Młode dziewczyny w tańcu burleskowym Numer: przerażająca czy niewinna zabawa? - Wrzesień 2022

Człowiek, Zabawa, Ludzie, Boa z piór, Magenta, Fioletowy, Różowy, Fioletowy, Szczęśliwy, Społeczność,

Linia narysowana kredką jest jednak linią. I ta granica została przekroczona w tym tygodniu w popularnym reality showDance Momskiedy nauczycielka tańca Abby Lee Millerumieścić jej trupędziewcząt w wieku od 8 do 12 lat w nagich stanikach i różowych wachlarzach dla „niewinnej rutyny burleski”.

Poziom sensacji wzrósł w ciągu ostatnich kilku lat, ale nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż sposób przedstawiania dzieci w programach telewizyjnych „reality”. W zeszłym sezonie uznano to za tak szokujące, gdy Miller zaszarżowała swoje dziewczyny w kostiumach prostytutki z kabaretkami sięgającymi do uda, że ​​zrobili to naDzisiajpokazać. (Dość surowa kara, co?) Najwyraźniej publiczne potępienie jest tylko kilka znaków dolara od publicznego uwielbienia, więc Miller podniósł stawkę.Na wypadek, gdyby ktoś się zastanawiał, czy dziewczyny zrozumiały znaczenie burleski, Abby uczy ich, mówiąc im, że chodzi o krocze i cycki, i mówi dziewczynom, żeby mówiły: „Jestem seksowna! Jestem wredny! Nie możesz mnie mieć! Nie stać cię na mnie! gdy potrząsają swoimi gigantycznymi wachlarzami.Nie możesz sobie na mnie pozwolić?Nie chcę, żeby było tu zbyt dramatycznie, ale w dniu, w którym handel dziećmi w celach seksualnych liczy setki tysięcy, wydaje się to naprawdę złym pomysłem.

Dzieci mają matki. W rzeczywistości ktoś nawet woła: „Akt” nie jest słowem, które chciałbyś skojarzyć z 10-latkiem! ” A jednak wszyscy pozwolili rutynie kontynuować, a nawet chwalą choreografię Abby, coś, co opisuje jako „słynną klasyczną rutynę”, którą jeśli uważasz prostytucję za najstarszy zawód świata, to chyba tak jest. Są tacy, którzy powiedzą, że jeśli ktoś patrzy na dziecko seksualnie, to problem leży po jego stronie, ale myślę, że ten argument traci wiele wiary, kiedy faktycznie ubierasz dzieci jak striptizerki i uczysz je bawić się w chowanego w pierzastego wachlarza.

Kiedy jedna z dziewczyn protestuje: „Ale ja mam dopiero 9 lat!” Miller odpowiada: „I właśnie dlatego może ci się to udać”. Yikes.como hacer que tu hombre venga

Czy to jeszcze jeden przykład naszej kultury, w której warto zwrócić uwagę, czy myślisz, że rutyna była w dobrej zabawie?