Najlepszy stanik sportowy dla Twojego biustu

chodzenie po staniku

Jeśli jesteś mały lub średni z klatką piersiową ...Lubimy:stanik sportowy Champion Shape T-Back (33 USD, na championcatalog.com). Pożegnaj się z uniboobem - ten biustonosz delikatnie unosi mniejszy biust bez ściskania i spłaszczania. Konstrukcja T-Back zapobiega zsuwaniu się pasków podczas chodzenia.

¿Cómo es una mujer de 55 años?

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia ...Lubimy:biustonosz Junonia Goddess Soft Cup (49,95 USD na junonia.com). Specjalnie zaprojektowany dla kobiet z dużym biustem, z miseczką 38C lub większą, ten biustonosz zapewnia wsparcie i wygodę podczas chodzenia i innych aktywności o niewielkim wpływie.

Jeśli chcesz mieć stanik i top w jednym ...

Lubimy:Adidas AdiStar Long Bra Top (50 USD, na adidas.com). Ten top ma wbudowane, uformowane miseczki, które poruszają się wraz z ciałem, zapewniając najwyższy komfort i wsparcie podczas każdej aktywności.como complacer a mi esposo en la cama

Jeśli chcesz biustonosz high-tech ...

Lubimy:kompletny system NuMetrix (115 USD, atnumetrix.com). Niewielki czujnik tętna bez ramiączek wsuwa się do paska tego sportowego stanika i przesyła informacje o tętnie do łatwego w obsłudze monitora zegarka Polar.