5 niefortunnych znaków, że jego miłość do ciebie jest warunkowa

5 niefortunnych znaków, że jego miłość do ciebie jest warunkowa

Kiedy mężczyzna kocha cię właściwie, robi to bez względu na wszystko, pomimo wszystkich i wszystkiego.Oto czym jest prawdziwa miłość: kiedy nic i nikt nie może rozdzielić ciebie i twojego partnera.

młoda para przytulająca się na łóżkuNiestety, ten rodzaj romansu jest niezwykle rzadki. W rzeczywistości czuje więcej mężczyzn niż myśliszwarunkowa miłośćdla ich lepszych połówek.

Oto 5 oznak, że twój chłopak jest jednym z nich.

1. Jest zakochany w twoim potencjale

młoda kobieta przytula kobietęPierwszym znakiem, że miłość mężczyzny do ciebie jest warunkowa, jest fakt, że w rzeczywistości nie jest on zakochany w prawdziwym tobie. W rzeczywistości bardziej kocha twój potencjał.

Nie zrozum mnie źle. Posiadanie partnera, który popycha cię w kierunku poprawy, to jedno, ale bycie z kimś, kto nie jest zadowolony z osoby, którą jesteś w tej chwili, jest niepokojące.

To jest dokładnie to, co dzieje się z tobą i twoim chłopakiem. Mówi, że cię kocha, ale pokochałby osobę, którą wyobraża sobie, że staniesz się jeszcze bardziej.kobieta łaskocząca mężczyznę

To tak, jakby ten facet wyobraził sobie swój idealny związek i idealną dziewczynę, której chce u swojego boku.

Więc teraz myśli o wszystkim, co możesz osiągnąć i o wszystkim, co może być w twoim związku.

Na pierwszy rzut oka możesz uznać to za znak, że kocha prawdziwego ciebie. Jednak z czasem zdasz sobie sprawę, że to właściwie znak, że jego miłość do ciebie nie jest bezwarunkowa.

2. Nigdzie nie można go znaleźć podczas trudności

młoda kobieta martwi się stojąc przed oknem

Kiedy mężczyzna mówi, że cię kocha bez względu na wszystko, oznacza to, że będzie trzymał się twojego boku w dobrych i złych czasach.

Oznacza to, że nie opuści cię przy pierwszym podejrzeniu kłopotów ani nie ucieknie, gdy zrobi się nieprzyjemnie.

Niemniej jednak to jest dokładnie to, co robi twój chłopak. Za każdym razem, gdy w twoim kierunku zmierza burza, ucieka jak tchórz.

mężczyzna odchodzi

Ten facet nie ma twoich pleców. On się tobą nie troszczy, prawdazłapać cię, gdy upadnieszi nie zachowuje się tak, jakby był gotów bronić cię przed światem.

W rzeczywistości zawsze zostawia cię wiszącą. Ucieka, gdy czujesz się przygnębiony lub twoje życie stanie się bałaganem, więc kończysz tocząc wszystkie swoje bitwy w pojedynkę.

Tak, jest zbyt słaby emocjonalnie, by stawić czoła wyzwaniom dorosłości. Ale prawda jest taka, że ​​nie dba o ciebie na tyle, by być twoim sojusznikiem i wsparciem.

tener un trio con tu marido

3. Nie kocha twoich złych stron

nieszczęśliwa para leżąca w łóżku

Wiesz, co mówią: Twoja bratnia dusza będzie Cię kochać tak samo w najlepszym, jak i najgorszym. Cóż, nie tak zachowuje się twój partner.

To jedno, jeśli realistycznie podchodzi do twoich wad. Choć troszczy się o ciebie, śmieszne byłoby oczekiwać, że nie zauważy niektórych rzeczy w twojej postaci lub nie będzie się nimi przejmować.

Ale w twoim przypadku twój chłopak kocha tylko twoje dobre strony.

smutna para w konflikcie

Jeśli będziesz szczery, przyznasz, że nie kocha cię tak samo, gdy jesteście wszyscy przebrani, jak gdy budzicie się rano.

Nie poświęca ci tyle uwagi, kiedy się śmiejesz i wszystko idzie świetnie, jak wtedy, gdy płaczesz i potrzebujesz kogoś, kto cię pocieszy.

To tak, jakby nie rozumiał, że jesteś całym pakietem i nie może wybrać, które części ciebie kochać.

4. Nigdy nie wystarczy

młoda smutna dziewczyna siedzi na zewnątrz

Prawdziwy mężczyzna nigdy nie zawiedzie twojej wartości. W rzeczywistości upewni się, że ty też to widzisz, jeśli kiedykolwiek pomyślisz, że nie jesteś wystarczająco dobry.

Cóż, mężczyzna, którego miłość do ciebie jest warunkowa, sprawi, że poczujesz, że nigdy nie wystarczy.

Nie musi cię bezpośrednio poniżać ani wyzywać, ale stale będzie sugerował, że jesteś w jakiś sposób poniżej niego.

smutna, uważna kobieta siedząca na plaży

Czujesz, że nie zasługujesz nawet na okruchy jego miłości i uwagi.

To tak, jakbyś musiała o niego walczyć, ponieważ porównuje cię do wszystkich innych dziewczyn, które są od ciebie lepsze.

5. On cię wykorzystuje

atrakcyjna kobieta patrząca przez okno autobusu

Wreszcie mężczyźni, którzy kochają cię warunkowo, zawsze znajdą sposób, aby cię wykorzystać. Czasami będą cię wykorzystywać, nie czyniąc tego tak oczywistym.

Na przykład ten facet może pośrednio wykorzystać twój wygląd.

Tak, nie ma w tym nic dla niego, ale może czerpie przyjemność z posiadania atrakcyjnej dziewczyny u boku.

zmartwiona kobieta siedząca na łóżku

Może wykorzystuje cię dla twoich pieniędzy, dla sposobu, w jaki wzmacniasz jego ego, dla tego, że się nim opiekujesz, gotujesz dla niego lub robisz dla niego różne rzeczy.

Niezależnie od przypadku, wynik końcowy jest taki sam. Odszedłby od ciebie w momencie, gdy przestałeś robić lub mieć to, czego używa.

5 niefortunnych znaków, że jego miłość do ciebie jest warunkowa