20 częstych objawów i objawów podwójnego płomienia

20 częstych objawów i objawów podwójnego płomienia

Czy kiedykolwiek spotkałeś kogoś i od razu poczułeś, że znasz go od lat? Czy poczułeś z nimi natychmiastową, głęboką więź?Nie, nie jesteś szalony. Jest to jeden ze znaków i symptomów bliźniaczych płomieni wskazujących, że jesteś bliski ponownego połączenia się ze swoim bliźniaczym płomieniem, czyli bliźniaczą duszą!Co to jest podwójny płomień?

Czy bliźniacze płomienie są prawdziwe? Czy bliźniacze płomienie to to samo co bratnie dusze? Jeśli nie, jaka jest między nimi różnica?Wiem, że prawdopodobnie masz tyle pytań na raz, tak jak ja, kiedy po raz pierwszy natknąłem się na koncepcję bliźniaczych płomieni.

Nie martw się. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc ci nauczyć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o związku, znakach i etapach bliźniaczych płomieni.Bliźniaczy płomień (znany również jako lustrzana dusza lub połączenie duszy) to druga połowa twojej duszy. Zasadniczo jest to jedna dusza, która ląduje w dwóch różnych ciałach.Główna różnica między bratnią duszą a bliźniaczym płomieniem polega na tym, że miłość bliźniaczych płomieni zdarza się tylko raz. Ponadto bratnie dusze to dwie dusze stworzone z tej samej energii, podczas gdy bliźniacze płomienie były kiedyś zjednoczone (istniały w fuzji).

Spotkanie bliźniaczych płomieni niekoniecznie prowadzi do romantycznego związku, ale może również przekształcić się w intensywną przyjaźń.Nie każdy ma bliźniaczą duszę, ale jeśli to zrobisz, twoim przeznaczeniem jest spotkać tę osobę w pewnym momencie swojego życia. A może już ich spotkałeś, ale nie byłeś tego taki pewien?Nic dziwnego, ponieważ znaki podwójnego płomienia mogą być mylące i złożone. W pewnym momencie czujesz z nimi silną więź, a potem wchodzisz w fazę kryzysu, w której oboje walczycie o utrzymanie żywej więzi.

Wszystkie te rzeczy (i wiele innych) są nieuniknioną częścią każdej podróży bliźniaczych płomieni! Twój związek będzie kwestionował twoje przekonania, ujawni twoje wady i tak dalej, tylko po to, by zbliżyć cię do twojego prawdziwego ja.

Skąd możesz wiedzieć, czy spotkałeś fałszywy podwójny płomień, czy prawdziwy podwójny płomień?

Następujące znaki i objawy bliźniaczego płomienia (w tym etapy) są najlepszymi wskaźnikami, jakie napotkałeś swoją drugą połówkę!

20 znaków i objawów bliźniaczego płomienia: czy jesteś blisko ponownego połączenia się ze swoją bliźniaczą duszą?

Mieć te same myśli w tym samym czasie

młoda kobieta pozuje, dotykając włosów i zamykając oczy, stojąc na brzegu

Spośród wszystkich innych oznak i symptomów bliźniaczych płomieni, ten uważam za najbardziej intrygujący. Możesz doświadczyć tych samych myśli, gdy jesteś ze swoją bliźniaczą duszą (lub nawet gdy jesteś osobno).

Będziesz w stanie wyczuć, kiedy coś jest nie tak w ich życiu. Poczujesz wszystko tak, jakby przydarzało się tobie.

Czasami ludzie mylą te myśli i emocje z własnymi, nie wiedząc, że jest to coś, przez co w tym momencie przechodzi ich bliźniaczy płomień.

Twoje ścieżki się krzyżują

młody mężczyzna pomagający kobiecie zbierać owoce spadł z roweru na drodze

Czy czujesz, że dana osoba zawsze znajduje sposób, aby wejść w Twoje życie, kiedy najmniej się tego spodziewasz? Cóż, nie dzieje się to przypadkowo.

Wszechświat próbuje cię połączyć i zjednoczyć w przypadkowy sposób.

Możesz pomyśleć, że wszystko to dzieje się bez powodu, ale będzie się działo, dopóki w końcu nie zdecydujesz się ponownie połączyć z tą osobą.

Jeśli znajdziesz inne znaki, które rezonują z tobą, możesz być stuprocentowo pewien, że powodem, dla którego twoje ścieżki się krzyżują, jest to, że jesteście pokrewnymi duszami!

Dzielenie się zainteresowaniami i hobby

mężczyzna i kobieta jadący na rowerze zatrzymywali się i rozmawiali przez chwilę

las mejores formas para que las mujeres se masturben

Innym powszechnym znakiem bliźniaczego płomienia jest dzielenie wielu zainteresowań i hobby. Na przykład oboje lubicie śpiewać karaoke i oboje interesujecie się polityką, duchowością itp.

Przedstawiacie sobie również nowe pomysły i zainteresowania, które oboje zaczynacie lubić. Twój bliźniaczy płomień może zainspirować Cię do robienia rzeczy, o których zawsze chciałeś, ale z jakiegoś powodu tego nie zrobiłeś.

Mój bliźniaczy płomień i łączy mnie zamiłowanie do natury. Lubimy odkrywać różne naturalne krajobrazy, robić inspirujące zdjęcia, biwakować, oglądać gwiazdy i tak dalej. Nasza pasja pomogła nam stworzyć silną więź.

Doświadczanie silnego przyciągania fizycznego

wesoła para przytulająca się i przytulająca w salonie

Jeśli twój bliźniaczy płomień jest tym, który prowadzi do romansu, bez wątpienia doświadczysz silnego fizycznego pociągu. Śmiem twierdzić, że będzieprzyciąganie magnetycznemiędzy wami.

Będziesz pragnął swojej obecności, przytulanie będzie twoim nowym hobby i poczujesz, że nie masz się nawzajem dosyć. Energia uwalniana podczas sesji fizycznych będzie nie z tego świata.

Wszystkie te rzeczy pomogą ci wzmocnić więź i stać się bardziej w kontakcie ze swoim prawdziwym ja.

Czując te same emocje w tym samym czasie

atrakcyjna zamyślona kobieta trzymająca filiżankę patrząca przez okno pod niskim kątem

Mówią, że bliźniacze płomieniemyślcie o sobiecały czas. Często dzieje się to na poziomie podświadomości i nawet nie jesteś tego świadomy.

Z tego powodu możesz jednocześnie odczuwać te same emocje.Kiedy twoja bliźniacza dusza czuje się nieswojo, poczujesz to samo, nie wiedząc jak i dlaczego.Jest to jeden z najczęstszych i najbardziej wyczerpujących objawów podwójnego płomienia.

Czasami możesz doświadczyć uczucia ogromnego szczęścia bez wyraźnego powodu. Te uczucia mogą być intensywnie odczuwane w jednym lub kilku ośrodkach czakr.

Zrozumienie głębokich i złożonych części siebie nawzajem

dziewczyny przytulające się na zewnątrz, patrzące w kamerę i uśmiechające się

Jednym z głównych powodów, dla których bliźniacze płomienie mają wrażenie, że znają się od lat, jest to, że rozumieją się na głębszym poziomie. Rozumieją głębokie i złożone części siebie.

To jest esencja bezwarunkowej miłości. Bez względu na to, czy jest to romans, czy przyjaźń, bliźniacze dusze tworzą potężne połączenie oparte na najwyższym zaufaniu, oddaniu i szacunku.

Jeśli jesteś w romantycznym związku, będziesz wiedział, że to oni są dla Ciebie. Jeśli jesteście przyjaciółmi, doświadczycie magii potężnej, platonicznej przyjaźni .

Połączenie telepatyczne

przystojny mężczyzna w łóżku myślący głęboko, kładąc ręce z tyłu głowy

Wiesz, że niedługo doświadczysz zjednoczenia bliźniaczych płomieni, jeśli będziesz mógł łatwo czytać sobie nawzajem lub jeśli wiesz, co robią lub myślą, nie pytając ich.

Nazywa się to telepatią bliźniaczych płomieni i jest to jeden z najpotężniejszych znaków i symptomów bliźniaczych płomieni. Wszystko to jest odczuwalne na poziomie duszy, ponieważ twoje dwie dusze były kiedyś jedną.

Zakochana telepatia pozwala zmieniać nastroje innych, mieć sugestywne i powracające sny itp. Jest to jedna z najbardziej złożonych rzeczy na świecie.

Mając te same marzenia

azjatycki mężczyzna i kobieta spacerujący po jesiennym parku rozmawiają

Wyobraź sobie, że opowiadasz komuś swoje marzenie tylko po to, by uświadomić sobie, że on też miał to samo. Ponownie, nie jest to przypadek, ale jeden z najczęstszych znaków zjednoczenia bliźniaczych płomieni.

Możesz również doświadczyć innych synchroniczności, takich jak wielokrotne oglądanie 11:11 na zegarze, słyszenie tej samej piosenki lub intensywna energia ogarniająca twoje ciało bez wyraźnego powodu.

Dzielenie się podobnymi słabościami i wadami

młody mężczyzna pociesza kobietę z problemem w jadalni

Bez względu na to, jak dziwnie to zabrzmi, prawdą jest, że bliźniacze płomienie czasami mają te same słabości, niepewność i wady.

Jeśli spojrzysz na to z innej perspektywy, jest to właściwie dobra rzecz. Czemu?

Ponieważ pomaga ci rozpoznać i uporać się z własnymi słabościami. Zasadniczo pomagacie sobie nawzajem przezwyciężać niepewność i błędy, abyście mogli stać sięnajlepsze wersje siebie.

Takie wzorce relacji lub przyjaźni pomagają zwiększyć twoją miłość do siebie, szacunek do siebie i pewność siebie. Pomagając im w pokonywaniu przeszkód, nauczysz się również, jak poprawić siebie.

Być w kontakcie ze swoim prawdziwym ja

młody mężczyzna w różowej bluzce w okularach przeciwsłonecznych uśmiechający się do kobiety na zewnątrz

Czy pamiętasz to uczucie niepokoju i niepokoju podczas poznawania nowych ludzi? Bardzo dobrze to pamiętam.

Cóż, tak się nie dzieje, gdy spotykasz swój bliźniaczy płomień, ponieważ pomagają ci się zrelaksować i motywują do bycia autentycznym sobą.

Czujesz się, jakbyś w końcu znalazł swój dom, w którym nie musisz już udawać i być kimś, kim jesteś nie tylko po to, by inni byli tacy jak ty.

Moje doświadczenie z bliźniaczymi płomieniami sprawiło, że poczułem się dokładnie tak samo!

Gdy spotkaliśmy się po raz pierwszy, byłam zaskoczona, że ​​nie było w tym zbytniego myślenia ani niczego takiego. Byłem tak szczęśliwy, że w końcu mogłem być tym, kim jestem, ponieważ całkowicie rozumieją każdą część mnie (moje cechy empatii, introwertyczną osobowość i wiele innych).

Natychmiastowe połączenie

korporacyjny mężczyzna rozmawiający z kobietą na imprezie w klubie

cuánto manchado es normal a las 5 semanas

Gdy spotkasz swój bliźniaczy płomień, doświadczysz natychmiastowego połączenia. To połączenie będzie tak silne, że poczujesz je w kościach.

Prawdopodobnie powiesz takie rzeczy jakO mój Boże, ja też! Albo myślałem, że tylko ja to robię.Z biegiem czasu zaczniecie dokańczać swoje zdania i śmiać się bez potrzeby wypowiadania słów o jakiejś rzeczy.

Wraz z rozwojem twojego związku lub przyjaźni, rozwija się również twoje połączenie, a im więcej czasu spędzicie ze sobą, tym bardziej poczujesz się związany.

Intensywne argumenty

para kłócąca się intensywnie na kanapie w salonie

Wiem, o czym myślisz:Ale są moim bliźniaczym płomieniem. Nie powinniśmy mieć żadnych kłótni. Tak też myślałem, dopóki nie poznałem mojej bliźniaczej duszy.

Intensywne kłótnie są nieuniknione i są niezbędną częścią twojej podróży z dwoma płomieniami. Taki związek ma sprawić, że staniesz się mądrzejszy, śmielszy i szczęśliwszy. Nie możesz tego osiągnąć bez kłótni.

Bez względu na to, jak dziwnie to zabrzmi, im więcej się ze sobą kłócisz, tym bardziej się rozwiniesz. A potem, kiedy najmniej się tego spodziewasz, znajdziesz się w stanie nirwany. Osiągniesz najwyższy spokój i zrozumienie.

Powiedzenie, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, nie będzie już dla ciebie banałem. Zrozumiesz, że jesteś dokładnie tam, gdzie powinieneś być w tym momencie.

Poczucie bycia kompletnym

przycięty obraz pary całującej się w złotej godzinie z kobietą pokazującą rękę ze słowami, które powiedziałem tak

Biorąc pod uwagę, że bliźniacze płomienie mają tę samą duszę, kiedy spotkasz swoją, poczujesz błogie uczucie bycia kompletnym. Zanim spotkałam swoją, zawsze czułam, że czegoś mi brakuje.

Nie byłam pewna, co to jest. Na początku myślałem, że chodzi o pieniądze, przyjaciół lub inny aspekt mojego życia, ale teraz rozumiem, że co

Cały czas tęskniłem za moim bliźniaczym płomieniem.

Dzisiaj jestem w szczęśliwym i zdrowym związku i czuję się pełniejsza niż kiedykolwiek i życzę Ci tego samego!

Twoje połączenie jest boskie i potężne

romantyczna piękna para ma zamiar namiętnie się pocałować w fotografii z bliska

Połączenie bliźniaczych płomieni jest jedną z najpotężniejszych sił we wszechświecie.

Czujesz boską energię w każdym włóknie swojej istoty. Nagle czujesz się silniejszy niż wcześniej, nawet jeśli nie zmieniłeś swojego stylu życia.

Jedyną rzeczą, która się zmieniła, jest to, że doświadczasz ponownego połączenia bliźniaczych dusz.Oto dokładnie, co się dzieje:

Kiedy to połączenie zostanie nawiązane, energia kundalini (która jest przechowywana u podstawy kręgosłupa) zostanie uwolniona. Ta energia prowadzi do rozszerzonego stanu świadomości, znanego jako przebudzenie kundalini!

Czujesz się, jakbyś znał się od wielu wcieleń

zakochana para siedząca blisko siebie na jachcie

O tak. Wiesz, że doświadczasz zjednoczenia bliźniaczych płomieni, jeśli czujesz, że znasz tę osobę od DŁUGO.

I nie jesteś w tym sam. Kiedy tak się stanie, wiedz, że twój bliźniaczy płomień czuje się tak samo (nawet jeśli ci tego nie mówią).

Powodem, dla którego poczujesz się w ten sposób, jest to, że właściwie znacie się od wielu wcieleń. Szukaliście siebie nawzajem (swojej lustrzanej duszy) również w poprzednich życiach. To naprawdę imponujące i podnoszące na duchu.

Posiadanie silnego pragnienia wspólnego podróżowania i odkrywania świata

szczęśliwa para podróżująca razem w samochodzie trzymająca mapę

Czy masz silne pragnienie robienia pewnych rzeczy z tą jedną osobą (takich jak wspólne podróżowanie i odkrywanie świata)?

Wiesz, że są twoją lustrzaną duszą, jeśli nie możesz niczego doświadczyć bez chęci podzielenia się tym z nimi (tak zdałem sobie sprawę, że spotkałem swoją).

To może być po prostu wszystko,od zabawnych rzeczy, które dzieją się w pracy do najbardziej przypadkowych rzeczy, takich jak filmy itp.Kiedy coś robisz, zaczynasz myśleć o tym, co zrobiliby, gdyby byli na twoich butach.

Ich istnienie ma znaczący wpływ na Twoje życiowe wybory i nie wyobrażasz sobie bez nich pokonywania przeszkód. Kiedy porównasz swoje życie bez nich z tym, które masz teraz, możesz zobaczyć różnicę.

Chęć wspólnego rozwoju

sprawna młoda para robi acroyoga razem na trawie

Bliźniacze płomienie inspirują nas do osiągnięcia wyższego celu. Wywołują nasze wewnętrzne pragnienie lepszego działania, pozbycia się toksycznych nawyków i ludzi.

Motywują nas do poprawy naszego samopoczucia, stania się silniejszymi (zarówno psychicznie, jak i fizycznie), a także motywujemy ich do tego samego. To silne pragnienie wspólnego rozwoju jest esencją każdego związku bliźniaczych dusz!

Pasja jest intensywna

obraz namiętnej pary całującej się z kobietą trzymającą żółty liść

Wiesz, że spotkałeś swoją lustrzaną duszę, jeśli twoja pasja jest tak intensywna, że ​​prawie namacalna. Jesteś do nich głęboko pociągany zarówno duchowo, umysłowo, jak i fizycznie i na odwrót.

To nie musi być tylko romantyczna pasja. Możesz także dzielić tę samą pasję do pewnych czynności i innych rzeczy w życiu.

Masz głęboki duchowy związek

słodka para radośnie na siodełku w pobliżu zbiornika wodnego

Twoje głębokie duchowe połączenie jest wynikiem ciągłego duchowego wzrostu i duchowego przebudzenia. Tak głęboka więź może przetrwać prawie wszystko.

Możesz być odseparowany na chwilę, a za każdym razem, gdy spotkasz się ponownie, poczujesz się tak, jakbyś przez cały ten czas był razem.

Pary lustrzanych dusz często nie mają problemów z byciem w związku na odległość, ponieważ zawsze czują się blisko siebie, nawet jeśli dzielą ich mile.

Zmieniają twoje życie w nieoczekiwany sposób

fotografia sylwetki w pobliżu drzewa mężczyzny trzymającego rękę kobiety

Dusze lustrzane pomagają sobie nawzajem stawić czoła swoim lękom, znaleźć cel i nawiązać kontakt ze swoimi prawdziwymi ja.

Zmieniają twoje życie na tak wiele nieoczekiwanych sposobów i sprawiają, że zastanawiasz się, jak mogłeś kiedykolwiek żyć bez nich.

Możesz znaleźć się na dziwnej ścieżce, doświadczając najbardziej niezwykłych objawów i objawów bliźniaczego płomienia, ale pamiętaj, że wszystko to stanie się z jakiegoś powodu.

Wszechświat będzie twoim przewodnikiem, a twoja bezwarunkowa miłość będzie twoim paliwem.

8 etapów podwójnego płomienia, których możesz doświadczyć w związku z podwójnym płomieniem

Etap poszukiwań

zamyślona kobieta z notatnikiem i filiżanką kawy i żółtymi liśćmi w parku

To pierwszy etap twojej misji zwanej spotkaniem bliźniaczych dusz. Na tym etapie aktywnie myślisz o tej wyjątkowej osobie i wierzysz, że jest dla Ciebie idealna osoba.

Czasami będziesz w to wszystko wątpić, ale w głębi duszy będziesz wiedział, że to prawda.

Ten etap dotyczy również przygotowania się na przybycie twojej lustrzanej duszy. Możesz zacząć prowadzić dziennik, medytować lub wykonywać inne czynności związane z samoopieką i czynnościami duchowymi.

Spotkanie

mężczyzna i kobieta pierwsze spotkanie na ulicy

Drugi etap nazywa się spotkaniem lub etapem przebudzenia. Na tym etapie będziesz świadkiem wielu zbiegów okoliczności i wszystkich tych znaków i symptomów bliźniaczych płomieni, które sugerują ponowne połączenie bliźniaczych dusz.

Kiedy się spotkasz, natychmiast rozpoznasz to boskie połączenie na poziomie duchowym. Przyciągniecie się do siebie na każdym możliwym poziomie. Spędzanie z nimi czasu będzie Twoim ulubionym zajęciem.

Faza miesiąca miodowego

sylwetka zakochanej pary w podróży poślubnej siedzącej na huśtawce na plaży

Nazywam ten etap ciszą przed burzą. W tym momencie twoja relacja z nimi (czy to przyjaźń, czy związek romantyczny) jest pozytywna, wesoła, znacząca i nowa.

Czasami faza miesiąca miodowego trwa dłużej, a innym razem szybko się kończy.

Podczas fazy miesiąca miodowego nie jesteście świadomi swoich wad i nie patrzycie na rzeczy realistycznie.

Fascynuje Cię ich osobowość, sposób myślenia i wszystkie te rzeczy, które Cię łączy. Potem przychodzi prawdziwe wyzwanie zwane testem!

Test

para kłócąca się w łóżku z dąsającą się kobietą

Ten etap jest jednym z najbardziej złożonych etapów podwójnego płomienia. Składa się z wielu wyzwań, takich jak testowanie swoich ograniczeń, ustalanie granic i tak dalej. W tym momencie kontemplujesz i rozmawiasz o tym, jak będzie wyglądać Twoja przyszłość z nimi.

Zauważysz teżpotencjalne przeszkody, angażuj się w konflikty i pracuj nad znalezieniem sposobów rozwiązania tych konfliktów. Zaczniecie kwestionować i ujawniać nawzajem swoje wady i niepewność.

Jeden partner może nawet porzucić związek, jeśli przeważają problemy z przywiązaniem.

Etap kryzysu

konflikt rodzinny w łóżku, cisza i smutek

Jak sama nazwa wskazuje, ten etap polega na doświadczaniu niepokoju i ciągłych zmartwień o twoje połączenie. Może to być związane z niewiernością, problemami z zaufaniem, żalem, problemami z miłością własną i tak dalej.

W tym momencie wiele dusz bliźniaczych decyduje się na separację. Doświadczenie separacji bliźniaczych płomieni jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, przez które będziesz musiał przejść.

Ale jeśli uda ci się przejść przez kolejne etapy, twoja więź będzie silniejsza niż kiedykolwiek!

Etap biegania lub pogoni

smutna kobieta słuchająca telefonu na drugiej linii siedząc na zewnątrz

Na tym etapie jeden z was będzie bliźniaczym miotaczem płomieni, a drugi będzie ścigającym.

Możesz się od nich zdystansować, myśląc, że twoje połączenie jest skazane na niepowodzenie, podczas gdy druga osoba będzie nadal inicjować kontakt, wierząc, że warto o twój związek walczyć.

Jedynym sposobem na osiągnięcie końca tego etapu jest zatrzymanie biegacza, a ściganie (pchanie).Innymi słowy, zatrzyma się, gdy obie strony zdadzą sobie sprawę, że istnieją pewne rzeczy i siły, które są poza ich kontrolą.

Poddanie się

pojednana para odwiedzająca doradcę małżeńskiego podczas sesji terapeutycznej

Nie, poddanie się nie polega na poddaniu się sobie nawzajem, ale na zaakceptowaniu, że nie można uciec od losu (przeznaczenia).

W tym momencie zaczynasz ufać, że wszechświat działa na twoją korzyść i jesteś dokładnie tam, gdzie powinieneś być teraz.

Oboje postanawiacie pracować nad problemami, które mieliście na poprzednich dwóch etapach. Skupiasz się na tym, aby każdego dnia dawać z siebie wszystko i jak najlepiej wykorzystać swój związek.

Etap zjazdu

kochająca para połączyła się ponownie po długim okresie rozłąki

Lubię nazywać ten etap ulgą. Wreszcie równowaga zostaje przywrócona. Wiele się nauczyłeś o swoim związku i o sobie. Wspieracie się nawzajem i dalej razem się rozwijacie.

Na tym etapie czujesz, że wszystko w końcu ułożyło się na swoim miejscu. Zdajesz sobie sprawę, że wszystkie te wyzwania pomogły ci stać się mądrzejszym i silniejszym.

Spotkanie Twin Flame jest nieuniknione!

młoda szczęśliwa para przytulająca się i śmiejąca się na plaży

como excitar a un chico en la cama

W pewnym momencie możesz być sceptycznie nastawiony do spotkania ze swoją bliźniaczą duszą, ale wiedz, że ponowne połączenie bliźniaczych płomieni jest nieuniknione.

To się wydarzy!

Zanim to się stanie, doświadczysz wielu oznak i objawów podwójnego płomienia i przejdziesz przez etapy, które będą trudne dla was obojga.

Pamiętaj jednak, że istnieje między wami prawo przyciągania i prędzej czy później uda wam się ponownie zjednoczyć.

Kiedy to się stanie, rozpoczniesz nowy, zmieniający życie rozdział.Życzę powodzenia w podróży z dwoma płomieniami!