Twój ból nie określa, kim jesteś - Grudzień 2022

Twój ból nie określa, kim jesteś

Kiedy doświadczasz prawdziwego bólu emocjonalnego, rozbija cię on na kawałki, bez względu na to, jak silny wydawałeś się wcześniej. Czujesz, że ciężar całego świata spadł na Twoje barki.

maneras de hacer que un hombre venga

Jesteś zagubiony, zdruzgotany, zły i zgorzkniały. Ale przede wszystkim,czujesz ten ogromny smutekto przytłacza cię do tego stopnia, że ​​masz problemy z prawidłowym oddychaniem.Ten ból uniemożliwia ci funkcjonowanie i całkowicie zabił osobę, którą kiedyś byłeś.

Czujesz się, jakbyś stracił swoją iskrę. Stałeś się negatywny i pesymistyczny, a jedyne, o czym możesz myśleć, to rzeczy, których nie masz, zamiast skupiać się na tych, które robisz.

Ten ból, przez który przechodzisz, zmienił istotę twojej osobowości, obciążył twoje serce, powodując, że wędrowałeś przez dni bez żadnego celu i sprawiając, że czujesz, że nic na tym świecie nie ma już celu.To związało cię do tego stopnia, że ​​zacząłeś myśleć o tym jako o jedynej emocji, jaką kiedykolwiek możesz poczuć. Czujesz się przez niego związany i uwięziony, czujesz się jego więźniem, jak ten ból całkowicie cię zawładnął.

Czujesz, że straciłeś swoją tożsamość i indywidualność, a jedyną rzeczą, jaką widzisz w sobie, jest ta pochłaniająca wszystko emocja, która Cię przytłacza.

I czujesz, że nie ma wyjścia, że ​​nic nie ma i nikt, kto mógłby cię uratować z tej otchłani, w której się znajdujesz.To, czego nie wiesz, to to, że jesteś jedyną osobą, która może się uratować, jeśli przestaniesz pozwalać, by ten ból cię definiował.

Ludzie często ci powiedząnie pozwolić, by przeszłość cię zdefiniowała. Co to właściwie oznacza? Nie oznacza to, że powinieneś udawać, że niektóre rzeczy, które były dla ciebie druzgocące w przeszłości, nie miały miejsca; zrobili i nie ma sensu uciekać od nich.

Zmienili cię i czy ci się to podoba, czy nie, są częścią tego, kim jesteś teraz. Ból, który odczuwasz, jest częścią tego, kim jesteś i nie ma w tym nic złego.

Twój ból nieAle najgorsze, co możesz zrobić, to zacząć postrzegać to jako coś więcej niż tylko część swojej osobowości. I to jest dokładnie to, co robisz. Trzymasz się tego, jakbyś nie miał nic więcej do zaoferowania.

Ale pamiętaj, że ból, który odczuwasz, i negatywne rzeczy, których doświadczyłeś, stanowią tylko część ciebie – nie definiują cię jako osoby i nigdy nie będą.

Jeśli trzymasz się tylko negatywnych rzeczy, których doświadczyłeś i jeśli skupiasz się na bólu jako jedynej jakości, jaką posiadasz, pozwalasz temu zdefiniować siebie, nawet nie będąc tego świadomym.

Twoja przeszłość się wydarzyła, a twój ból jest nadal obecny, ale nie powinien to być jedyna rzecz, którą ktoś w tobie widzi. A co najważniejsze, nie powinna to być jedyna rzecz, którą widzisz w sobie.

Nie, nie możesz wymazać tego bólu tak bardzo, jak chciałbyś, ale może on służyć ci jako lekcja życia, zamiast być przeszkodą.

Cały ból, który odczuwasz, jest tylko sprawdzianem twojej siły i nadszedł czas, abyś zaczął go w ten sposób postrzegać. Jest to część Twojej życiowej podróży i od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się jej trzymać, czy użyjesz jej jako paliwa do jazdy do przodu.

Może to być dla ciebie szokiem, ale ból może również służyć jako motywacja. Może popchnąć cię do wprowadzenia niezbędnych zmian w swoim życiu lub odciąć od niego toksycznych ludzi.

como tener sexo con el

Ale co najważniejsze, może nauczyć Cię stawiać siebie na pierwszym miejscu. Może pomóc ci dostrzec, że tak naprawdę nikogo nie potrzebujesz w swoim życiu i że możesz samodzielnie walczyć ze wszystkimi życiowymi trudnościami.

I na pewno pomoże ci zobaczyć ludzi, którzy zasługują na miejsce w twoim życiu i na których nigdy nie powinieneś nawet polegać. Pomoże ci pokochać siebie, nawet gdy zostaniesz rozbity na kawałki.

Nie ma nic wstydliwego w odczuwaniu bólu, ponieważ to czyni cię człowiekiem. Musisz wiedzieć, że to uczucie zniknie, gdy najmniej się tego spodziewasz. Możesz myśleć, że będzie cię prześladować na zawsze, ale uwierz mi, to tylko tymczasowe.

Czekają na Ciebie wspaniałe rzeczy — musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. I nadejdzie dzień, kiedy zdasz sobie sprawę, że wszystko, przez co przechodziłeś, było tego warte. Tylko bądź cierpliwy.