Jeśli nie możesz z nim porozmawiać o tych 5 rzeczach, twój związek nie ma przyszłości

Jeśli nie możesz z nim porozmawiać o tych 5 rzeczach, twój związek nie ma przyszłości

Zdrowe partnerstwo nigdy nie może istnieć bez dobrych umiejętności komunikacyjnych między zaangażowanymi w to osobami.Jednak wiele par o tym nie wie i próbuje budować swoje relacje bez omawiania na czas ważnych spraw.

Surowa prawda jest taka, że ​​jeśli czujesz, że nie możesz rozmawiać na niektóre tematy ze swoją drugą połówką, twój związek nie jest tak poważny, jak mógłbyś to widzieć, i nadszedł czas, abyś ponownie zastanowił się nad jego przyszłością. Oto 5 z tych tematów.Twoja przeszłość

poważna kobieta rozmawiająca z mężczyzną na zewnątrz

Pamiętaj o jednej rzeczy — nie musisz mówić partnerowi szczegółów dotyczących twojej historii romantycznej i innych rzeczy dotyczących twojej przeszłości.

Nawet jeśli jesteś teraz częścią pary, nadal masz prawo zachować niektóre rzeczy dla siebie i mieć swoją prywatność (a dotyczy to zwłaszcza początku związku).Jednak po pewnym czasie powinieneś poczuć potrzebę podzielenia się kilkoma rzeczami o swojej przeszłości ze swoim chłopakiem, bez jego zmuszania do tego.

Powinnaś być w stanie porozmawiać z nim o rzeczach, które doprowadziły cię do dnia dzisiejszego, o wydarzeniach i ludziach, które pomogły ci stać się kobietą, którą jesteś dzisiaj, oraz o pewnych rzeczach z przeszłości, które wciąż mogą cię niepokoić lub mieć na ciebie wpływ.

Twoja wspólna przyszłość

poważna para pijąca kawę w kuchni i rozmawiającaPrawda jest taka, że ​​życie chwilą obecną jest najlepszą rzeczą, jaką możesz dla siebie zrobić.

Jednak gdy jesteś w poważnym związku, musisz pomyśleć także o swojej przyszłości.

Bez względu na to, jak wspaniale może się teraz układać twój związek, jeśli ty i twój chłopak nie macie podobnych celów życiowych i planów na przyszłość, twój związek jest prawdopodobnie skazany na niepowodzenie.

To naturalne, że nie będziecie chcieli dokładnie tego samego, ale ważne jest, aby spotkać się w połowie drogi.

Bądźmy szczerzy – niemożliwe byłoby na przykład szczęśliwe życie z kimś, kto nie chce dzieci, jeśli marzysz o dużej rodzinie.

Właśnie dlatego musisz być w stanie porozmawiać o tych rzeczach ze swoim partnerem na czas, zanim będzie za późno, aby cokolwiek zmienić.

Twoje finanse

para kłóci się o finanse

mi esposo no me hace feliz

Kiedy zaczynasz związek, Twoje finanse to tylko Twój biznes.

Może ty i twój nowy chłopak dzielicie swoje wydatki po równo albo nie martwisz się, kto zapłacił więcej.

Tak czy inaczej, pieniądze prawdopodobnie nie są na szczycie twoich obaw na początku twojego związku.

Niemniej jednak wszystko to zmienia się, gdy twój związek przechodzi na inny poziom, a zwłaszcza, gdy ty i twój partner zaczynacie rozważać wspólne zamieszkanie.

W końcu teraz wszystkie twoje pieniądze stają się częścią jednego budżetu i ważne jest, aby twoje nawyki konsumenckie były czymś, o czym nie masz problemu z dyskusją.

Twoje najdziksze fantazje erotyczne

młoda kobieta szepcząca do ucha mężczyzny

Wielu ekspertów twierdzi, że nie istnieje coś takiego jak bycie dobrym lub złym w łóżku.

citas motivacionales para el fitness y la salud

Są tylko ludzie, którzy są zgodni i dogadują się pod pościelą… albo nie.

Najlepszym sposobem na zdrowe życie seksualne jest bez wątpienia komunikacja.

Ty i twój chłopak powinniście być na tyle zrelaksowani, by dzielić się swoimi najgłębszymi i najdzikszymi fantazjami seksualnymi.

Pamiętaj, że wśród zakochanych dwojga ludzi nie ma miejsca na zakłopotanie i wstyd.

To ktoś, z kim zdecydowałeś się zaplanować swoje życie i jeśli nie możesz z nim porozmawiać na ten ważny temat, może nadszedł czas, aby przemyśleć swój związek.

Rzeczy, których w sobie nie lubisz

poważna para siedzi na podłodze i rozmawia

Bez względu na to, jak szaleńczo zakochasz się w swojej znaczącej drugiej osobie, zawsze istnieją pewne części jego osobowości, które cię denerwują i które chciałbyś zmienić.

To samo dzieje się też w drugą stronę – oboje akceptujecie się nawzajem, ale to nie znaczy, że lubicie w sobie dosłownie wszystko.

To jest dokładnie jeden z tematów, o których powinieneś móc rozmawiać ze swoim chłopakiem, niekoniecznie prowadząc do kłótni.

Jesteście dwojgiem dorosłych, którzy powinni wiedzieć, jak usiąść i porozmawiać o swoich niezadowoleniach w związku.

Jeśli tak nie jest, będziesz miał problemy na dłuższą metę, a Twój związek prawdopodobnie nie ma przyszłości.

Jeśli nie możesz z nim porozmawiać o tych 5 rzeczach, twój związek nie ma przyszłości