Zack Morris zdradził 5 soczystych sekretów z lat ocalonych przez dzwon - Marzec 2023

Włosy, Twarz, Grupa społeczna, Czarne włosy, Młodzież, Krawat, Kolano, Przemiana, Projektowanie mody, Rodzina, Getty

Och, Jimmy Fallon, na pewno wiesz, jak wydobyć dobre plotki z naszych ulubionych celebrytów serialu komediowego. A wczoraj wieczorem dostarczyłeś, kiedy Mark-Paul Gosselaar - to dla ciebie Zack MorrisOcaleni przez dzwonekuzależnieni -zatrzymany przezujawnić sekrety serialu.

Okej, więc może to nie był główny cel Marka, kiedy zgodził się wystąpić w serialu, ale nie możesz być Zackiem Morrisem przez cztery lata inieporozmawiaj o dniach chwały z dobrym starym Jimmy'm. Więc to jest dokładnie to, co zrobili. Pięć bardzo ważnych faktów o czasach Marka jako Zacka dowiedzieliśmy się podczas kręcenia pod koniec lat 80. i na początku 90. Są one następujące:1. Mark nie jest naturalną blondynką.To może nie wydawać się tak wielkim problemem, ale pomyśl o tym:Ocaleni przez dzwoneknadawano w każdą sobotę przez cztery lata - pięć, jeśli liczyćSaved By the Bell: The College Years.To wiele dni, aby zamienić naturalnie ciemnobrązowe włosy Marka w charakterystyczny, jaśniejszy styl. „Ludzie myślą:„ Och, to był twój naturalny kolor włosów ”. Nie było. Został pokolorowany przez Clairol - zażartował. - Właściwie to nie jest pudełko, które można sprawdzić w DMV.

2. A to dlatego, że jest pół-Azjatą.„Moja mama pochodzi z Indonezji” - powiedział Jimmy'emu. „Moja matka to ta maleńka indonezyjka, a ludzie nie wiedzą, że Zack Morris jest w połowie Azjatą. Dlatego włosy - te blond - były farbowane przez te wszystkie lata.

3. Także o włosach Marka ...Został zainspirowany Vanilla Ice. Tak. Ten senny tom na górze z przyciętymi bokami został wymarzony dzięki twórcy „Ice Ice Baby”.4. Czas oczekiwania! stopklatka, z której słynął serial, nie była oryginalna.Nie, oni to wyrwaliWolny dzień Ferrisa Buellera.

5. Obsada była ciągle zmartwiona.„W każdym sezonieOcaleni przez dzwonek ...pod koniec sezonu wszyscy wyszliśmy, pożegnaliśmy się i dlatego każdego sezonu moja fryzura była tak radykalnie inna ”. Im więcej wiesz.

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.