15 sposobów na niedrogie wykończenie łazienki - Grudzień 2022


juegos sexuales para parejas

Szybkie poprawki: naklejki i akcesoria

Najszybszym sposobem na zupełnie nową łazienkę jest dodanie sprytnych, kolorowych akcesoriów i naklejenie naklejek, które podkreślają charakter.Przeróbka łazienki Alison Gootee

1. Te gigantyczne maki to ponadwymiarowe, usuwalne naklejki, których naklejenie zajmuje zaledwie kilka minut: wystarczy zdjąć spodnią warstwę i wygładzić ją na ścianie. Im bardziej losowy projekt, tym lepiej - fajnie, prawda? Naklejki idealnie sprawdzają się w łazienkach, ponieważ wytrzymują parujący prysznic i można je łatwo odkleić, gdy zechcesz zmienić swój wygląd. Poza tym dodanie choćby jednego do nudnej próżności to długa, długa droga. Zestaw naklejek akwarelowych Dzikie maki, 40,99 USD;etsy.com/shop/chromantics.

2. Wypróbuj zabawny szczegółjak te uchwyty na ręczniki wykonane z uchwytów do węży ogrodowych. Po prostu pomaluj każdy z nich sprayem na mocny kolor, a następnie użyj mocnego kleju, takiego jak Gorilla Epoxy, aby przykleić go do płaskiego końca jednocalowej śruby. Niech wyschnie i ręcznie przekręć całość w wywiercony otwór w ścianie. Uchwyty węża, od 5 $;amazon.com.

3. Akcesoria w kolorze jasnożółtyma mata do kąpieli, która przypomina Ci, jak gorąco wyglądasz, natychmiastowo poprawia nastrój. Co więcej, używanie dwóch zasłon prysznicowych zamiast jednej - tak, aby otwierały się one pośrodku - wydaje się naprawdę eleganckie. Dozownik do żółtej porcelany, 25,90 USD;zarahome.com. Mata łazienkowa Plum & Bow, 34 USD; urbanoutfitters.com. Samodziałowy ręcznik do rąk hammam Stripe, 10 USD; westelm.com. Zasłony prysznicowe zygzakowate, po 44 USD za sztukę; urbanoutfitters.com. Fasetowany kosz na śmieci Kenneth Cole Reaction Home, 39,99 USD; bedbathandbeyond.com. Uchwyt na szczoteczkę do zębów Gateway, 10,99 USD; bedbathandbeyond.com.4. Zachowaj pamiątkową grafikę do salonu.Ten nadruk motyla jest piękny, ale za mniej niż 4 USD, jeśli zostanie uszkodzony przez wodę, nie będziesz zdruzgotany. Papier pakowy Cavallini Butterflies, 3,95 USD; papersource.com. Rama Ribba, 14,99 USD;ikea.com.

Zaskakująco łatwa zmiana: tapeta i sprzęt

Odłóż kilka godzin na sobotęi przygotuj się do odklejenia i przyklejenia plikudroga do zupełnie nowej toalety.

consejos para darle buen oral a un chico
Przeróbka łazienki Alison Gootee

1. Większość ekspertów powieta tapeta i parująca łazienka nie są dobrym połączeniem. Ale wyjątkiem jest ten sprytny papier firmy Chasing Paper, który szybko rośnie, jest dostępny w tonach kolorów i wzorów oraz zatrzymuje wilgoć. Aby zastosować, po prostu przyciąć kawałek, zdjąć spód i równomiernie rozprowadzić na ścianie. Perfect Plaid w kolorze zielonym, 35 USD za panel o wymiarach 2x4 stóp;chasingpaper.com.2. Dużo się tu dzieje,ale nie wydaje się chaotyczny, ponieważ akcesoria (ręcznik, dozownik mydła, mata łazienkowa i zasłona prysznicowa) są w tej samej chłodnej palecie kolorów co ściana. Dozownik balsamu Soho, 29 USD; kassatex.com. Dywanik kąpielowy w paski Marlo, 29,50 USD; potterybarn.com. Zasłona prysznicowa w toalecie Victoria Park, 36 USD;amazon.com. Ręcznik do rąk Fouta, 18 USD; serenaandlily.com. Kosz na śmieci Santiago, 39,99 USD; bedbathandbeyond.com. Kubek LeBain, 16 USD; kassatex.com.

3. Wymiana próżności jest wykonalna,ale jest to kłopotliwe, więc zachowaj zdrowy rozsądek dzięki tym drobnym, ale wpływowym poprawkom. Najpierw zamień gałki na ładniejszy zestaw; wystarczy kilka obrotów śrubokręta. Następnie ulepsz swój kran. Nie potrzebujesz do tego hydraulika, wystarczy klucze, uszczelki i łatwy do naśladowania film wideo Home Depot pod adresemyoutube.com/homedepot. Zestaw gałek listkowych, 6,90 USD;zarahome.com. Glacier Bay Lyndhurst 4-calowy zestaw centralny z 2 uchwytami kran łazienkowy, 96 USD; homedepot.com.

4. Papier kontaktowy jest najszybszy—I najtańszy — sposób na ubranie nijakiego lustra. Wytnij 1-calowe paski za pomocą linijki i noża ręcznego, a następnie stwórz swój projekt, nakładając paski w rogach i przycinając nadmiar. Papier kontaktowy, od 3 USD;hardwareonlinestore.com. 5. Te kapryśne lusterka ręczne można znaleźć naamazon.comzaczynając od około 10 USD i nie zostanie uszkodzony przez przypadkowe rozpryski. Dodatkowo dadzą ci inne miejsce na poranny makijaż, gdy twój mężulek zatyka zlew.

Poważna przeróbka: Tile and Paint

W tworzenie nie byli zaangażowani żadni profesjonaliścitej łazienki. Przysięgamy! NawetMAJSTERKOWANIE. nowicjusz może to zrobić w weekend.

Przeróbka łazienki Alison Gootee

1. Układanie płytek na ścianiemoże wydawać się bardzo zniechęcające, ale tak naprawdę nie jest w przypadku genialnego produktu o nazwie SimpleMat. Zamiast dodawać warstwę zaprawy do ścian - co jest bałaganiarskim krokiem - przyklejasz podkładki samoprzylepne SimpleMat bezpośrednio do ściany, dodajesz płytki (przylegają do maty) i nakładasz na fugę. Mozaika porcelanowa Arabesque Orion, 10,47 USD za 97/8 x 111/8 cali; homedepot.com. Rolka SimpleMat o powierzchni 30 stóp kwadratowych, 49,97 USD; homedepot.com.

2. Ten schemat kolorówto przede wszystkim wysoka energia - zestawiliśmy blues z żywymi dodatkami, aby nadać łazience o godzinie 6:00 atmosferę upodobania. Wamsutta perfect miękki ręcznik z mikro bawełny, 10,99 USD; bedbathandbeyond.com. Zasłona prysznicowa z tkaniny Kalani, 39,99 USD; bedbathandbeyond.com. Dywan Coco do wnętrz / na zewnątrz, 43 USD;dashandalbert.com. Dozownik mydła fasetowanego Nate Berkus, 9,99 USD;target.com. Fasetowany kosz na śmieci Kenneth Cole Reaction Home, 39,99 USD; bedbathandbeyond.com. Kubek Santiago, 12,99 USD; bedbathandbeyond.com.

3. Możesz namalować zmęczoną próżność,nawet jeśli jest to laminat. Nałóż warstwę podkładu na bazie oleju i pozostaw do wyschnięcia. Następnie lekko przeszlifuj powierzchnię i pokryj ją dwiema warstwami swojego koloru w kolorze skorupki jajka (pomoże to odpierać wodę).Benjamin Moore Fresh Green 613.

4. Zamiana w lustro w stylu salonusprawia, że ​​przestrzeń jest wyjątkowa. Całkowite lustro ścienne Spadola, 283 USD; wayfair.com.

5. Najszybszy sposób na zaktualizowanie świateł w łazience?Niestandardowy odcień z Vanity Shades of Vegas. Występują w wielu materiałach i rozmiarach i są zaprojektowane tak, aby spoczywały na istniejącej oprawie. 4-punktowy lniany odcień biżuteryjny, 64 USD; etsy.com/shop/vanityshadesofvegas.

cómo tocar a un hombre en la cama

6. Te ciężkie płyty melaminowewygląda tutaj efektownie i nie wypacza się pod wpływem wilgoci. Użyj metalowych wieszaków, aby przymocować je do ściany. Talerze obiadowe po 1,49 USD za sztukę;target.com. Wieszak na talerz, od około 5 $;amazon.com.

7. Chcesz mieć spokojniejszy kolor? Góra lodowa Benjamina Moore'a 2122-50jest łagodny szaro-niebieski.