7 oznak, że jesteś gotowy na nowy związek - Grudzień 2022

7 oznak, że jesteś gotowy na nowy związek

Zakończenie związku miłosnego niesie ze sobą kolejkę górską emocji, a kiedy już z nimi zostaniesz, tak naprawdę nie wiesz, co robić. Walczysz oprzeboleć facetakto był twoim całym światem, ale kto zdradził cię w najgorszy możliwy sposób.

Przejście dalej po złym doświadczeniu miłosnym może być dość trudne i będziesz musiał mieć dużo siły, aby odpuścić rzeczy, które ci krzywdzą i rozpocząć nowy rozdział swojego życia.Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy, czy nie, aby spróbować czegoś nowego z nową osobą w swoim życiu, sprawdź te znaki i dowiedz się, czy masz już za sobą swojego byłego i czy możesz zacząć coś świeżego i ekscytującego.

1. W końcu skończyłaś z byłym

Jeśli czujesz, że twój były nie jest ważnym czynnikiem w twoim życiu i że nie myślisz o nim tak jak kiedyś, to dobry znak.

Oznacza to, że krok po kroku wychodzisz ze swojej strefy komfortu i jesteś gotowy na nowe rzeczy i zabawne doświadczenia. Kiedy przestaniesz myśleć o facecie, z którym byłeś, jest to znak, że jesteś gotowy, aby być z kimś nowym.Najważniejsze jest to, że jesteś emocjonalnie gotowy na nową osobę w swoim życiu ze wszystkimi jej zaletami i wadami. Jeśli potrafisz zaakceptować go takim, jakim jest, nie masz się czego bać.

2. Nauczyłeś się na błędach z przeszłości

Nie powinieneś żyć przeszłością, ale możesz się z niej wiele nauczyć. Nie chcesz, aby stare błędy się powtórzyły i złamano ci serce.

Wiesz, czego unikać i na jakie rzeczy zasługujesz na cały Twój czas. To prawda, że ​​wiele wycierpiałeś, ale właśnie dzięki temu jesteś teraz znacznie silniejszy. Ze względu na wszystkie bitwy, które wygrałeś w przeszłości, jesteś teraz mądrzejszy i na pewno nie zadowolisz się mniej, niż na to zasługujesz.Zaakceptujesz mężczyznę, który zechce podjąć dla ciebie wysiłek i pokaże ci swoją bezwarunkową miłość.

cómo ser mejor en el sexo para él

3. Wybaczyłeś sobie

Najważniejszym przebaczeniem jest to, które otrzymujesz od siebie; to jest coś, na co czekasz długo, ale kiedy to się stanie, poczujesz się wolny. Poczujesz się jakbyś narodził się na nowo i że jesteś gotowy żyć pełnią życia.

Jeśli czujesz, że wybaczyłeś sobie wszystkie błędy, które popełniłeś w przeszłości, to znak, że możesz iść dalej. Jesteś wreszcie gotowy, aby rozpocząć nowy rozdział swojego życia z kimś, kto na ciebie zasługuje.

Oznacza to, że jesteś z siebie całkowicie zadowolony i nie masz emocjonalnego bagażu. Więc śmiało i bądź dumny z życia, które zamierzasz zbudować.

4. Wiesz, czego chcesz

Na próżno szukać czegoś, jeśli nie wiesz, czego chcesz, prawda? Tak więc, jeśli już podjąłeś decyzję i wiesz, jakiego rodzaju facetem musi być twój partner, jesteś już w połowie drogi do sukcesu.

Wiesz, jakie cechy chcesz, aby twój przyszły facet miał i nie zadowolisz się mniej, niż na to zasługujesz. Już stawiasz siebie na pierwszym miejscu, ale jesteś też gotowy na kompromisy.

Wiesz, że miłość to skomplikowana sprawa, ale chcesz zrobić dla niej dodatkowy krok.

5. Jesteś gotów zaakceptować kogoś takim, jakim jest

Wszyscy są różni, ale nie możesz oczekiwać, że ukształtujesz kogoś w kogoś idealnego tylko dla siebie. Nikt ci na to nie pozwoli, chyba że jest w tobie szaleńczo zakochany.

Jeśli chcesz całkowicie zaakceptować drugą stronę, jest to sprawdzony znak, że jesteś gotowy na nowy związek. Oznacza to, że jesteś zadowolony ze swojego życia, ale chcesz dzielić się swoim szczęściem z kimś innym.

Kiedy już jesteś zaangażowany w zdrowy i stabilny związek, będziesz nakłaniać swojego partnera, aby był najlepszą wersją samego siebie, a on zrobi to samo dla Ciebie. To znak, że jesteś kompatybilny i że twój związek jest daleki od toksycznego.

6. Jesteś gotów włożyć trochę wysiłku

Kiedy zerwałeś ze swoim mężczyzną, byłeś zdruzgotany i myślałeś, że nigdy więcej nie znajdziesz faceta. Ale teraz miłość zapukała do twoich drzwi i wreszcie jesteś na to gotowy.

Nie będziesz miał problemu z włożeniem wysiłku w swój związek i sprawienie, by wszystko działało dla Ciebie i Twojego przyszłego partnera. Jeśli czujesz, że nic Cię nie wiąże z przeszłością i że jesteś gotowy na nowe zwycięstwa, śmiało ciesz się miłością.

To najpiękniejsze uczucie z nich wszystkich i powinieneś doświadczyć go ponownie.

7. Jesteś gotów podjąć ryzyko

Jeśli nie podejmiesz ryzyka, nie będziesz wiedział, do czego jesteś zdolny. Wiem, że zostałeś zraniony w przeszłości, ale proszę, nie pozwól, aby twoja przeszłość cię definiowała. Możesz po prostu uczyć się na błędach, które popełniłeś wcześniej, ale powinieneś skupić się na rzeczach w przyszłości.

Jeśli jesteś silny i niezależny, będziesz pewny swoich uczuć i będziesz wiedział, kiedy jesteś gotowy, aby iść dalej. Słuchaj swoich instynktów, ponieważ nigdy cię nie zawiodą i zacznij coś nowego, gdy poczujesz, że jest na to odpowiedni czas.

Nikt nie powiedział, że łatwo będzie nawiązać romantyczny związek z kimś nowym, ale zdecydowanie warto spróbować.