9 wymówek, których mężczyźni używają, aby uciec od zaangażowania

9 wymówek, których mężczyźni używają, aby uciec od zaangażowania

W pewnym momencie naszego życia każdy z nas spotkał się z fobem zobowiązań i prawdopodobnie wszyscy słyszeliśmy jego wymówki.Niektórzy z nas okrzyknęli bzdury i odeszli, podczas gdy niektórzy z nas byli już w tym zbyt głęboko, by mieć nadzieję, że się zmieni i zostaliśmy.

Dzwonienie do bzdur i odejście nie zawsze jest łatwe, ale jeśli słyszałeś, jak twój mężczyzna mówi coś takiego, uważaj, ponieważ twój mężczyzna może być prawdziwym fobem zaangażowania.Naprawdę chcę skupić się na mojej karierze

Pewny siebie młody człowiek w pełnym garniturze

Jego ambicje związane z pracą i karierą są tak pochłaniające, że nie może sobie pozwolić na rozproszenie uwagi, takie jak związek, ale nie ma nic przeciwko temu, że możesz mieć cię w pobliżu na swobodne rzucanie się w prześcieradła.

Po prostu bardziej ceni swoją karierę niż związek.Po prostu cieszmy się tym, co mamy

para siedząca w kawiarni rozmawiająca

A co dokładnie masz? Dajesz siebie całkowicie, ale on bierze tylko to, czego chce, a czego nie może się cieszyć?

Dostaje upust komuś, ma kogoś, kto będzie tam dla niego, ale nie ma go dla ciebie? Nazywam to bzdurami; jeśli lubi bardziej niż ty, odejdź.nie zasługuję na ciebie

Zamyślony młody człowiek w koszuli w kratę

cómo hacer que el sexo se sienta mejor para él

Mógłby to powiedzieć, ponieważ naprawdę zna twoją wartość i wie, że nie jest dla ciebie wystarczająco dobry.

Albo może to być coś w rodzaju starego dobrego, to nie ty, to ja, rodzaj wymówki. Tak czy inaczej, on naprawdę na ciebie nie zasługuje.

Nie chcę zrujnować naszej przyjaźni

para rozmawiająca ze sobą

Każda wspaniała historia miłosna zaczyna się od przyjaźni i nie ma nic lepszego niż spotykanie się z najlepszym przyjacielem.

Ale jeśli nalega na pozostanie przyjaciółmi, naprawdę nie widzi w tobie nic więcej.

Nie robię etykiet

przystojny mężczyzna w okularach przeciwsłonecznych

Etykiety mają granice, a tego chce uniknąć za wszelką cenę. To nie etykiety, których nienawidzi, po prostu nie robi dziewczyn.

Lubię rzeczy takimi, jakie są

Stylowy mężczyzna idący pewnie odwracający wzrok

Możecie oboje czuć się komfortowo z tym, jaki jesteś w swojej sytuacji, ale jeśli chcesz czegoś więcej, a on nie, to nie ma planów rozwoju z tobą ani rozwijania twojego związku w coś więcej.

Po co czekać na niego, jeśli jest tam ktoś, kto jest gotowy, by wejść z tobą „na całość”?

Chcę robić rzeczy powoli

mężczyzna ubrany w zimowe ubrania na ulicy

Jeśli chce brać twój związek powoli, ale jest chętny do szybszego podjęcia innych rzeczy (wiesz, co mam na myśli), chodzi mu tylko o jedną rzecz. Czy naprawdę jest tego wart?

Mój ex naprawdę mnie zranił

przystojny stylowy brunetka mężczyzna w płaszczu

W niektórych przypadkach mężczyzna, który jest uszkodzony emocjonalnie, może użyć tej wymówki, ponieważ nie chce się wyleczyć lub nie jest gotowy, aby iść dalej; po prostu potrzebuje czasu, którego nie musisz mu dawać.

Ale w innych przypadkach może używać tej wymówki, aby dostać się do twoich spodni i uciec od emocjonalnych części związku.

cómo llevar el pelo corto recogido

To zły czas

przystojny mężczyzna o niebieskich oczach

Nie ma złego czasu, są tylko niewłaściwi ludzie. Mężczyźni, którzy potrafią rozpoznać, że jesteś tego wart, znajdą na to czas.

Po prostu nie wie, jak zrobić miejsce dla ciebie w swoim „zajętym” życiu, więc nie zawracaj sobie głowy robieniem dla niego miejsca w swoim.