6 rodzajów prawie-związków, których należy unikać za wszelką cenę

6 rodzajów prawie-związków, których należy unikać za wszelką cenę

Żyjemy w tej chaotycznej erze, w której prawie związki są bardziej powszechne niż prawdziwe. Dzięki temu randkowanie jest bardziej skomplikowane.Spotykamy mężczyzn niedostępnych emocjonalnie, niegotowych do zaangażowania i gotowych do zabawy naszym umysłem i sercem. Jakby tego było mało, mamy też nawyk samo-sabotowania siebie w tym procesie.

Jak kończymy w tych prawie związkach? Szczera prawda, której niektórzy z nas nie zawsze chcą usłyszeć, jest taka, że ​​im na to pozwalamy.lista de frutas y verduras con ácido fólico

Poprzestajemy na pół-związkach i głupich obietnicach, ponieważ zakładamy, że mieć coś jest lepsze niż nie mieć niczego.

Nie moglibyśmy się bardziej mylić.Prawie relacje nie są czymś, na co powinniśmy zadowalać się.

Wyczerpują nasze siły, nigdy nie jesteśmy do końca szczęśliwi, gdy w nich jesteśmy i w gruncie rzeczy w pewnym momencie się skończą.Wszystko, co mieliśmy, było prawie czymś — prawie miłością, prawie zaangażowaniem, prawie związkiem. Niestety nasze serce prawie nie rozpoznaje. Nasze serce jest w całości, a kiedy pęka, pęka całkowicie.

Najlepszym sposobem ochrony naszego serca przed złamaniem tego strasznego prawie jest odcięcie go od naszego życia, gdy tylko rozpoznamy znaki. Oto 6 rodzajów prawie relacji, których powinieneś unikać za wszelką cenę:

1. Relacja, w której nie wiemy, na czym stoimy

Proste pytanie, takie jak: Czy jesteśmy wyłączni? może być tak trudne do wypowiedzenia w rzeczywistych sytuacjach. Łatwiej jest czekać, aż druga strona odrzuci pytanie, niż zadać je samemu.Czujesz się bezpieczniej nie wiedząc, niż zadać pytanie i otrzymać odpowiedź, której nie chcesz. A jeśli on nie chce tego samego, co ty? A jeśli już się z kimś spotyka?

To nie jest miejsce na „co jeśli”. Twoje życie miłosne powinno być czymś bezpiecznym i pewnym. Powinieneś wiedzieć, na czym stoisz. A jeśli nie poruszył kwestii wyłączności, prawdopodobnie nie jest na to gotowy.

Najlepiej, gdybyś wiedział już wcześnie, niż trzymaj się pseudo-relacji, w której nie jesteś walidowany .

2. Związek bez etykiet

Robi wszystko, co robi prawdziwy chłopak. Utrzymuje kontakt. Zabiera cię na randki. Spędza noc.

Przedstawił cię swoim przyjaciołom. Poznałeś nawet kilku członków jego rodziny. Robi wszystko zgodnie z zasadami, ale nigdy nie nazwał cię swoją dziewczyną.

Chociaż niektórzy mogą twierdzić, że ważniejsze jest zwracanie uwagi na to, co ktoś robi, niż mówi, w tym przypadku słowa się liczą. Czyjaś niechęć do nazywania cię swoją dziewczyną może być główną czerwoną flagą, która wskazuje na strach przed zaangażowaniem.

Porozmawiaj z nim i zobacz, w czym jest problem. Jeśli odmawia nazywania cię swoją dziewczyną, odmów bycia jego prawie dziewczyną.

3. Sekretny rodzaj związku

Kiedywy dwoje piszecielub spędzać czas razem, wszystko jest super. Pomiędzy czterema ścianami swojego mieszkania jesteście najszczęśliwszą parą na świecie.

Problemy zaczynają się, gdy chodzi o przedstawienie Cię innym ludziom i upublicznienie Twojego związku.

Może nawet podać kilka powodów, dla których nadal nie możesz ujawnić swojego związku publicznie, a jeśli uważnie słuchasz, żadna z jego wymówek nie ma sensu.

Miłość nie jest miłością, jeśli trzymasz ją w sekrecie. Jeśli zachowuje się w tajemnicy w stosunku do ciebie lub każe ci milczeć o swoim związku, dzieje się coś mrocznego i nie powinieneś tego tolerować.

Jeśli nie może upublicznić twojej miłości, nie powinno być dla niego miejsca w twoim życiu.

4. Relacja prawie „z powrotem z byłym”

Ten rodzaj prawie relacji jest najgorszy – kiedy jesteś w trakcie poprawiania wszystkiego ze swoim byłym, ale nigdy nie łatasz ich całkowicie.

Więc nadal oficjalnie jesteś singlem, on nie inwestuje w twój związek i ma wszystkie korzyści z chłopaka.

Prawdopodobnie nie widzi konieczności zmiany tej sytuacji. Musisz dać mu znać, że prawie nie ma miejsca. Albo jesteście razem, albo oficjalnie się kończycie.

5. Związek, w którym czujesz, że nie jesteś wystarczająco dobry

Twój związek powinien być czymś, co rozwija skrzydła i sprawia, że ​​wzlatujesz jeszcze wyżej, a nie czymś, co ciągle cię sprowadza.

Jest wiele kobiet, które straciły pewność siebie z powodu złego traktowania, niedoceniania i lekceważenia w związku.

Jeśli ktoś sprawia, że ​​czujesz, że nie wystarczy, pożegnaj się tak szybko, jak to możliwe. Nie marnuj swojego życia na kogoś takiego.

Jest zdecydowanie twoim prawie chłopakiem, ponieważ prawdziwy nigdy nie zrobiłby niczego, co mogłoby sprawić, że poczujesz się źle z samym sobą. To on nigdy ci nie wystarczy.

6. Związek oparty na seksie

Ten rodzaj prawie związku powinien być dość łatwy do zauważenia, ale nasze emocje w ten nieskazitelny sposób zaciemniają nasz osąd.

como tener sexo con un chico

Pojawią się oznaki, że nie jest gotowy do popełnienia – jak ucieczka z miejsca zdarzenia zaraz po seksie z jakąś świetną, ale wciąż kiepską wymówką.

Prawie nigdy nie spędza nocy. Ignoruje część dotyczącą przytulania po seksie. Nigdy nie przychodzi, kiedy masz okres.

Jeśli 90% czasu, jaki spędzacie razem, dotyczy seksu, nie jesteście w prawdziwym związku. I chociaż seks jest ważny, to tylko część związku, a nie całość.

Nie pozwól nikomu uciec. Jeśli seks jest wszystkim, czego chcą, niech szukają go gdzie indziej, jesteś warta o wiele więcej.

6 RODZAJÓW PRAWIE ZWIĄZKÓW, KTÓRYCH NALEŻY UNIKAĆ ZA WSZELKIE KOSZTY