Najpyszniejsze kanapki niskokaloryczne - Grudzień 2022

Zdrowe kanapki Nicole Branam / Getty Images

CHLEB PANERA

MĄDRY:Najlepszym sposobem na kontrolowanie kalorii i poczucie sytości jest wybranie opcji You Pick Two, która pozwala połączyć pół kanapkę z filiżanką jednej z niskotłuszczowych zup Panery. Spróbuj połowy wędzonej piersi indyka (210 kalorii, 1,5 g tłuszczu), wędzonej szynki i szwajcarskiej (290 kalorii, 8 g tłuszczu) lub sałatki z tuńczyka (250 kalorii, 8 g tłuszczu).

NIE INTELIGENTNE:Nawet nie myśl o kanapce Chicken Caesar, która ma 750 kalorii i 33 gramy tłuszczu w pełnym rozmiarze. Włoskie combo z szynką? To prawie tysiąc kalorii obiad - i 41 gramów tłuszczu.WIĘC

MĄDRY:Nie możesz się pomylić ze smaczną i niezbyt ostrą kanapką z kurczakiem Tandoori Light (376 kalorii, 3 g tłuszczu), zwieńczoną beztłuszczowym winegretem i pieczoną czerwoną papryką.

NIE INTELIGENTNE:Ważąca 687 kalorii i 32 gramów tłuszczu kanapka Turkey & Brie to rodzaj lunchu, którego później będziesz żałować. Zaskakujące jest to, że nawet w sekcji `` Jaśniejsza strona '' w menu Chicken T.B.M. Sandwich Light (czyli pomidory, bazylia i mozzarella) ma 17 gramów tłuszczu.

METRO

MĄDRY:Sześciocalowe łodzie podwodne „Fresh Fit”, takie jak Roast Beef i Veggie Delite, to świetne wybory; każdy ma 6 gramów tłuszczu lub mniej. Moim ulubionym jest Sweet Onion Chicken Teriyaki na 9-zbożowym Chlebie Pszennym. Beztłuszczowy sos ze słodkiej cebuli jest tak smaczny, że zechcesz go zjeść łyżką. Dodaj dowolne warzywa, a otrzymasz lunch bogaty w białko i błonnik za mniej niż 400 kalorii - to rozsądne.escena de sexo de 50 tonos de gris

NIE INTELIGENTNE:Mimo że jest zrobiony z piersi kurczaka, 6-calowy Chicken & Bacon Ranch Melt Subway ma aż 570 kalorii i 28 gramów tłuszczu - 10 gramów więcej tłuszczu niż ten sam rozmiar Meatball Marinara sub.

DOBRY CHLEB

MĄDRY:Klasyczna kanapka z sałatką z kurczaka, doprawiona żurawiną i migdałami, ma 450 kalorii i 11 gramów tłuszczu, co czyni ją doskonałą opcją. Jeśli chcesz czegoś podstawowego, wybierz grillowaną kanapkę z kurczakiem (450 kalorii, 12 g tłuszczu).

NIE INTELIGENTNE:Unikaj BBQ Chicken and Black Bean Wrap (740 kalorii, 23 g tłuszczu), a także indyka i szwajcarskiej kanapki (740 kalorii, 30 g tłuszczu), które mają więcej kalorii i tłuszczu niż Big Mac! Jak to możliwe? Winić za duże tortille i podwójny ser.