Teraz jest aplikacja randkowa, która zjednoczy miłośników bekonu na całym świecie - Marzec 2023

Teraz tam Getty / Oscar Mayer

Uwielbiasz bekon? Pszh, oczywiście, że tak. Ale teraz możesz przenieść swoją miłość do jedzenia śniadaniowego na zupełnie nowy poziom dzięki Oscarowi MayerowiSizzl, aplikacja randkowa dla miłośników boczku na całym świecie. Tak, jesteśmy całkowicie poważni.

cómo hacer feliz a un chico en la cama

Pomyśl o tym jako o bocznej (?) Wersji Tindera. Po utworzeniu profilu i określeniu, w jaki sposób preferujesz bekon, otrzymasz listę innych osób, które również lubią jeść swój bekon w ten sam sposób - ponieważ, oczywiście, jeśli lubisz chrupiący i wędzony z twardego drewna, lubi go żuć i maple-y, nie ma szans, żebyście kliknęli.Jeszcze bardziej zabawne jest to, że możesz faktycznie korzystać z miernika Sizzl-meter w aplikacji, aby uszeregować swoje mecze na podstawie, cóż, ich skwierczenia. Dodatkowo, jeśli przypadkowo przegapisz idealnego faceta, możesz potrząsnąć patelnią - czyli telefonem - a miłośnik gorącego bekonu w magiczny sposób pojawi się ponownie.

Urządzenie elektroniczne, produkt, urządzenie mobilne, gadżet, brązowy, smartfon, urządzenie komunikacyjne, przenośne urządzenie komunikacyjne, telefon komórkowy, tekst, Oscar Mayer

Więc czy to naprawdę działa?Nowa dziewczynagwiazda Lamorne Morris mówi, że używa go na reg. W rzeczywistości jest zdeterminowany, aby spotkać kobietę swoich marzeń ze Sizzl, bez względu na to, jak długo i ilu miłośników bekonu to zajmie.

cosas divertidas para hacer en la cama

„Wiesz, że masz już jedną wspólną cechę, a potem możesz wyjść, ożenić się, kochać się, mieć dzieci i jeść bekon” - żartuje Lamorne. - Zajmuję się tym i znajdę swoją żonę.Więc ... co się trzęsie, bekonie?