15 wspólnych snów i ich znaczenie - Może 2022

dziewczyna leci w swoim łóżku ChoreografGetty Images

Wiele może się wydarzyć w godzinach między położeniem głowy na poduszce a włączeniem budzika na kolejny dzień. Czasami nasze sny są po prostu bezsensownymi błyskami, które ledwo pamiętamy rano. Innym razem są tak żywe i realistyczne, że przypominamy sobie każdy szczegół i nie możemy powstrzymać się od rozszyfrowania ich znaczenia. Sny są różne dla każdej osoby, ale oto ogólny przewodnik po niektórych typowych tematach i ich znaczeniu.

Zobacz galerię piętnaścieZdjęcia Młody człowiek wisi w powietrzu, z powrotem do aparatu Klaus VedfeltGetty Images 1z 15Spadanie

Wszyscy mieliśmy sny o upadku. Dreamdictionary.org sugeruje, że te sny pojawiają się zwykle, gdy czujemy, że nie mamy kontroli nad jakąś dziedziną naszego życia. Szczegóły związane z upadkiem są ważne - jeśli po prostu stracisz równowagę, może to oznaczać, że wszystko, z czym walczysz, ma charakter wewnętrzny. Jeśli ktoś inny powoduje, że upadasz, może to oznaczać, że pozwalasz innym w swoim życiu, by cię wykorzystali.Niedźwiedź Kostiumowy Goni Młodą Kobietę RyanJLaneGetty Images dwaz 15Być ściganym

Nie jest to o wiele bardziej przerażające niż koszmar o tym, że ktoś cię ściga lub, co gorsza, niektórzyrzecz. Jeśli śnisz o pogoni za wersją siebie, może to oznaczać, że nie jesteś zadowolony z jakiejś części siebie, którą należy się zająć. Ściganie przez kogoś, kogo znasz, może oznaczać, że unikasz czegoś lub kogoś w swoim życiu. Bycie ściganym przez zwierzę może oznaczać, że jest w tobie jakiś nierozwiązany gniew, który próbujesz stłumić. Jeśli to ty ścigasz, może to oznaczaćcoś zupełnie innego.

Bliska chłopiec traci ząb Obrazy bohaterówGetty Images 3z 15Utrata zębów

Jak większość rzeczy na tej liście, to jestwszystko o szczegółach. Jeśli zdarzy się, że we śnie Twoje zęby zaczynają wypadać z ust, to powinno oznaczać, że martwisz się, że coś stracisz w życiu. Istnieje również teoria, że ​​sen o wypadających zębach bez powodu może oznaczać narodziny. Łamanie lub wyłupywanie zębów to twoje sny, które mówią ci, że jesteś niepewny czegoś, nad czym musisz popracować. Jeśli marzysz o wyrwaniu własnych zębów, może to oznaczać, że trzymasz w środku sekret, który swędzi, aby się wydostać.

¿Por qué mi secreción huele agria?
Darrin KlimekGetty Images 4z 15Umierający

Choć może się to wydawać złowieszcze, umieranie we śnie tak naprawdę nie jesttak źle, jak myślisz. Zwykle chodzi bardziej o nowy początek, a te sny mogą czasami wystąpić, gdy twoje życie jest w fazie przejściowej.lista de películas de terror basadas en historias reales
Wybór jedzenia GoodLifeStudioGetty Images 5z 15Jedzenie

Nic dziwnego, że marzenia o jedzeniu sąuważane za znaczącegłód w tobie ... niekoniecznie na jedzenie. Jeśli we śnie jesz sam, może to dotyczyć samotności. Sny, w których jesz zbyt dużo, sugerują, że czujesz się przytłoczony.

Młody nagi mężczyzna na kanapie jest zaskoczony lolostockGetty Images 6z 15Bycie nagim w miejscach publicznych

Nawet w snach bycie nagim w miejscach publicznych może sprawić, że poczujesz się zawstydzony i bezbronny. Ta luka jest właśnie tymtwój umysł próbuje zawołaćTobie. Sen o publicznej nagości może oznaczać, że obawiasz się ujawnienia czegoś ... możesz rozważyć odciążenie się niektórymi z tych tajemnic.

Lew leżący na dywanie, dojrzała kobieta na drutach Matthias ClamerGetty Images 7z 15Zwierząt

Różne zwierzętareprezentują różne rzeczyw twoich snach, ale nadrzędnym tematem jest „instynkt”. Symbolizują zachowanie, które tłumimy w naszym codziennym życiu. Może to być również reprezentatywne dla zachowania innej osoby w stosunku do Ciebie.African American businesswoman rzucanie pieniędzy w powietrze Jose Luis Pelaez Inc.Getty Images 8z 15pieniądze

Podobnie jak wszystkie inne motywy snów, fantazje finansowe sąnie powinno być brane dosłownie. Jeśli we śnie zaczynasz zarabiać pieniądze, chodzi o to, aby ogólnie czuć się pewnie w swoim życiu. Koszmar związany z utratą pieniędzy jest odwrotny - chodzi o stres związany z pewnymi niepowodzeniami w życiu.

¿Por qué me gusta conducir rápido?
Student siedzi w klasie Noah WebbGetty Images 9z 15Powrót do szkoły

Jeśli jesteś dorosłym dorosłym, marzącym o powrocie do szkoły,jest teoriaże masz jakąś niepewność od dzieciństwa. Jednak nie wszystko jest negatywne. Sen, w którym jesteś z powrotem w klasie, może również oznaczać tęsknotę za osobistym rozwojem. Jest to szczególnie ważne, jeśli ponownie znajdziesz się w świecie uczelni.

Spokojna kobieta stojąca na plaży M SweetGetty Images 10z 15woda

Wedługexemplore.com, woda jest symbolem twojego nieświadomego umysłu. Jeśli utopisz się lub zanurzysz w wodzie, oznacza to, że jesteś zajęty wewnętrznymi zmaganiami związanymi z twoimi emocjami, wspomnieniami lub popędami. Powierzchnia wody to linia podziału między tym, z czym możesz sobie poradzić, a tym, z czym nie możesz sobie poradzić.

Młoda kobieta leci w niebo, niski kąt widzenia AbsodelsGetty Images jedenaściez 15Latający

Sen, w którym latasz, generalnie mapozytywne skojarzenia. Chodzi o wolność i brak presji społecznej.

Portret Złodzieja Widziany Przez Drzwi Alexander Kirch / EyeEmGetty Images 12z 15Inwazja domu

Jednak przerażające jest również śnienie, że ktoś próbuje włamać się do twojego domuniekoniecznie coś złego. Może się tak zdarzyć, że ktoś lub coś próbuje zwrócić twoją uwagę, a ty ich odsuwasz. Może to dotyczyć uczuć, które ukrywałeś, a które zaczynają przenikać.

Podróż w czasie Andy KirbyGetty Images 13z 15Spóźnić się na coś

Uczucie niepokoju, które towarzyszy spóźnieniu (we śnie), zwykle wskazuje na inny obszar twojego życia, o który się martwisz. Może nawet byćtwój umysłprzypominania ci, żebyś nie składał obietnic, których nie możesz dotrzymać.

Przycięte Ręce Człowieka Na Kierownicy Podczas Jazdy Samochodem Jean-Baptiste Debourle / EyeEmGetty Images 14z 15Napędowy

Marzenia dotyczące jazdy sąwszystko okontrola. Jeśli siedzisz za kierownicą, jest to przypomnienie, że ostatecznie to Ty decydujesz o swoim życiu i decyzjach, które podejmujesz. Samotność w samochodzie podczas jazdy może sugerować, że czujesz się pozbawiony wsparcia w swoim życiu, podczas gdy pasażerowie w samochodzie mogą oznaczać, że zbytnio polegasz na innych ludziach.

cómo conseguir un trío
Cyfrowy obraz kompozytowy niewidzialnej osoby w kurtce na drodze Derry Indraji / EyeEmGetty Images piętnaściez 15Bycie niewidzialnym

To może być trochę oczywiste - sny o niewidzialnościmają tendencję do symbolizowaniapoczucie bycia ignorowanym i generalnie lekceważonym przez osoby wokół ciebie. Być może jesteś pomijany w pracy lub masz trudności ze znalezieniem ludzi, którzy naprawdę Cię widzą.