Czy on mnie ciągnie? (9 sposobów, aby powiedzieć) - Grudzień 2021

Można by pomyśleć, że proste pytanie brzmi: „Czy on mnie ciągnie?” powinno być wystarczająco łatwe, aby odpowiedzieć. Ale zwykle jest najtrudniejszy.

Jasne, gdy nie masz uczuć, łatwo je wykryć. Ale gdy tylko w grę wchodzą uczucia, nasz wzrok zdradza nas i zaczynamy brakować zdrowego rozsądku i zdolności do oceny sytuacji.Właśnie dlatego, gdy miłość przesłania nasz osąd, potrzebujemy pomocy w odkryciu, gdzie stoimy z kimś wyjątkowym. Musimy wiedzieć, czy jesteśmy po prostu przypadkiem, czy jesteśmy czymś więcej.

Oto kilka sposobów, aby powiedzieć, że cię ciągnie, oraz kilka rad, które pomogą ci:

1. Lubi, że podejmujesz wysiłek, ale nie chce robić tego samego.Oczekuje, że najpierw napiszesz wiadomość. Nie będzie miał problemu z odpowiedzią na twoją wiadomość, ale inicjatywa musi być twoja.

Rzadko pisze najpierw. Jesteś także tym, który planuje większość twoich dat lub wspólnych działań.

Jego ego rośnie z każdą minutą i czuje się dobrze w tej sytuacji. Pozwala ci inwestować w niego, nie oddając niczego.Jeśli nie jest w stanie nawiązać komunikacji i pokazać, że jest gotowy, aby się z tobą spotkać, istnieje prawdopodobieństwo, że po prostu cię ciągnie.

Taktyką, której można tu użyć, jest „ignorowanie”. To jedyny sposób, aby zwrócić jego uwagę, jeśli on naprawdę jest w tobie, ale po prostu był leniwy. Ludzie są z natury myśliwymi.

Aby zmusił cię do ścigania cię, spraw, by pracował nad tym i nie ułatwiaj mu tego, będąc jedynym, który próbuje. Nudzi się szybciej niż myślisz. Wszystkie wysiłki i inwestycje muszą być wzajemne. Nawet te małe jak SMS-y. Jeśli nie, lepiej odejść wcześniej.

2. Nigdy nie używa terminu „dziewczyna” w odniesieniu do ciebie.

Oczywiście nie nazywa cię „dziewczyną” po kilku randkach, ale jeśli minie wystarczająco dużo czasu, a on oczekuje i cieszy się wszystkimi korzyściami dla chłopaka, powinien również chcieć oznaczyć twój związek.

Jeśli bije się w krzakach lub zmienia temat, gdy ktoś w twoim otoczeniu go o to pyta, lub całkowicie omija ten temat, kiedy sam go o to pytasz, po prostu marnuje twój czas.

On nic nie mówi, tak naprawdę dużo mówi. Mówi, że jest tam na coś krótkoterminowego i swobodnego.

Upewnij się, że wie, że interesuje Cię coś więcej, a jeśli nie będzie w stanie przyspieszyć gry i uczynić cię swoją dziewczyną, to nie jest wart twojego czasu.

3. Masz wrażenie, że spędza z tobą czas tylko wtedy, gdy nie ma nic lepszego do roboty.

'Zobaczymy.' , „Wrócę do ciebie”, „Może”. i „nie wiem”. są jego ulubionymi i najczęściej używanymi zdaniami. Muszą już działać na nerwy.

Najwyraźniej daje ci te niejasne odpowiedzi, ponieważ nie jest pewny, gdzie stoi z tobą. Ten rodzaj zachowania sugeruje, że zawsze ma jedną nogę za drzwiami.

Zagraj w jego grę. Podążaj za nim i pozwól mu posmakować własnego lekarstwa. Następnym razem, gdy poprosi cię o spotkanie, napisz: „Och, nie jestem pewien, czy dam radę. Zobaczę i skontaktuję się z tobą ”.

To go dezorientuje. Porzucenie wszystkiego, co robisz, aby być z nim, nie spowoduje, że się zmieni. Sprawi, że zabierze cię i twój czas jako coś oczywistego.

Nie bądź po prostu zajęty. Zajmij się robieniem własnych rzeczy. Niech zaczeka na ciebie.

Jeśli ma tam zostać, zacznie za tobą tęsknić i postara się cię zobaczyć. Jeśli nie, jego strata. Ale przynajmniej nie będziesz już dłużej związany.

4. On jest bardziej w twoim ciele niż w twoim umyśle.

Większość czasu spędzasz razem na seksie. Twoje teksty wyglądają bardziej jak gra wstępna niż zwykłe teksty. Nigdy nie spędza nocy - zawsze ucieka.

Jeśli nie jest zainteresowany tym, jak minął twój dzień, jak funkcjonuje twój umysł i jakie są twoje lęki, nadzieje i marzenia, tak naprawdę nie jest tak do ciebie, jako osoby. Interesuje go tylko fizyczny aspekt twojego związku.

Ta sytuacja może się z tobą zgodzić, kiedy chemia jest ponad dachem i iskry lecą we wszystkich kierunkach. Ale gdy tylko pogłębisz jego uczucia, poczujesz się niezadowolony z tej sytuacji.

Mów w myślach i powiedz mu, że nie chcesz, żeby twój związek z nim sprowadzał się do seksu. Jeśli chcesz jego ciała tak samo, jak chcesz jego umysłu, powinien być w stanie zapewnić ci to samo. Jeśli nie, pokaż mu drzwi.

5. Samo pojęcie zaangażowania przeraża go.

Całkowicie unika tego tematu i widać wyraźnie, że czuje się nieswojo tylko wtedy, gdy wspomniana jest idea zaangażowania.

Najprawdopodobniej jest on zaręczycielem, który może minąć z czasem, jeśli jest po prostu zbyt młody lub twój związek nie osiągnął tego poziomu, na którym czuje potrzebę popełniania.

Z drugiej strony jego fobia związana z oddaniem może być śmiertelna i może się nigdy nie zmienić. Może być jednym z tych, których nie ma na dłuższą metę.

Nie tylko dla ciebie, ale dla każdego. Jeśli jest facetem typu „bez zobowiązań”, zdecydowanie jest też typem faceta, który „ciągnie cię”.

Jeśli uważasz, że jego fobia związana z oddaniem może być czymś tymczasowym, nie wspominaj o temacie. Daj mu wystarczająco dużo czasu i miejsca, aby sam się tam dostać.

Czasami kobieta widzi, że to „to” wcześniej niż mężczyzna. Więc może twój mężczyzna może po prostu potrzebować więcej czasu, aby przyjść do miejsca w twoim związku, w którym już jesteś.

Jeśli uważasz, że jego fobia związana z oddaniem jest czymś śmiertelnym, prawdopodobnie już dałeś mu więcej szans, niż powinieneś, i więcej czasu niż to konieczne.

Ty i twój partner najwyraźniej nie jesteście na tej samej stronie o tym, dokąd zmierza wasz związek. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to nie marnować więcej czasu utkniętego w martwym związku.

6. Jest duży w obietnicach, ale nie tak duży, jeśli chodzi o dotrzymywanie tych obietnic.

Jest typem faceta, który zawsze obiecuje, że się zmieni, ale nigdy tego nie robi. Obiecał, że zmieni swoje życie i zachowanie wobec ciebie.

Zawsze mówi, że włoży więcej wysiłku w twój związek i że wzmocni swoją grę. Zawsze prosi cię o poświęcenie mu czasu. Tak pięknie wykorzystuje obietnice, że nie masz innego wyjścia, jak uwierzyć w jego słowa.

Ale nie ufaj jego słowom. Zaufaj jego działaniom, a zobaczysz dokładnie, gdzie stoisz.

Jeśli jest tego pełen, zobaczysz, że z biegiem czasu jego obietnice są niczym więcej jak pustymi słowami. A smutna prawda jest taka, że ​​nigdy nie zmieni ani nie zrobi nic z rzeczami, o których powiedział, że tak zrobi.

Prawdopodobnie nie ma wyraźnego obrazu swojej pozycji w życiu, nie mówiąc już o tobie. Może przechodzi pewne rzeczy i prosi cię, abyś dał mu czas na ich rozwiązanie, zanim z całego serca wejdzie w związek.

Zwróć szczególną uwagę: jeśli widzisz, że on cały mówi, a nie chodzi, prawdopodobnie składa jakieś kulawe obietnice jako pretekst, abyś musiał czekać.

Jeśli zobaczysz, że nie stara się zmienić swojego życia lub sytuacji, w której jest z tobą, będziesz musiał przyznać przed sobą, że nigdy tego nie zrobi.

7. Ma byłe problemy.

Jeśli masz wrażenie, że jego były członek jest także częścią twojego związku, to nie jesteś we właściwym związku. Relacje są budowane dla dwóch, a nie trzech lub więcej.

Nie potrzebujesz ducha byłych byłych, ingerującego w twoje codzienne życie. Nie musi do niej czuć, ale mogła mieć na niego wpływ w taki sposób, że nadal odczuwa konsekwencje poprzedniego związku.

Ona również może być jednym z jego przyjaciół, a on wciąż ma z nią stały kontakt. To naturalne, że jego związek z nią wpłynie negatywnie na wszystko, co masz z nim.

Przyniesie pytania i wątpliwości w twoim związku. I nie potrzebujesz jej cienia w swoim życiu miłosnym.

Jeśli rozpoznajesz niektóre z tych objawów, musisz z nim szczerze i otwarcie rozmawiać. Poinformuj go, jak jego ex-sytuacja wpływa na ciebie i jaki masz z nim związek.

Prawdopodobnie czujesz, że ta sytuacja utrzymuje twój związek w stagnacji i nie możesz być całkowicie szczęśliwy. Czujesz, że jest odległy i potrzebujesz bliskości, która nie przyjdzie, jeśli nie będzie w stanie poradzić sobie ze swoją przeszłością.

Porozmawiaj z nim o tym otwarcie i zobacz, co on naprawdę do ciebie czuje, a jeśli jest coś, co oboje możecie zrobić, aby poprawić swoją sytuację.

8. Nie chce z tobą zostać, ale nie ma odwagi, by to przyznać.

Najlepszym sposobem na rozpoznanie symptomów jego braku jest drastyczna zmiana. Robi wszystko inaczej niż kiedyś.

Robi wymówki i zawsze jest zajęty, aby cię zobaczyć. SMS-y to ostatnia rzecz, o której myśli; przychodzi i odchodzi, jak mu się podoba, ledwo wkładając w to związek. Po prostu go tam nie ma.

dos verduras que matan la grasa del vientre

Nie zamierza cię skrzywdzić, ale jego zachowanie i tak cię rani. Może mu brakować siły, by powiedzieć ci, że chce skończyć z czymś, a im bardziej zwleka, tym bardziej będzie to powodować ból.

Wiesz, że nie możesz wymuszać różnych rzeczy, więc powiedz mu to wprost i powiedz mu, że to nie działa dla ciebie i że cała ta sytuacja sprawia ci smutek.

Działaj natychmiast i nie pozwól, aby wszystko poszło dalej. Jeśli tak nie jest, tylko oboje jesteście nieszczęśliwi. Z drugiej strony, jeśli chce pracować nad rzeczami, to naprawdę dobry znak.

Oznacza to, że wciąż troszczy się o to, aby podjąć wysiłek i czuje, że to, co ma przy sobie, jest warte oszczędzania. Najgorsze, co możesz tutaj zrobić, to nic nie robić - to tylko pogorszy sytuację.

9. Czujesz, że wszystko jest jednostronne.

Jeśli czujesz, że tylko ty wkładasz swoje serce i duszę w związek. Dawanie z siebie wszystkiego nigdy nie jest wystarczająco dobre, a wszystkie twoje najcięższe wysiłki pozostają niezauważone.

Szanse są takie, że druga osoba bierze cię za pewnik; jest po prostu przyzwyczajony do przyjmowania rzeczy bez oddawania czegokolwiek.

Jednostronne relacje nigdy nie działają. Przestań dawać z siebie wszystko komuś, kto nawet nie podniósłby za ciebie małego palca.

Kochaj siebie na tyle, aby odejść, kiedy nie sprawia, że ​​czujesz się jak jego jedyny.

Gdy nie ma zamiaru sprawiać, że czujesz się szczęśliwy i bezpieczny. Gdy jesteś niedoceniany i źle traktowany. Zasługujesz na świat - nie zadowalaj się niczym innym.

Jeśli musisz zadać sobie pytanie: „Czy on mnie ciągnie?”, W głębi prawdopodobnie już znasz odpowiedź. Chodzi o to, że bardzo się o niego troszczysz, lub tak bardzo go lubisz, że nie możesz zobaczyć rzeczywistości.

Wolałbyś zostać, niż ryzykować, że go stracisz. Ale chodzi o to, że nie możesz stracić tego, co nie jest już twoje.

Jeśli powiesz, że chcesz się zmienić, a on nie drgnie, nie jest dla ciebie mężczyzną. Z drugiej strony, jeśli pochyli się do tyłu, aby wszystko działało, jeśli zobaczy, że nie jesteś zadowolony ze sposobu, w jaki wszystko działa, i zacznie się starać, jest opiekunem.

Mężczyźni mają te fazy w związku, kiedy są w stanie głębokiego snu i potrzebują kobiecych słów, aby je obudzić i zmusić do ruchu.

Jeśli mu na tym zależy, zrobi wszystko, aby trzymać cię przy sobie. Jeśli nie, będziesz przynajmniej pewny, gdzie stoisz z nim i nie będziesz już z nim związany.