5 powodów, dla których nie powinieneś dać mu kolejnej szansy - Wrzesień 2022

Kiedy twój były wpadnie na sugestię, by spróbować ożywić relację, którą mieliście, jeśli nadal nie jesteście nad nim całkowicie, ten pomysł może brzmieć kusząco. I chociaż uważasz, że wszyscy zasługują na kolejną szansę i masz nadzieję, że tym razem wszystko będzie inne, istnieją również pewne rzeczy, które sprawiają, że rozważasz tę decyzję. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji ze swoim byłym chłopakiem, oto 5 powodów, dla których nie powinieneś dawać mu kolejnej szansy i dlaczego powinieneś zostawić przeszłość tam, gdzie należy.

¿Monistat me hará daño si no tengo candidiasis?

1. Żadne z was się nie zmieniło

Kiedy decydujemy się dać związkowi kolejną szansę, oczekujemy i pragniemy, aby nasz partner był innym, odkrytym na nowo człowiekiem. Ale trudna rzeczywistość polega na tym, że pozostanie taki sam. Jest człowiekiem, którym był, ze wszystkimi swoimi wadami, bez względu na to, co może ci powiedzieć. To samo dotyczy ciebie - żadne z was się nie zmieniło. Nadal masz te same cechy osobowości, w tym te negatywne. I oboje nadal macie tych samych, którzy łamią układy i rzeczy, które niepokoją was o siebie nawzajem. Na początku może się wydawać, że zerwanie nauczyło was zarówno lekcji, jak i uczyniło was lepszymi ludźmi, ale wcześniej czy później oboje pokażecie swoje prawdziwe kolory. Oczywiście można zmienić niektóre nawyki ze względu na związek, ale zasadniczo wszyscy jesteśmy ludźmi, którymi naprawdę jesteśmy. Jest to jedna z pierwszych rzeczy, o których powinieneś pamiętać, jeśli myślisz o tym, by dać swojemu byłemu partnerowi drugą szansę.2. Obaj zerwaliście z jakiegoś powodu

Kiedy z kimś zrywasz, po chwili zaczynasz zapominać o wszystkich negatywnych rzeczach, które wydarzyły się między wami a pięknymi wspomnieniami. Możesz tęsknić za swoim byłym chłopakiem, co zaburza twoje spojrzenie na związek, uniemożliwiając ci bycie realistą. Tak więc, jeśli myślisz o daniu mu kolejnej szansy, pomyśl o rzeczach, które doprowadziły cię do zerwania. Wasza dwójka nie rozpadła się bez ważnego powodu i ten powód nadal istnieje. To jedno, jeśli nie byłby to odpowiedni moment na prawdziwą relację dla jednego z was, a chcecie zobaczyć, jak teraz wszystko się ułoży, ale jeśli mielibyście problemy z zaufaniem lub zazdrością lub byli byliście emocjonalnie niedostępni i nie jesteś gotowy na zaangażowany związek, te problemy nie znikną w magiczny sposób tylko dlatego, że za sobą tęsknisz.

3. Boisz się

Jeśli byłeś w długotrwałym związku z kimś, to naturalne, że czujesz, że brakuje ci części, odkąd zerwaliście. Chociaż prawdopodobnie wiesz, że ten człowiek nie jest dla ciebie odpowiedni, jest to znajoma twarz i myślisz, że wolałbyś być z nim, niż szukać kogoś innego. Boisz się, że nie będziesz w stanie właściwie funkcjonować samodzielnie lub boisz się wrócić na rynek randkowy. Jeśli którykolwiek z nich jest powodem, dla którego chcesz dać swojej byłej kolejną szansę, to jest źle. To naturalne, że na początku tak się czujesz, ponieważ przyzwyczaiłeś się do tego, że masz go przy sobie i nie możesz sobie wyobrazić siebie samego, nie mówiąc już o kimś nowym. Te emocje są normalne i znikną - potrzebujesz tylko czasu, aby się przystosować.

4. Dajesz mu drugą szansę, by cię skrzywdzić

Jeśli twój były chłopak zranił cię ostatnim razem, gdy byliście razem, dając mu drugą szansę na nawiązanie z tobą relacji, dajesz mu również szansę na zranienie cię ponownie. Dając mu miejsce w swoim życiu, sugerujesz, że jego działania były do ​​przyjęcia i że może on kontynuować to samo zachowanie, ponieważ zawsze będziesz tam, aby go zabrać. Jeśli twój były chłopak był zmanipulowany lub jeśli cię oszukał lub w jakikolwiek sposób cię wykorzystał, wracając do niego razem, wysyłasz mu wiadomość, że jesteś bardziej niż OK z jego zachowaniem i świadomie czynisz jesteś ofiarą.5. Czas przejść dalej

Jeśli masz wątpliwości, czy powinieneś dać swojemu byłemu chłopakowi kolejną szansę, zadaj sobie pytanie, czy naprawdę chcesz wrócić do przeszłości, czy nadszedł czas, aby skupić się na teraźniejszości i patrzeć w przyszłość. Kiedy związek nie zadziałał za pierwszym razem, jest mało prawdopodobne, aby tym razem miał inny wynik. Wiesz, że zrobiłeś wszystko, co mógł, aby uratować związek, więc po co dać mu kolejny zastrzyk, kiedy jest prawdopodobne, że wszystko skończy się w ten sam sposób. Mówię, że nadszedł czas, abyś porzucił przeszłość i by w końcu przejść do swojego życia.