List od silnej dziewczyny do jej gównianego ojca - Marzec 2023

Hej ty,

Tym razem nie nazywam cię tatą. Ja też nie nazywam cię Ojcem.Nie dlatego, że nie chcę, ale dlatego, że na to nie zasługujesz. Nie zasługujesz na to, że dziewczyna, która spojrzała na ciebie i podziwiała ciebie, złamała ci serce.

Nawet nie powiem ci, jakie były twoje błędy, ale po prostu wypuszczę ze mnie cały ten ból. Ból, który był we mnie przez długi czas, musi wyjść.

Ponieważ jeśli nie wyjdzie, przysięgam, że wybuchnę.Muszę pozbyć się smutku, który powstrzymywałam przez tyle lat, mając nadzieję, że wszystko się zmieni. W końcu muszę zrozumieć, że nigdy nie byłeś ojcem, na który zasłużyłem.

Nie powinieneś się tak nazywać, ponieważ postać ojca jest tak ważna dla życia jego dziecka, ale nie było mnie tam w żadnej sytuacji.

Pozbyłeś się mnie tylko wtedy, gdy najbardziej cię potrzebowałem. Zrezygnowałeś ze mnie, bo naprawianie mnie i pomaganie mi było zbyt długim procesem i nie chciałeś tracić czasu na mnie.Pisząc te wiersze, nie mogę uwierzyć, że ojciec mógłby pomyśleć, że marnowałby swój czas, gdyby pomógł swojej córce. Ale to właśnie dostałem od ciebie. Nigdy nie czułam się kochana przez ciebie.

Nigdy nie widziałem szczęścia w twoich oczach, kiedy byłeś ze mną.

Każda nasza rozmowa była dla nas obojga tak niewygodna. To było złe dla ciebie, ponieważ nie chciałeś spędzać ze mną czasu, a dla mnie było złe, ponieważ widziałem w twoich oczach, że nie chcesz mnie zbyt blisko, a wszystko, co chciałem, to zobaczyć, jak przechodzisz przez drzwi .

Nauczyłem się żyć na własną rękę, gdy byłem jeszcze całkiem młody i głęboko wiedziałem, że nic się nie zmieni na lepsze. Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie mam nadziei, że zostaniecie ojcem moich snów, ale szczerze mówiąc, te sny pomogły mi przetrwać tylko kilka dni.

Wiesz, tak długo obwiniałem się za brak twojej miłości. Myślałem, że jestem dziewczyną, która niczego nie osiągnęła i że wstydzisz się mnie.

Myślałem, że wszystkie rzeczy, które zrobiłem, nie były dla ciebie wystarczająco dobre i że muszę ciężko pracować. Przez tak długi czas myślałem, że jestem winny.

A wiesz, co było najgorsze?

Oglądałeś mnie wiele razy, a nawet nie próbowałeś mnie pocieszyć. Nawet nie próbowałeś mi powiedzieć białego kłamstwa, które poprawiłoby mi humor.

Nie byłeś na tyle mężczyzną, by podnieść ręce do tego, co zrobiłeś. Ukrywałeś się jak tchórz za swoimi błędami, myśląc, że były to twoje największe osiągnięcia.

Źle zawiodłeś w swojej najważniejszej roli, roli ojca. I tego nie możesz teraz zmienić.

Kiedy zdałem sobie sprawę, że nie mam ojca, na którego mógłbym liczyć, nauczyłem się bronić.

I podczas gdy wszystkie inne dziewczyny dumnie opowiadały o swoich ojcach, milczałem, gdy łzy spływały mi po policzkach. Byłam na ciebie taka zła, że ​​mnie nie było.

I to się nie zmieniło. Nadal uważam, że jesteś gównem, którego nie mógłbyś być dla jedynej osoby, która naprawdę cię potrzebowała.

Nadal uważam, że nie zasługujesz na to, by nazywać cię tatą lub zachowywać się wobec ciebie ładnie.

Myślę, że dostałeś tę rolę przez przypadek i że ona po prostu nie należy do ciebie. Ponieważ tylko tchórz pozostawia swoją córkę bez ochrony.

Tylko tchórz poddaje się własnemu ciału i krwi. Tylko tchórz niszczy życie niewinnych ludzi, aby poczuć się lepiej.

I to mi zrobiłeś. Dzięki tobie nauczyłem się, że nie powinienem tak łatwo wprowadzać facetów do swojego życia.

Z powodu horroru, który przeżyłem z tobą, dowiedziałem się, że facet nie poprawi mi samopoczucia i tylko ja mogę to zrobić dla siebie. Dowiedziałem się, że nie mogę ufać nieznajomym i że nie powinienem tak łatwo dawać szans.

Nauczyłem się dbać o siebie bez pomocy otaczających mnie ludzi. Nauczyłem się być niezależnym i silnym oraz nigdy nie rezygnować ze swoich marzeń.

Z małej i przestraszonej dziewczyny zmieniłem się w bestię, która otarła się o dywan pod dywan.

Dzięki tobie zbudowałem wokół siebie ściany tak wysoko, że nawet najodważniejsi ludzie nie mogli mnie dosięgnąć. Próbując uciszyć moje emocje, aby ludzie nie skrzywdzili mnie, straciłem je wszystkie.

Stałem się osobą pozbawioną emocji, która nie była w stanie uśmiechać się z tych wszystkich drobiazgów, które wcześniej tak bardzo mnie rozśmieszały.

Przez to życie z tobą. Dowiedziałem się, że mogę liczyć tylko na siebie i że nikt nie rozwiąże moich problemów i tylko ja mogę to zrobić dla siebie.

mensajes de texto que lo encenderán

Niestety nauczyłem się bronić siebie, ponieważ nigdy nie miałem do tego ojca.

I z powodu wszystkich złych rzeczy, które przeżyłem w życiu bez postaci ojca, stałem się taki silny. Przekształciłem się w kobietę, która niczego się nie boi i która będzie ścigać swoje marzenia bez względu na to, jak długo to potrwa.

Z powodu braku miłości od ciebie w końcu postawiłem się na pierwszym miejscu, dając sobie wszystko, na co zasłużyłem. Ale w ten sposób dostałem to, na co zasłużyłem przez całe życie.

Teraz, po tylu latach spędzonych na myśleniu o tobie i naszym życiu, nie czuję się już źle. Wiem, że próbowałem sprawić, by wszystko działało, ale wiem też, że poddałeś się mnie, jakbym był niczym.

Z tego powodu jestem teraz silniejszy.

Tak więc, jeśli kiedykolwiek przeczytasz ten list, jeśli kiedykolwiek znajdziesz czas, aby go otworzyć i przeczytać to, co było w moim sercu przez tak długi czas, chcę, abyś zwrócił uwagę na to, co mówię teraz:

Nawet jeśli byłbyś dla mnie gównianym ojcem, udało mi się przekształcić w osobę, z której każdy rodzic byłby tak dumny.

I to nie dzięki tobie, ale dzięki mnie i mojej silnej woli sukcesu. Utracając cię i obserwując, jak mnie opuszczasz, nawet nie oglądając się za siebie, przysiągłem sobie, że mi się uda i że nigdy więcej nie będę prosić o twoją pomoc.

Gdy cię straciłem, w końcu znalazłem brakujący element układanki, by być w końcu szczęśliwym. Znalazłem się!