Po toksycznym związku znów pokochasz

Po toksycznym związku znów pokochasz

Wielu z nas po zranieniu ucieka się do rosnących cierni. Wydaje się, że to najłatwiejszy wniosek po tylu doświadczeniach takich rzeczy. Uwielbiamy to robić nie z powodu frustracji i złości, ale dlatego, że tkwią w nas znacznie głębsze myśli. Boimy się, że kolejna osoba opuści nas równie łatwo, jak poprzednia. Nie dlatego, że były z nami problemy. W tej historii jest znacznie więcej.Nigdy nie widziałeś, jak to nadchodzi. Toksyczna osoba sprawi, że poczujesz się, jakby cała woda w twojej szklance była pusta. Nie masz nic więcej do zaoferowania. Nie więcej do dawania. Toksyczna osoba pozostawi cię znacznie gorszą niż sposób, w jaki cię znalazła.

Sposób, w jaki rzutowali na ciebie wszystkie swoje problemy, byłeś dla nich otwartym celem. Wiedzieli, że za każdym razem wpadniesz w pułapkę. To dlatego, że nigdy nie myślałeś, że ktoś, kto miał cię zaspokoić miłością, której pragniesz, zrobi to z tobą. Wszystko wydawało się być twoją winą. Im bardziej starałeś się zasypywać ich emocjami, oni to odrzucali. To nie była twoja wina. Codziennie napotykałeś te same przeszkody. Czułeś się, jakbyś wkrótce wszedł na nową ścieżkę. Nowa ścieżka, która uratuje twój związek.Prawda jest taka, że ​​te relacje sprawią, że będziesz wyczerpany emocjonalnie i fizycznie. Wkrótce nie ma już nic do zaoferowania.

Ten związek nie miał być uratowany. Zasługujesz na znacznie więcej niż poczucie, że wszystkie przemyślane gesty, które podarowałeś, nie były wystarczające. Zasługujesz na kogoś, kto cię za ciebie kocha. Kogoś, kto daje ci taką samą miłość, jaką ty zapewniasz. Po tylu razach zawiedzionych zaczynasz się zastanawiać, czy kiedykolwiek znajdziesz miłość, którą dałeś wszystkim innym.

Będziesz.Dzieje się tak, ponieważ z góry będziesz wiedział, czego szukać. Kogoś, kto nie musi cię burzyć, aby znaleźć radość w sobie. Taki, który wolałby cię napełnić, zamiast pozostawić pustym. Taki, który nie musi przerzucać na ciebie swojego gniewu. Dzieje się tak, ponieważ ta osoba miała cię z powrotem połączyć.

DOtoksyczny związek wiele Cię nauczyo sobie i innych. Ile chcesz wziąć. Jak daleko posuwają się inni, aby zobaczyć, jak się rozpadasz. Pamiętaj tylko, że klocki zawsze można odbudować. Nie pozwól, aby toksyczna osoba zniszczyła sposób, w jaki kochasz. Wkrótce znajdziesz osobę, która zechce cię cierpliwie podbudować. Niech twoja wiedza zaprowadzi cię bezpośrednio w ramiona tej osoby.

Obiecuję, że znów pokochasz.przez Isabellę Piper