Znawcy ujawniają prawdziwy powód rozłamu Bena i Jen - Może 2022

jennifer garner i ben affleck

Chociaż było mnóstwo teorii na temat tego, dlaczego Ben i Jen rozstali się (:: kaszel,J.Lo, kaszel: :), najnowszy raport sugeruje, że Ben przyznał się do zdrady Jen i przysłowiowa kupa naprawdę uderzyła potem w fanów. Tak, nam też się to nie podoba.

Us Weekly'szakryj praktycznie krzyki: „GAMBLING, BOOZE, & CHEATING: JEN'S SECRET HELL”, więc jeśli wierzysz w to, co widzisz w kiosku, to tyle.Plotkarz powiedział magazynowi, że Jen go wyrzuciła po romansie z „atrakcyjną miłością”, ale ona „ostatecznie zdecydowała mu wybaczyć”.

Ale ostatecznie jego domniemana miłość do appletinis, automatów do gry i filantropii była dla Jen zbyt trudna do zniesienia,Ludzieraporty.

- Kochała Bena. Ale przychodzi czas, kiedy trzeba powiedzieć, że wystarczy i zadbać o siebie.Wolimy jednak wierzyć innym źródłom, które opowiadają się za Benem. „Mówienie, że jest złym ojcem i mężem, to łatwa historia, a każdy chciał go nazwać kobieciarzem i hazardzistą” - mówi kumpel pary. - Nie mógł sprostać jej oczekiwaniom. Kiedy słyszysz, że nie jesteś wystarczająco dobry, zaczynasz w to wierzyć. Brzmi trochę tak, jakby wyciągał stronę z książki Scotta Disicka.

Bez względu na powód, dla którego zerwali, wydaje się (wiesz, na podstawie tego, co dowiedzieliśmy się z tabloidów), że Ben i Jen robią wszystko, co w ich mocy, aby przejść przez tę bolesną sytuację.

„Zawsze walczyła z chęcią wyrzucenia rąk w górę i odejścia” - powiedział wtajemniczonyMy Weekly. „Już wiele razy byli o krok od rozstania, ale to najgorszy koszmar Jennifer dla ich dzieci. Jej największym pragnieniem zawsze było trzymanie rodziny razem ”.I tak się stanie. Planują wspólnie wychowywać trójkę swoich dzieci: 9-letnią Violet, 6-letnią Seraphinę i 3-letniego Sama.nadal mieszkają razem. Cóż, przynajmniej na tej samej posiadłości w Los Angeles o powierzchni 8800 stóp kwadratowych. Jednak mimo wszystko bardzo rozsądna rzecz do zrobienia.