10 wspaniałych sposobów, w jaki możesz pokazać komuś, jak bardzo ich kochasz - Wrzesień 2022

Jeśli jesteś podobny do mnie, po prostu uwielbiasz kogoś kochać, ale masz problem z wyrażeniem swoich uczuć. Możesz czuć się połączony i zakochany do tego stopnia, że ​​twoje serce zaczyna skakać z radości, gdy tylko spotkasz osobę, która ma wszystkie twoje uczucia. Nie wiemy jednak, dlaczego, ale mamy problemy z wyrażaniem tych uczuć lub wykonywaniem gestów, które mogą pomóc Twojemu partnerowi zrozumieć, jak bardzo jesteś zakochany i jak bardzo go doceniasz. To wcale nie musi być trudne, a jeśli mi się to uda, każdy może! Więc nie powstrzymuj się, bądź przygotowany, aby okazać całą swoją miłość do kogoś.

Jeśli szukasz więcej wskazówek, jak być bardziej romantycznym, aby pokazać swojemu partnerowi, jak bardzo cię obchodzi, sprawdź ten link: Bądź bardziej romantyczny i rozjaśnij swój związek.1. Zaskocz go!

Zaskocz swojego partnera drobnymi rzeczami, których nigdy wcześniej nie robiłeś. Zrób mu fantazyjną kolację i zapal romantyczne świece, zabierz partnera na wycieczkę lub nawet zaplanuj uroczy piknik, a następnie inne romantyczne gesty. To nie jest tak dużo pracy, ale pokaże, jak bardzo dbasz i kochasz tę osobę!

cómo saber si una relación no está funcionando

2. Przytulanie

Może to trochę nudne, ale jest tak ważne. Kiedy na zewnątrz pada deszcz, przygotujcie gorące napoje dla siebie i przytulcie się, oglądając film lub serial telewizyjny. Moim zdaniem najlepiej jest siedzieć przy oknie, patrzeć na deszcz, pić herbatę i rozmawiać. Stworzy atmosferę pełną miłości i połączenia.

3. Prezenty

Nie, nie przewracaj na mnie oczami. Nie mam na myśli zwykłych, codziennych prezentów, które można kupić w każdym sklepie. Mam na myśli coś ręcznie wykonanego i coś, co będzie miał tylko twój partner, ponieważ to zrobiłeś. Poświęć trochę czasu na przemyślenie, co będzie miało największe znaczenie, a co będzie wyjątkowe. Nie ma to jak ręcznie robiony prezent.4. Nie pozwól mu odejść

Kiedy twój partner jest naprawdę zdenerwowany, nie tylko „daj mu przestrzeń”, ale raczej przytul go mocno, aby wiedział, że będziesz tam, bez względu na to, co się stanie. Pokaż swojemu partnerowi, że może na tobie polegać i że będziesz przy nim. Przytul partnera, aż poczuje się lepiej. Nie puszczaj.

¿Puedes saber si estás embarazada al día siguiente?

5. Wybierz go spośród swoich przyjaciół

To brzmi trochę ostro, ale jest ważne. Kiedy twój partner potrzebuje Twojej pomocy lub jest chory lub po prostu nie czuje się zbyt dobrze, wybierz go. Nie ma znaczenia, czy masz już plany z kimś innym, anuluj je. Twój partner cię potrzebuje.6. Odłącz

Po prostu zostaw telefon w innym pokoju lub w innym miejscu, w którym nie możesz się od niego oderwać. Niech cała Twoja uwaga będzie skupiona na rozmowie bez żadnych zakłóceń. To wiele znaczy, gdy ktoś ma wystarczająco dużo szacunku i miłości do nas, aby odłożyć telefon na bok, aby z nami porozmawiać, prawda?

cincuenta sombras de escenarios sexuales grises

7. Zostaw zachęcającą notatkę

Możesz to robić codziennie. Umieszczaj małe notatki zachęty w całym domu, w miejscu, w którym może je zobaczyć Twój partner. Proste notatki, takie jak: „Możesz to zrobić! Wierzę w ciebie - możesz zdziałać cuda, uwierz mi.

8. Seksownie

Nie twierdzę, że nie jesteś teraz seksowny, ale byłoby miło, gdybyś bardziej zainicjował seks lub nosił te majtki, które tak bardzo kocha. Wypróbuj nowe rzeczy, które twój partner chciał wypróbować z tobą, pokaż mu, że go kochasz, będąc otwartym i wolnym.

9. Całuj go, aż zasypia

To najsłodsza rzecz, którą robi dla mnie mój partner. Całuje mnie delikatnie w twarz, dopóki nie zasnę. Jest taki słodki i pokazuje, że twój facet nie ma nic przeciwko całowaniu cię przez całą noc. Rób to od czasu do czasu dla swojego partnera. To bardzo uspokaja.

10. Zostań

Ostateczny dowód miłości. Jeśli twój mężczyzna jest ukochaną, która cię kocha, nie bierz go za pewnik. Bądź dla niego i zostań. Jeśli zrobi wszystko, aby cię uszczęśliwić, oddaj mu przysługę. Pozostań u jego boku w chorobie i zdrowiu, bez wyjątku. Będzie to oznaczało dla niego świat.