Najlepsze usługi dostawy jedzenia, aby uprościć Twoje noce w tygodniu

najlepsze usługi dostawy jedzenia Dzięki uprzejmości Hello Fresh

Zakupy spożywcze i przygotowanie posiłkówjestciężko praca -zwłaszcza po długim dniu żonglowania biurem, dziećmi i wszystkim innym na talerzu. Na szczęście te zestawy posiłków i usługi spożywcze dostarczają wszystkie składniki potrzebne do przygotowania świeżej i zdrowej kolacji dla Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki.Zobacz galerię 14Zdjęcia najlepsze usługi dostawy jedzenia Dzięki uprzejmości niebieskiego fartucha 1z 14Niebieski fartuch

Zamiast spędzać całą noc w sklepie spożywczym lub w kuchni, Blue Apron dostarcza odmierzone składniki do prostych przepisów prosto do Twoich drzwi.

Posiłki zaczynają się już od 9,99 USD za porcję i możesz wybrać plan dla dwóch osób (który obejmuje dwa lub trzy posiłki tygodniowo) lub plan rodzinny (który obejmuje do czterech posiłków tygodniowo). Jeśli jesteś winowajcą, sprawdź opcje dostawy wina firmy.ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy jedzenia dzięki uprzejmości Hello Fresh dwaz 14Witam Fresh

To, co czyni Hello Fresh wyjątkowym, to fakt, że oferuje wegetariański plan posiłków dla osób, które nie jedzą mięsa. Firma jest również zobowiązana do korzystania z odpowiedzialnie pozyskiwanych składników.

Aby skorzystać, najpierw wybierz plan wegetariański, klasyczny lub rodzinny, z których wszystkie obejmują dwa lub trzy przepisy tygodniowo i zaczynają się od 7,99 USD za porcję. Wciąż sceptyczny? KupićZestaw Hello Fresh do posiłków dostępny w wybranych sklepach spożywczychprzy pierwszym odejściu na drugi krąg.ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy żywności dzięki uprzejmości PeachDish 3z 14PeachDish

Aby otrzymać posiłek z południa, zamów posiłki w firmie z AtlantyPeachDish, która oferuje popularne dania z Południa, takie jak krewetki z kaszą czy kurczak i pierogi.

Klienci mają do wyboru co najmniej dziewięć opcji posiłków w każdym tygodniu, co pozwala dostosować zamówienie do własnych upodobań. Otrzymasz cztery porcje posiłków za 50 USD (lub 12,50 USD za porcję).ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy żywności Getty Images 4z 14Amazon Fresh

Jeśli masz na myśli własny przepis, zaopatrz się w artykuły spożywczeAmazon Fresh. Po prostu wybierz dzień i godzinę dostawy, a dzięki pakietom chłodziwa nie musisz nawet być w domu, gdy nadejdzie.

W przypadku członków Amazon Prime subskrypcja wynosi dodatkowe 14,99 USD miesięcznie za nieograniczone dostawy, gdy osiągniesz minimum 50 USD.

KUPUJ TERAZ

usługi dostawy żywności zielony kucharz 5z 14Zielony szef kuchni

Jeśli masz restrykcyjną dietę, Green Chef jest dla Ciebie. Firma oferuje opcje posiłków dla dwóch lub czterech osób dla osób na diecie wegetariańskiej, wszystkożernej, wegańskiej, bezglutenowej lub paleo.

Przygotowanie wszystkich posiłków powinno zająć około 30 minut i możesz wybrać dostawę tygodniową, dwutygodniową lub miesięczną, zaczynając od 10,49 USD za posiłek.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy jedzenia dzięki uprzejmości Marthy & Marley Spoon 6z 14Martha & Marley Spoon

Dzięki Martha & Marley Spoon możesz przygotować jedne z najlepszych posiłków z archiwum Marthy Stewart zawierającego ponad 18 000 przepisów o połowę krócej, dzięki wcześniejszym składnikom sezonowym firmy.

Podobnie jak wiele innych zestawów posiłków, ten zawiera łatwe do naśladowania karty z przepisami z poradami i sztuczkami dotyczącymi gotowania. Ceny zaczynają się już od 8,20 USD za porcję.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy jedzenia dzięki uprzejmości kosza słonecznego 7z 14Koszyk słoneczny

Jeśli bardzo starasz się trzymać określonego schematu żywieniowego, takiego jak Whole 30 lub Paleo Diet, posiłki Sun Basket mogą pomóc. Wysyłają tylko najczystsze składniki do swoich klientów.

Wybierz spośród planu klasycznego, który obsługuje od dwóch do czterech osób, lub planu rodzinnego, który obejmuje cztery osoby i zaczyna się od 10,99 USD za porcję.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy jedzenia Dzięki uprzejmości fioletowej marchwi 8z 14Purpurowa Marchewka

Purple Carrot szczyci się oferowaniem posiłków wykonanych w 100% ze składników roślinnych i oferuje szeroki wybór kuchni z całego świata, aby zachwycić klientów.

Ich elastyczny tygodniowy plan obejmuje trzy posiłki dla dwóch osób za 12 USD za talerz (lub 72 USD tygodniowo).

ZAPISZ SIĘ TERAZ

usługi dostawy żywności codzienne zbiory 9z 14Codzienne zbiory

Nigdy nie możesz mieć dość pożywienia, które Daily Harvest zna aż za dobrze. Firma oferuje mieszankę pysznych parfaitów, płatków owsianych na noc, mieszanek smoothie blend-at-home, misek do zbiorów, napojów kawowych i schłodzonych zup pakowanych z dobrymi dla Ciebie składnikami.

Wybierz dowolną kombinację produktów, a otrzymasz je w porcjowanych kubkach do zamrażarki. Tygodniowy plan zaczyna się już od 6,99 USD za filiżankę.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy jedzenia dzięki uprzejmości veestro 10z 14Veestro

Po pracowitym dniu podgrzej jeden ze swoich posiłków Veestro, aby przygotować pyszną kolację - bez gotowania ani czyszczenia! Firma oferuje plany posiłków dla w pełni gotowanych, przygotowanych przez szefa kuchni posiłków oraz opcji a la carte.

¿Debería lavarme la cara con agua fría?

Ręcznie stworzone danie zaczyna się od 5,99 USD. Możesz nawet wypróbować ich plan odchudzania (zaczyna się od 8 USD za posiłek) lub subskrypcję oczyszczania soków (zaczyna się od 6 USD za sok).

ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy jedzenia dzięki uprzejmości świeżo jedenaściez 14Świeżo

Jeśli nie masz czasu do stracenia, Freshly gwarantuje przygotowanie posiłków w mniej niż trzy minuty (poważnie!), Ponieważ potrawy są przygotowywane i wstępnie gotowane przez szefów kuchni Freshly.

Po prostu wybierz żądane dania online z ich obrotowego menu zawierającego ponad 30 różnych opcji bezglutenowych (za 8,99 USD za posiłek i więcej), a otrzymasz świeżą, niezamrożoną kolację do domu.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

usługi dostawy żywności greenblender 12z 14GreenBlender

Jeśli jesteś fanatykiem smoothie, pokochaszGreenBlender. Firma co tydzień wysyła składniki do pięciu przepisów na koktajle superfood. Wszystkie są wegańskie i wykonane z lokalnych, organicznych, niemodyfikowanych genetycznie składników.

Za jedyne 4 USD za porcję jest to usługa dla Ciebie, jeśli chodzi Ci o codzienne śniadanie typu smoothie na wynos.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

usługi dostawy żywności platerowany 13z 14Platerowany

ZPlaterowany, co tydzień możesz wybierać spośród 20 przepisów przygotowanych przez szefa kuchni lub firma oferuje ulepszenia, w tym specjalne owoce morza, mięso (takie jak kotlety jagnięce z ziołami), a nawet deser.

W przypadku planu posiłków dla dwóch, trzech lub czterech osób ceny są różne, ale zaczynają się od 9,95 USD za porcję. Możesz zmienić swój plan na podstawie tego, kto będzie w domu w danym tygodniu.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

najlepsze usługi dostawy jedzenia Dzięki uprzejmości szefa kuchni 14z 14Szef kuchni

Skonfiguruj swój profil smakowy, aby Home Chef mógł dopasować Cię do Twoich idealnych 30-minutowych posiłków (z nowymi zalecanymi posiłkami co tydzień).

Firma oferuje dwie, cztery lub sześć opcji porcji, zaczynając od 9,95 USD za posiłek. Po otrzymaniu pierwszego zamówienia otrzymasz poręczny segregator do przechowywania wszystkich przepisów w jednym miejscu.

ZAPISZ SIĘ TERAZ