Właśnie dlatego wybranie jej było najlepszą rzeczą, jaką mi zrobiłeś - Grudzień 2021

To całkowicie do bani, gdy ciągle wybierasz kogoś, kto nigdy cię nie wybrał. Bani, kiedy myślisz „to jest to” i okazuje się, że tak nie jest. To mi się ciągle przytrafia. Ciągle błędnie interpretuję ludzi i wciąż nadaję im role, których nie mogą lub nie będą grać.

Kiedy wybrałeś ją przede mną, byłem taki zły.

W dalszym ciągu obwiniałem ją za to, że mnie okradła. Brzydkie jest to, że tak naprawdę nigdy nie byłeś mój, prawda? Właśnie pożyczyłem ci kogoś na jakiś czas. Nigdy nie będziesz mój na zawsze.nombres franceses para niñas y significados

Kiedy wybrałeś ją przede mną, zastanawiałem się, co ona ma, czego ja nie mam.

Odpowiedź jest niczym. Była tylko świeżą osobą w twoim życiu i to jedyna różnica. Nie była ani lepsza, ani ładniejsza. Nie była mądrzejsza ani zabawniejsza. Nic nie poradziła sobie lepiej ode mnie, a jednak była moją zastępczynią.

Kiedy wybrałeś ją przede mną, bolało ją jak diabli.

To nie jest tylko fraza lub coś dziewczęcego - w rzeczywistości jest to rzecz ludzka. Odrzucenie boli. Świadomość, że ktoś ma to, co moje, boli. Świadomość, że potrafi robić z tobą rzeczy, które chciałam z tobą zrobić, świadomość, że może odwiedzać z tobą miejsca, które chciałem, sprawiły, że poczułem się tak zazdrosny.Kiedy wybrałeś ją przede mną, pomyślałem, że oszust pozostaje oszustem.

Wiem, że ona nie jest twoim ostatnim wyborem. Wiem, że za nią będzie inna dziewczyna i jeszcze jedna i druga. Z wybranymi dziewczynami nie ma nic złego - dobrze się sprzedajesz - ale wszystko jest z tobą nie tak.

Zastępujesz dziewczyny jak zużyte skarpetki i każda z nas myśli, że jest inna i tym razem się uspokoisz. Ale ty nie. Ponieważ nie jesteś tego typu. Wchodzisz, dopóki nie zdobędziesz dziewczyny, a kiedy ją dostaniesz, wszystko zniknie.

Zobacz też:Znaki, że nie jest gotowy do zobowiązania (ale po prostu nie chcesz tego widzieć)cómo hacer feliz al marido

Kiedy wybrałeś ją przede mną, miałem nadzieję, że potraktujesz ją lepiej.

Szczerze pragnąłem dla niej mniej złamanego serca niż moje. Mam nadzieję, że nie wykorzystasz jej emocjonalnie i że nie pozostanie po tobie emocjonalnie uszkodzona. Miałem nadzieję, że zobaczy twoją intencję lepiej niż ja. Szczerze chciałem, żeby ktoś ją uratował i miałem nadzieję, że zrobi ci to, co robisz wszystkim swoim dziewczynom.

Kiedy ją wybrałeś, poczułem ulgę.

Byłam załamana, ale ulżyło mi, że odszedłeś. Wiedziałem, że nie ma już ciebie i mnie, i wiedziałem, że nie ma powrotu. Uświadomiłem sobie, że całej tej traumie można było łatwo uciec jednym krokiem - odejściem.

Gdybyś nie odszedł, nigdy bym tego nie zrobił.

Pozostałbym na zawsze w tym nieszczęśliwym związku, w którym ciągle byłem ciągnięty w dół. Zostałbym z kimś, kto nigdy nie doceniłby moich wysiłków i który nigdy nie kochałby mnie tak, jak na to zasłużyłem. Gdybyś nie odszedł, nigdy bym nie wiedział, czym jest toksyczny związek i jak dobrze jest się od niego uwolnić.

Gdybyś jej nie wybrał, bylibyśmy nadal razem, a ja wciąż przechodziłbym piekło, tylko ty ośmieliłeś się mnie przepuścić. Dlatego wybór jej był najlepszą rzeczą, jaką dla mnie zrobiłeś.

Cześć, adios, skończyłem.