Jak sprawić, by mężczyzna ze skorpiona tęsknił za tobą po rozstaniu (10 prostych kroków) - Grudzień 2022

Jak sprawić, by mężczyzna ze skorpiona tęsknił za tobą po rozstaniu (10 prostych kroków)

Każda dziewczyna, która ma byłego z tym znakiem zodiaku, próbowała odpowiedzieć na pytanie, jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił.

Ci faceci są znani jako niezwykle spostrzegawczy, więc prawdopodobnie przejrzy wszystkie twoje próby manipulacji.Poza tym doskonale wiesz, że jest wyjątkowy. To nie tak, że możesz zastosować do niego podstawowe zasady męskiej psychologii.

Więc co pozostało do zrobienia?

Cóż, jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił, zapnij pasy, ponieważ czeka cię piekielna przejażdżka kolejką górską. To jest przewodnik krok po kroku, jak zrobić to w najprostszy, ale najbardziej skuteczny sposób.Daj Ci trochę czasu i przestrzeni

samotny zamyślony mężczyzna w szarym szaliku stojący za miastem

Jak większość innych dziewczyn na świecie, kiedy zrywasz z facetem lub widzisz, że traci zainteresowanie, twoim pierwszym impulsem jest iść za nim.

To całkiem naturalne – to nie tak, że planujesz błagać go, by wrócił lub zmienił swoje nastawienie. Chcesz tylko zobaczyć, co się dzieje.Zanim przejdziesz dalej, chcesz zamknięcia. Chcesz wiedzieć, co poszło nie tak i żądasz wyjaśnień.

Więc pierwszą rzeczą, którą robisz, jest telefon i sms do tego gościa. Jeśli nie odpowiada i nie chce się z tobą zobaczyć, nie postrzegasz tego jako podpowiedzi.

Zamiast tego denerwuje cię jeszcze bardziej. Nie możesz uwierzyć, że jest takim tchórzem i wyraźnie ucieka, nie dając ci żadnych odpowiedzi.

Cóż, nie możesz wywierać takiej presji na człowieka ze Skorpiona. To znaczy, jeśli chcesz uzyskać pożądany rezultat.

Głowa tego faceta wymaga trochę ochłodzenia. Nie ma znaczenia, czy skończyliście dwie rzeczy, czy macie przerwę, czy po prostu zmienił swoje zachowanie – tak czy inaczej, najważniejsze jest to, że twój związek jest w tym miejscu z jakiegoś powodu.

Możesz tego teraz nie widzieć, ale wyraźnie macie pewne nierozwiązane problemy. A tych problemów nie da się naprawić z dnia na dzień, tak bardzo, jak byś tego chciał.

Zamiast tego oboje musicie pomyśleć o tym, czy warto walczyć o ten związek, czy nie. Czy to ostatnie pożegnanie, czy jest jeszcze nadzieja na wspólną przyszłość?

Dlatego pierwszym krokiem, który musisz zrobić, gdy próbujesz dowiedzieć się, jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił, jest dosłownie niczym.

Zgadza się, bez pogoni, bez rozmów telefonicznych, bez podwójnego wysyłania SMS-ów. Po prostu daj mu trochę miejsca i czasu na przemyślenie wszystkiego, co się wydarzyło.

Musi podjąć decyzję, a ty jego oddech nie poprawi sytuacji. Zamiast tego po prostu poczuje presję, co nigdy nie jest dobre.

Granice i mężczyźni Skorpion

portret przystojnego mężczyzny odwracającego wzrok i pozującego z bliska

Pamiętaj, że teoretycznie wszyscy faceci należący do tego znaku zodiaku bardzo lubią granice i prywatność. Dlatego pierwszą rzeczą, jakiej oczekuje od ciebie ten facet, jest czas i przestrzeń.

Niemniej jednak, gdy stają się zbyt emocjonalni, nagle zapominają o tych granicach. Ale teraz nie czas na testowanie cierpliwości człowieka ze Skorpiona.

Dlaczego chcesz sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił?

Ale przestańmy zachowywać się tak, jakby ten facet był jedyną częścią tej układanki. Tak, wiem, że chcesz, żeby cię gonił, ale w tym związku też jesteś partnerem.

Dlatego też musisz dać sobie trochę czasu i przestrzeni z dala od niego. Wykorzystaj ten okres, aby wyprostować swoje priorytety i dowiedzieć się, czego naprawdę chcesz.

Co najważniejsze, musisz zadać sobie pytanie, co jest tak ważne w sprawieniu, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił. Dlaczego chcesz tego faceta z powrotem?

Co innego, jeśli robisz to wszystko dla dobra swojego ego, a zupełnie co innego, jeśli naprawdę go kochasz. W pierwszym przypadku od razu odrzuć swój plan.

Prawdopodobnie próbujesz się na nim zemścić za to, że nie traktuje cię dobrze, ale zaufaj mi – to nie jest droga. Zamiast skupiać się na nim, zainwestuj całą swoją energię w uzdrowienie siebie.

Z drugiej strony, jeśli dojdziesz do wniosku, że to prawdziwa miłość, nie pozostaje ci nic innego, jak sprawić, by za tobą tęsknił.

Nigdy nie bądź zbyt dostępny; w przeciwnym razie stracisz na znaczeniu

zamyślona ładna kobieta siedząca na zewnątrz w widoku z boku

Prawdopodobnie najlepszą wiadomością o zakochanym facecie ze Skorpiona jest fakt, że nigdy nie kocha cię bez przekonania. Będąc stałym znakiem, nie jest typem, który przeskakuje z jednego związku do drugiego.

Według astrologów, jeśli cię kocha, prawdopodobnie będzie cię kochał do końca życia.

Nie oznacza to jednak, że nie może stracić zainteresowania tobą. Widzisz, całkiem możliwe, że ten człowiek ma do ciebie głębokie uczucia, ale wy dwoje po prostu straciliście iskrę.

Nie boi się już, że cię straci, a ty go nie podniecasz. Motyle zniknęły, a on jest pewien, że zawsze będziesz u jego boku, w taki czy inny sposób.

Zasadniczo staram się powiedzieć, że ten mężczyzna uważa cię za pewnik. Wie, jak bardzo go kochasz i myśli o tobie jako o swojej własności.

Nie możesz przegapić czegoś, na co wiesz, na co zawsze możesz liczyć, prawda? Cóż, kiedy zastanawiasz się, jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił, kluczem jest zmiana jego poglądów.

Lojalność a bycie branym za pewnik

Z drugiej strony zarówno kobiety, jak i mężczyźni Scorpio są wielkimi fanami lojalności.

Oznacza to, że ten facet nigdy nie potraktuje cię poważnie, chyba że jest w 100% pewien, że zawsze pozostaniesz wobec niego lojalny, bez względu na wszystko.

Powstaje więc pytanie: jak powinieneś pokazać swoją lojalność, nie pozwalając mu wziąć cię za pewnik? Cóż, odpowiedź jest dość prosta: musisz znaleźć równowagę między tymi dwiema rzeczami.

Po prostu nie bądź zbyt dostępny. Kiedy zobaczysz, że naprawdę potrzebuje twojej pomocy, daj jasno do zrozumienia, że ​​może na ciebie liczyć i że masz jego plecy.

Ale nie pozwól mu też cię wykorzystać. Nie pozwól mu dzwonić do ciebie tylko wtedy, gdy cię potrzebuje i nie zawsze bądź pod dyrekcją.

Nie bądź zbyt przystępny, ale nie zostawiaj go też wiszącego, gdy ma kłopoty. Zaufaj mi: jeśli mężczyzna uważa cię za łatwo osiągalną, nigdy nie doceni cię wystarczająco.

Atrakcyjność nasila się, gdy w grę wchodzi tajemnica

tajemnicza ładna kobieta z częściowo zakrytą twarzą

Wszystkie Skorpiony posiadają wrodzoną ciekawość, która jest istotną częścią ich osobowości. Niektórzy klasyfikują ich jako zbyt wścibskich, a nawet natrętnych, ale niewiele mogą z tym zrobić.

Ten rodzaj zachowania jest we krwi każdego Skorpiona i po prostu musisz sobie z tym poradzić.

Idealnym wyborem kariery dla każdego Skorpiona byłby bez wątpienia prywatny detektyw lub detektyw. Mogą przekopać się przez śmieci wszystkich i dowiedzieć się o Tobie więcej szczegółów niż ktokolwiek inny.

Chociaż ta ich cecha jest czasami denerwująca dla większości otaczających ich ludzi, kiedy zastanawiasz się, jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił, odwrócisz się od nich i zaczniesz postrzegać to jako swoje największe błogosławieństwo.

To naprawdę może być – jeśli jesteś wystarczająco mądry, aby dobrze rozegrać swoje karty. Widzisz, porusza ich ciekawość Skorpiona.

Niektórzy są dobrzy w ukrywaniu swoich zdolności szpiegowskich i wścibskich, ale uwierz mi, kiedy powiem ci, że wszyscy należący do tego znaku horoskopu mają go w sobie.

Więc nie martw się, że to nie zadziała, jeśli twój partner nigdy nie pokazał ci, że jest wścibski – uwierz mi, jest i zamierzasz użyć jego osobowości przeciwko niemu.

Kiedy po raz pierwszy spotykasz samca Scorpio, nie ma nic gorszego niż opowiedzenie mu wszystkiego o sobie od razu. Nie zrozum mnie źle: nie radzę ci tu leżeć.

Proszę tylko, żebyś zbyt wcześnie nie zdradzała mu swoich najgłębszych sekretów. Nie dlatego, że twoja mroczna historia przegoni tego człowieka – ponieważ, spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma niczego, z czym człowiek Scorpio nie mógłby sobie poradzić.

Zamiast tego proszę tylko, abyś był trochę bardziej tajemniczy. Czemu? Cóż, jest to konieczne ze względu na detektywistyczną naturę Scorpio.

Jeśli otworzysz się od razu, nie pozostanie mu już nic do dalszego zbadania.

W konsekwencji wkrótce straci zainteresowanie. Wszystko, co chce wiedzieć, jest tuż przed nim, więc pomyśli, że jego praca z tobą jest skończona.

Jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona tęsknił za tobą po rozstaniu?

mężczyzna w czarnym topie z okrągłymi okularami na zewnątrz odwracający wzrok

Niemniej jednak, kiedy zastanawiasz się, jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona tęsknił za tobą po zerwaniu, zakładasz, że nie można tego sugerować.

W końcu spędziłeś już z tym mężczyzną sporo czasu. Początkowo nie byłeś skryty, więc uważasz, że teraz jest za późno, aby to zmienić.

Twój były chłopak Scorpio wie o tobie praktycznie wszystko, więc gdzie tkwi tajemnica? Cóż, zaufaj mi, kiedy powiem ci, że się mylisz.

Twoim zadaniem jest teraz sprawić, by się zastanawiał. Wiesz, jak spędzasz dni, próbując ustalić jego miejsce pobytu? Gdzie on jest? Czy spotyka się z kimś nowym? Czy on ruszył dalej?

Cóż, czas zmienić tę sytuację i zmienić pozycje. Spraw, aby przeszedł milę w twoich butach i pozwól mu myśleć o tobie.

Wy dwoje nie jesteście już parą. Oznacza to, że nie ma pojęcia, czy myślisz o nim, czy za nim tęsknisz.

Te pytania są dokładnie tym, co zatrzyma cię w jego umyśle. Czy mu się to podoba, czy nie, będzie myślał o tobie, a co za tym idzie, zda sobie sprawę, że za tobą tęskni.

Media społecznościowe i wspólnych znajomych

Dwie rzeczy, na które musisz zwrócić szczególną uwagę, to media społecznościowe i Twoi znajomi. Zamiast publikować historie z każdej odwiedzanej lokalizacji i opowiadać znajomym o swoich działaniach, postaraj się zachować ciszę.

Wiem, że chcesz, aby ten facet myślał, że świetnie się bawisz. Będziesz więc publikować zdjęcia z różnymi facetami lub filmy, w których świetnie się bawisz.

Ale zaufaj mi: życie w ciemności będzie znacznie gorsze niż te próby wzbudzenia w nim zazdrości.

Oczywiście nie oznacza to, że powinieneś go blokować lub dezaktywować swoje konta w mediach społecznościowych. Po prostu podejdź strategicznie do tego, co publikujesz.

Spraw, aby Twoje zdjęcia były tajemnicze. Zamiast publikować swojego rzekomego nowego chłopaka, opublikuj selfie z męską ręką w tle. Czy to przypadek, czy spotykasz kogoś nowego? On nigdy się nie dowie, prawda?

Zamiast publikować cytaty o tym, jak bardzo jesteś szczęśliwy, opublikuj coś, co sprawi, że pomyśli. Zamiast być online 24/7, przejdź do trybu offline na cały dzień, a następnie pojawi się ponownie w świetnym stylu.

Możliwości są nieograniczone, ale założę się, że dokładnie wiesz, o czym mówię. Nie musisz mi wierzyć, ale wkrótce uda ci się sprawić, że ten facet będzie miał na twoim punkcie obsesję.

To samo dotyczy twoich wspólnych najlepszych przyjaciół i znajomych. Kiedy pytają cię o twoje życie miłosne, nie mów im nic. Po prostu uśmiechnij się tajemniczo. Rzuć podpowiedzi i pozwól im zgadywać.

Więc kiedy ten człowiek ze Skorpiona zacznie wypytywać o ciebie, uderzy w ścianę i nic nie dostanie. Pamiętaj, że mówimy o facecie, który nie może pomóc, ale zbadać.

I dokładnie to się stanie: wyruszy na wyprawę, próbując dowiedzieć się, co się z tobą dzieje. A kiedy znowu nic nie znajdzie, nie będzie miał innego wyjścia, jak się z tobą skontaktować. W przeciwnym razie jego ciekawość pożre go żywcem.

Pokaż mu, że nie potrzebujesz nikogo, kto nie potrzebuje ciebie

ładna kobieta idąca alejką w pobliżu dzielnicy

Powiem ci jedno: zwykła kobieta nie poradzi sobie z samcem Scorpio. Zamiast tego musisz być wyjątkowy, aby doprowadzić tego faceta do szaleństwa.

Jedną z cech, które po prostu musisz posiadać, jeśli chcesz, aby był twój na zawsze, jest niezależność. Musi mieć świadomość, że sam sobie poradzisz i że bez niego twoje życie nie jest puste.

Nie oznacza to, że faceta należącego do tego znaku horoskopu nie będzie tam, kiedy go potrzebujesz. Z pewnością nie oznacza to, że nie możesz na niego liczyć.

Niemniej jednak chce cię widzieć jako równorzędnego partnera. Ostatnią rzeczą, jaką planuje ten mężczyzna, jest zadowalanie się dziewczyną, która podąża za nim bez celu.

Musi wiedzieć, że jesteś w stanie żyć swoim życiem bez kogoś innego, kto poinstruuje cię, co masz robić. Musi zobaczyć, że jesteś niezależny i samowystarczalny.

Dlatego największym podnieceniem dla każdego mężczyzny Scorpio jest kobieta, która go nie potrzebuje, ale postanawia zrobić dla niego miejsce w swoim życiu.

Nie chce, abyś był od niego emocjonalnie zależny. Zamiast tego uważa, że ​​najważniejszym dowodem twojej miłości jest twoje dobrowolne pragnienie, aby mieć go przy sobie.

Skorpiony nie boją się silnych kobiet

młody przystojny mężczyzna siedzący przy stole w okularach przeciwsłonecznych

Odkąd pamiętasz, słyszałeś historie o mężczyznach, którzy śmiertelnie boją się silnych kobiet.

Znasz zasadę: w chwili, gdy facet widzi, że odnosisz większe sukcesy niż on, czuje się zagrożony.

W chwili, gdy zauważa, że ​​jesteś silniejszy emocjonalnie lub psychicznie niż kiedykolwiek, zaczyna czuć się słaby.

Cóż, dotyczy to wielu mężczyzn. Zapomnij o równości – wielu facetów rządzi się toksyczną męskością, która nie pozwala im umawiać się z silnymi kobietami.

Co więc robią, gdy zdają sobie sprawę, że mają do czynienia z dziewczyną, która nie jest tak łatwa w obsłudze? Czy poprawiają się, aby osiągnąć jej poziom?

Nie, uciekają, by ratować życie. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Skorpiony nie są takie. Zamiast tego każdy mężczyzna Scorpio chce silnej, potężnej kobiety u swego boku.

Jest silnym mężczyzną, który postrzega ją jako inspirację do bycia lepszym. W przeciwieństwie do innych facetów wokół niego, postrzega ją jako wzmocnienie ego.

Dlatego niczego nie osiągniesz, jeśli zdecydujesz się zagrać ofiarę, próbując odzyskać tego faceta.

Płacz i błaganie go, by wrócił tylko dlatego, że potrzebujesz kogoś, kto wymieni ci gumę lub naprawi zlew, tylko przegoni tego człowieka.

Sztuczka polega na tym, by pokazać mu, że dasz sobie radę bez niego. W końcu nie jest taki niezastąpiony. Nie potrzebujesz, żeby się tobą opiekował ani pomagał w jakikolwiek inny sposób.

Aby być precyzyjnym, nie potrzebujesz do tego żadnego mężczyzny. Jesteś w stanie maszerować przez życie bez trzymania cię za rękę. Jak złe jest to?

Historie sukcesów

Najważniejszą rzeczą, którą musisz tutaj zrobić, jest pokazanie mu, że odniesiesz sukces bez niego. Nie, nie mówię tutaj o twoim życiu miłosnym, imprezowaniu czy klubowaniu.

Upewnij się, że twój były widzi, że pracujesz nad samodoskonaleniem. Niech dowie się, że uczysz się nowego języka, awansujesz, przeprowadziłeś się do większego mieszkania lub dostałeś lepszą pracę.

Przyleganie nie wchodzi w grę

Wiesz już, że mężczyzna ze Skorpiona ma słabość do niezależnych kobiet. Znasz jego idee dotyczące granic oraz osobistej przestrzeni i czasu.

Dlatego nie zaskoczy cię, gdy dowiesz się, że bycie potrzebującym nigdy nie jest sposobem na pójście z nim. W rzeczywistości pokazanie temu facetowi, że masz obsesję na jego punkcie i zachowywanie desperacji, tylko go wyłączy.

Nie chodzi o to, że po prostu weźmie cię za pewnik. Chodzi o to, że uzna cię za emocjonalnie słabą i nadmiernie delikatną. Nie takiej kobiety pragnie dla siebie.

Użyj przynęty na nostalgię na swoją korzyść

kobieta oglądająca zdjęcie na plaży na Instagramie pod górnym kątem

Skorpion to stały znak. Oznacza to, że zarówno kobietom, jak i mężczyznom Scorpio łączy się stabilność, rutyna i wytrwałość.

Jak możesz to wykorzystać na swoją korzyść? Cóż, pomimo tego, że życie z tym znakiem zodiaku to prawdziwa kolejka górska, wielu nie wie, że Skorpiony są wielkimi fanami stref komfortu, ale w tradycyjnym ujęciu.

Zasadniczo staram się powiedzieć, że Skorpiony często trzymają się tego, co znane i znane. A jeśli mówimy tutaj o twoim byłym chłopaku, kto jest mu bardziej znajomy niż ty?

Na tym etapie Twoim zadaniem jest pomóc mu przypomnieć sobie przeszłość i przekonać go, że mimo wszystko nie jest gotowy na całkowite jej odejście.

Musieliście się dobrze bawić razem. W przeciwnym razie nie bylibyście parą.

Cóż, to są czasy, które muszą wrócić do jego pamięci. Czasy, kiedy byliście w sobie szaleńczo zakochani, kiedy planowaliście wspólną przyszłość i kiedy myśleliście, że świat należy do was.

Ponownie wykorzystaj media społecznościowe i wspólnych znajomych na swoją korzyść. Nie martw się. Gwarantuję, że sprawdza Twoje profile (nawet jeśli go zablokowałeś lub on zablokował Ciebie – znajdzie sposób) i wypytuje o Ciebie.

Nie wiadomo skąd, opublikuj piosenkę, która ma dla was głębsze znaczenie. Ale nie rób tego zbyt oczywiste.

Znajdź coś, co nie jest żałosne, ale sprawi, że zrozumie przesłanie. Jednocześnie spróbuj sprawić, by zastanawiał się, czy coś sobie wyobraża, czy też używasz nostalgii jako przynęty.

Możesz także zamieścić zdjęcie wsteczne z wakacji, które razem spędziliście. Oczywiście opublikujesz zdjęcie samego siebie, ale to wystarczy, aby przypomnieć mu o tych dobrych chwilach, które dzieliłeś.

Bądź na tyle sprytny, aby wiedzieć, kiedy udawać głupka

dobrze ubrany biznesmen spacerujący po ulicy w ciągu dnia

Bądźmy szczerzy: każdego mężczyznę i kobietę przyciąga wygląd. Tak więc, kiedy próbujesz dowiedzieć się, jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił, pierwszą rzeczą, która przychodzi ci na myśl, jest poprawa wyglądu.

Daj spokój. To marzenie każdej kobiety: przejść obok swojego byłego, wyglądać jak najlepiej, nie zwracając na niego uwagi. Z drugiej strony pozostaje z opuszczoną szczęką, żałując tego, co stracił.

Cóż, nawet jeśli brzmi to jak banał, prawda jest taka, że ​​w większości przypadków działa idealnie. Po tym scenariuszu wielu facetów wraca do domu, lamentując nad stratą i tęskni za tobą.

Ale ustaliliśmy już, że człowiek ze Skorpiona wcale nie jest zwyczajny, prawda? Oczywiście nie będzie obojętny, gdy zobaczy, jaka jesteś oszałamiająca.

posiciones sexuales para volver loco a tu hombre

W tym momencie będzie zafascynowany twoim wyglądem, ale to nie wystarczy, by za tobą tęsknił.

Zamiast,jeśli naprawdę chcesz zafascynować faceta ze Skorpiona, będziesz musiał użyć swojego mózgu. Podnieca go inteligencja i odrobina niegodziwości.

Drażnij go i rzucaj mu wyzwania. Pokaż mu, że jesteś od niego mądrzejszy, a poczuje niekontrolowaną potrzebę udowodnienia ci czegoś innego.

Nie przegapi twojego niesamowitego wyglądu. Ten facet będzie żałował, że stracił dziewczynę z takim urokiem, dowcipem i tak wielkim poczuciem humoru.

Oczywiście nie oznacza to, że możesz wyglądać najgorzej, ponieważ on również zauważy twój wygląd.

Sztuka polega na tym, by ubierać się tak, by zaimponować, zawsze mieć na sobie najlepsze włosy i makijaż, podczas gdy te rzeczy są najbardziej nieistotne na świecie.

Spraw, by pomyślał, że nie inwestujesz swojego czasu i energii w dobry wygląd – taki właśnie jesteś.

Idź bez kontaktu

zamyślona kobieta trzymająca telefon siedząc w przewiewnej kawiarni

Według astrologów odpowiedź na pytanie, jak sprawić, by człowiek ze Skorpiona za tobą tęsknił, jest w rzeczywistości całkiem prosta: zniknąć z jego życia. Oczywiście nie na zawsze – tylko na chwilę.

Widzisz, ten facet musi wyczuć twoją nieobecność, żeby docenić twoją obecność. Poza tym nie może za tobą tęsknić, kiedy jesteś zawsze w pobliżu.

Nie pomyl tego okresu braku kontaktu z poradą, jak nie być zbyt dostępnym, ponieważ są to dwa zupełnie różne pojęcia.

Kiedy nie masz kontaktu, powinieneś to zrobić do końca. Najlepszy czas na to jest zaraz po zerwaniu.

Jeśli dałeś mu wystarczająco dużo czasu i miejsca na przemyślenie rzeczy, ale nadal nie wrócił. Cóż, w takim razie nie masz innego wyjścia, jak tylko oszukać go, by pomyślał, że cię zgubił.

A czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż zerwanie wszystkich więzi? Przez cały miesiąc (lub jeśli możesz, nawet trzy miesiące) nie okazuj żadnych oznak życia.

Możesz zablokować jego numer i profile w mediach społecznościowych lub po prostu nic nie publikować lub kontaktować się z nim w jakikolwiek możliwy sposób. Przestań się pojawiać tam, gdzie on cię widzi, przestań wspominać o nim innym i przestań go prześladować.

Wiem, co musisz teraz myśleć: jeśli zrobisz to wszystko, nie będzie w stanie się z tobą skontaktować, jeśli zda sobie sprawę, że nadal cię kocha.

Daj spokój. Mówimy tutaj o człowieku ze Skorpiona. Zaufaj mi: znajdzie sposób, jeśli chce, więc nie martw się tym.

Korzyści z braku kontaktu

Spójrz, okres braku kontaktu działa prawie za każdym razem. Ale będę z tobą szczery: nikt nie może zagwarantować sukcesu.

A co jeśli po tym czasie nie będzie za tobą tęsknił? Cóż, wiesz, co jest najlepsze w przecinaniu krawatów?

Albo twój ex zadzwoni do ciebie, albo będziesz tym, który go pokona. To test dla was obojga: czy zdacie sobie sprawę, że nie możecie bez siebie żyć, czy też będziecie przykładem tego sławnego poza zasięgiem wzroku, poza linią umysłu?

Najważniejsze jest to, że dla Ciebie jest to sytuacja korzystna dla obu stron.

Niech sprawuje kontrolę, ale nie kontroluje

para rozmawia poważnie w kawiarni?

Ustaliliśmy już, jak ważna jest jego niezależność dla każdego człowieka Scorpio. Cóż, jednym ze sposobów, by mu to dać, jest sprawienie, żeby poczuł się odpowiedzialny.

Nie, nie zmienisz się w uległą kobietę, która kiwa głową na wszystko, co mówi. Zachowasz jego samowystarczalność, ale pozwolisz mu kontrolować swoje uczucia.

Jeśli ten facet zacznie wątpić, że zmanipulowałeś go, by za tobą tęsknił, wszystko zostanie stracone. Dlatego wy dwoje wracacie do siebie, albo jego zmiana nastawienia musi nastąpić na jego własnych warunkach.

Musi myśleć, że to był jego pomysł, żeby się z tobą skontaktować, a ty nie miałeś z tym nic wspólnego.

Kochaj go, ale zostaw go dzikim

młoda zamyślona kobieta wpatrująca się w kamerę nad mężczyzną

Jeśli myślisz, że odpowiedź na to, jak sprawić, by mężczyzna ze Skorpiona za tobą tęsknił, oddycha mu na szyi, nie możesz się bardziej mylić.

Nie wiem, w jakim związku jesteście teraz, ale jedynym sposobem, by uczynić tego mężczyznę swoim, to pozwolić mu być wolnym.

Oczywiście nie oznacza to, że powinieneś pozwolić mu robić, co chce, bez mówienia. Będziesz domagał się szacunku, zwłaszcza jeśli nadal jesteście razem.

Jednak oswojenie go nie wchodzi w grę. Ten mężczyzna jest dziki i będzie trzymał się tylko kobiety, która nie będzie próbowała go zmienić.

Skorpion nie tylko zapomni o dziewczynie, która starała się go przygwoździć. W chwili, gdy ją spotka, ucieknie o życie i będzie się starał wymazać ją ze swojej pamięci.

Nie możesz uwięzić tego człowieka. Cóż, technicznie możesz spróbować, ale po prostu go stracisz.

Z drugiej strony, jeśli nie jesteście razem, pokaż mu, że masz otwarty umysł. Kiedy z nim rozmawiasz, nie narzekaj na jego miejsce pobytu i daj jasno do zrozumienia, że ​​szanujesz jego wolność. W ten sposób zobaczy cię jako swoją idealną dziewczynę.

Jeśli chcesz zaufać, bądź szczery

słońce świeciło za parą szepczącą słodko siedząc na zewnątrz

Szczerość to coś, co wszystkie samce Scorpio cenią ponad wszystko. Wiadomo, że są zazdrośni, więc prawdopodobnie pomyślisz o jakimś kłamstwie i oszustwie, aby go przekonać .

Cóż, jeśli chcesz odzyskać tego człowieka, musisz być w stu procentach szczery. Nigdy nie wróci do kogoś, komu nie może ufać – nie ma co do tego wątpliwości.

Nawet jeśli się pogodzicie, lepiej powiedzieć mu prawdę o swoim życiu miłosnym i innych rzeczach, niż pozwolić mu dowiedzieć się wszystkiego od kogoś innego.

Ten facet będzie postrzegał każdą formę nieuczciwości jako całkowitą zdradę i jest to coś, czego Scorpio nigdy nie wybaczy.

Podstawowe informacje o zodiaku Skorpiona:

Władza żywiołu: znak wodny

Planeta rządząca Skorpionem: Pluton i Mars

Kompatybilność człowieka ze Skorpionem:

Kompatybilny z: Baran, Byk, Rak, Lew, Panna, Koziorożec, Ryby

Nie jest kompatybilny z: Bliźnięta, Strzelec, Wodnik, Waga

Końcowe przemyślenia:

urocza słodka para siedząca na ławce na świeżym powietrzu, rozmawiająca

Teraz wiesz, że odpowiedź na pytanie, jak sprawić, by człowiek Scorpio za tobą tęsknił, nie jest łatwa. Niemniej jednak, jeśli ten człowiek kiedykolwiek żywił do ciebie uczucia, zapewniam cię, że są to kroki, aby go przebudzić.

Nie obchodzi mnie, czy jest królem manipulacji – nadszedł czas, aby go pokonać we własnej grze. To jest twój czas, aby zabłysnąć ispraw, żeby cię gonił!