12 rzeczy, których nie wolno mówić komuś, kto korzysta z randek online

Giphy

Kiedyś randkowanie online kojarzyło się z zdesperowanymi, aspołecznymi singlami. Na szczęście ten czas już dawno minął, jakjeden na sześciu Amerykanów próbował tegoa 60 procent kraju twierdzi, że to dobry sposób na poznanie ludzi. Niestety, ta wszechobecność nie powstrzymała twoich współpracowników, przyjaciół i niegrzecznej ciotki przed mówieniem niewiarygodnie głupich rzeczy, gdy dowiadują się, że próbujesz znaleźć miłość przez telefon.Wszelkiego rodzaju randki to po prostu delikatny temat - a krytyka lub rady rzadko są mile widziane. Oczywiście ludzie nie zawsze zdają sobie sprawę, że mówią coś niezręcznego, więc oto kilka pozornie nieszkodliwych zwrotów lub reakcji, których możesz chcieć uniknąć.1. 'Czy mogę grać na twoim telefonie? Wygląda tak fajnie!

Aplikacje randkowe mogą wydawać się nowością dla osób zamężnych lub osób przemawiających za rozmową. Dla pojedynczego człowieka są prawdziwymi próbami znalezienia kogoś (bez względu na to, czy chodzi o zabawę, czy związek, bez oceny), więc nie traktuj tych wysiłków jak bezmyślnej gry w Candy Crush. Minimalizujesz ich prawdziwe życie.Nos, warga, policzek, brąz, fryzura, skóra, podbródek, czoło, brwi, rzęsy, Giphy

2. „Co powiesz swoim wnukom?”

Spotkanie z partnerem online to nie to samo, co spotkanie z nim na zlocie KKK. Nie przedstawiaj tego jako czegoś haniebnego, zawstydzającego lub automatycznie nieromantycznego.

3. „Możesz po prostu powiedzieć, że spotkaliście się w Whole Foods czy coś”.

Znowu, osoby samotne nie muszą wymyślać jakiejś bajki o sposobie, w jaki poznali swoją S.O., ani też nie powinny ukrywać tej metody kłamstwem.To nic wielkiego.4. „Jaka jest najnowsza aplikacja? Ugh, jestem taki stary.

Tak, często co miesiąc pojawiają się nowe aplikacje randkowe. Ale skromne przechwalanie się, że jesteś tak poza pętlą na temat Bumble / Tinder / Coffee Meets Bagel, ponieważ jesteś w parze, nie jest urocze.Komfort, siedzenie, kolano, podłokietnik, czytanie, starszy, Giphy¿Cómo se ve el verdadero santa claus?

5. „Poznałam męża na mojej pierwszej randce online!”

Więc nie przesuwałeś palcem do wczesnych godzin porannych, całkiem przekonany, że nie ma sensu, ale i tak planujesz noce z nieznajomymi w promieniu dwóch mil? Rozumiem, że takie ogłoszenia mają być inspirujące - może ci się to przydarzyć! - ale tak naprawdę wywołują zazdrość.6. „Znam dziewczynę w pracy, która też naprawdę się tym interesuje”.

Randki online nie są niewiarygodnie rzadkim hobby, takim jak spelunking na Antarktydzie. Nie próbuj sprawiać, by pojedyncza osoba poczuła się lepiej, dając jej przykłady innych ludzi, których znasz, z którymi umawiasz się online; utrwala piętno, że jest to dziwna rzecz.

7. „Czy nie wolałbyś raczej poznać kogoś w prawdziwym życiu?”

Och, dzięki Bogu, że wspomniałeś o tym pomyśle. Dam temu szansę!

Ucho, warga, oko, nakrycie głowy, mundur, szyja, portret, akcesoria do kostiumów, malarstwo, sztuki wizualne, Giphy

8. „Nikt już ze sobą nie rozmawia”. * GŁOŚNY WZROK *

Oświadczenie takie jak to ma być obserwacją naszego coraz bardziej cyfrowego życia, ale wydaje się, że jest to akt oskarżenia. Aha, i zniewaga, jakby sam nasz nawyk Tindera był upadkiem zachodniej cywilizacji. Wszyscy uczestniczymy w ekranowej rewolucji, OK?

9. „Jak utrzymujesz wszystkich facetów prosto?”

Zwykle taki komentarz ma brzmieć pod wrażeniemZałożę się, że wszyscy ci faceci wysadzają twój telefon! Ale może brzmieć tak, jakbyś myślał, że samotna dziewczyna to jakiś zdzirowaty gad, przemykający z kolesia na gościa.

Okulary, uszy, pielęgnacja wzroku, okulary, produkt, palec, ludzie, podbródek, czoło, brwi, Giphy

10. „Czy cały proces nie jest dość płytki?”

Och, przypuszczam, że poznałeś swojego chłopaka lub męża, kiedy wręczył ci esej o Chaucerze, niewidzialny wzrok? Nie. Wszyscy robimy pierwsze wrażenie na kimś na podstawie tego, jak wygląda - a wzajemne przyciąganie jest ważną częścią romantycznego związku.

11. * Wstaw tutaj żart „przesuń w lewo”. *

LOLOLOLOLOLOLOLOLOL, JESTEŚ NAJBARDZIEJ CZUWANY.

cosas sexys para decirle a tu hombre

Policzek, fryzura, podbródek, czoło, kołnierz, brwi, fotografia, odzież wierzchnia, wyraz twarzy, stroje wizytowe, Giphy

12. „Po prostu nie mogłem znowu tam być”.

Jakby osoba samotna była jakąś odważną duszą za ciągłe naciskanie (przesuwanie?). Nie umarłbyś, gdybyś był „znowu tam”, dobrze? Prawdopodobnie zarejestrujesz się w aplikacji randkowej.

PodążaćRedbook na Facebooku.