi novio en la cama

WODNIK

Twoja największa przeszkoda jest wtedy, gdy jesteś ograniczony. Jesteś bardzo wolny i lubisz cieszyć się życiem. Kiedy ktoś mówi ci, co możesz zrobić, a czego nie, staje się punktem centralnym twojej wściekłości.

Tak więc najbardziej nienawidzisz przywiązania – ograniczonego. Jesteś osobą, która przekracza granice.

RYBY

Jesteś wielkim marzycielem. Lubisz patrzeć na świat przez różowe okulary, ponieważ lubisz widzieć w ludziach to, co najlepsze.

Dlatego największym oporem jest okrucieństwo. To jedyna rzecz, której nie możesz pojąć. Uciekasz od ludzi, którzy są okrutni dla zwierząt, ludzi lub prawie wszystkiego.