Znaki zodiaku od najmłodszych do najmniej szczęśliwych - Grudzień 2021

Panna

Szczęście podąża za tobą wszędzie. To tak, jakby wszystko, czego dotykasz, zmienia się w czystą doskonałość dokładnie tak, jak tego chcesz.

Nigdy nie musisz się martwić, że rzeczy nie pójdą tak, jak chcesz. Nawet jeśli nie, gdzieś w środku, historia się zmienia i idzie na twoją korzyść.Najlepszą rzeczą, aby zachować to szczęście, jest nigdy nie być samolubnym i dzielić się nim z tymi, którzy nie mogą tego zrobić, cokolwiek robią.

Skorpion

Jesteś osobą, z którą nic złego się nie dzieje. Przez sekundę tęsknisz za tragedią i oczywiście nie robisz tego celowo.

Możesz pójść z przyjaciółmi na łąkę, a oni wyczerpią się, próbując znaleźć czterolistną koniczynę, a ty opuścisz oczy i dostrzeżesz ją w jednej chwili.Powiedzmy, że masz obrzydliwie szczęście, ale Twoim największym problemem jest to, że traktujesz swoje szczęście jako coś oczywistego.

Zatrzymaj się i wyobraź sobie, jak wyglądałoby twoje życie bez całego szczęścia, jakie masz. Naucz się być za to wdzięczny i że może odejść tak łatwo, jak się pojawił.

Lew

Urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą, ale to nie jedyny powód, dla którego masz tyle szczęścia. Twoja pewność siebie przyciąga pozytywne postawy otaczających Cię ludzi.Po prostu wiesz, jak zdobyć to, czego chcesz, będąc sobą. Dobrze, twój wygląd i pewność, że się urodziłeś, bardzo ci pomagają, ale najważniejsze jest to, że jesteś twórcą własnego szczęścia.

cómo complacer a tu hombre en el dormitorio

Byk

Masz szczęście na wszystkich poziomach oprócz miłości. Jesteś wyjątkowo pewny swojej pracy i wszyscy w rodzinie są z Ciebie bardzo dumni.

Jedyny problem dotyczy miłości. Wiesz co? Bycie miłym to cecha, której nie można się pozbyć i ludzie zwykle z niej korzystają.

Ale kiedy pojawi się ktoś, kto zrozumie, jaki jesteś, dopełni twoje szczęście, a wtedy będziesz najszczęśliwszą osobą na świecie.

Baran

Musisz zdać sobie sprawę, że nie możesz kontrolować szczęścia. Szczęście przychodzi i odchodzi, a w twoim przypadku jest to szczególnie prawdziwe.

Zwykle masz okresy, kiedy nic nie idzie po twojej myśli, ale potem po tych długich okresach masz okresy ekstremalnego szczęścia. Nie stresuj się więc rzeczami, których nie możesz zmienić, ale poczekaj chwilę, bo nadejdzie czas, gdy będziesz miał szczęście jak diabli.

ryba

Nigdy nie musisz się martwić o swoje życie miłosne. Nawet jeśli jesteś obecnie niezadowolony ze swojego życia miłosnego, nie martw się.

Wszystkie kłopoty wkrótce się zakończą i ktoś idealny dla ciebie przyjdzie zapukać do twoich drzwi. Musisz się martwić o pieniądze; to obszar, w którym nie masz tyle szczęścia.

cómo mostrarle a un hombre que te preocupas

Nowotwór

Musisz nauczyć się odróżniać złe decyzje od pecha. Kiedy zdarzają się ci rzeczy, które są poza twoją kontrolą, padłeś ofiarą pecha i nic więcej, ale kiedy zdarzyło się coś, co mógłbyś kontrolować, po prostu źle wykonałeś połączenie.

W przyszłości zastanów się jeszcze raz, zanim zadzwonisz, a może zmienisz swoje samopoczucie. Być może wtedy nie poczujesz się tak pechowo.

Strzelec

Po prostu byłeś tak nieszczęśliwy i to sprawia, że ​​jesteś negatywny i zrzędliwy, ale kto nie byłby w twoich butach.

Życie było dla ciebie tak niesprawiedliwe, ale najbardziej pozytywne jest to, że mimo to wiesz, jak poprawić sytuację. Kontynuuj, a może twoje szczęście w końcu się zmieni.

Funt

Powiedzmy, że lepiej jest nigdy nie wychodzić z domu, ponieważ na paradzie zawsze pada deszcz.

Możesz odejść bez szczęścia na tak długo, że po prostu przyzwyczajasz się do tego i nawet z nim nie walczysz. A kiedy w końcu zrezygnujesz ze wszystkiego, szczęście trafi cię prosto w twarz.

Koziorożec

Wszystko, co chcesz zrobić, idzie dokładnie w drugą stronę. Jesteś jednym z najszczęśliwszych ludzi zodiaku.

Zawsze ciągniesz krótką słomkę, ale jak zawsze na końcu tunelu jest światło. Więc następnym razem, gdy pomyślisz, że nie może być gorzej, nie martw się.

Prześpij się, a kiedy obudzisz się rano, wszystko będzie lepiej.

Wodnik

Przyciągasz pecha, ale masz szczęście być tak pozytywnym, jak jesteś. Tak się urodziliście i nic nie może wam tego odebrać.

Bez względu na to, jak źle się dzieje, masz promień słońca, który Cię oświetla.

Nigdy nie przestaniesz wierzyć, że jest ktoś dla ciebie, kto poprawi wszystko i jest. Po prostu bądź bardziej cierpliwy, a połączysz się.

Bliźnięta

Jesteś panem pechowych. Urodziłeś się pod najszczęśliwszą gwiazdą ze wszystkich i nie możesz sobie pozwolić na przerwę.

W końcu wszystko, co zaczniesz robić, kończy się niepowodzeniem. I nawet jeśli natkniesz się na jakąś szczęśliwą passę, znajdziesz sposób, aby ją zepsuć.

Musisz wiedzieć, jak puścić rzeczy, nad którymi nie możesz zapanować, a może wtedy będziesz miał więcej szczęścia.