Powiedziałeś, że jesteśmy „tylko przyjaciółmi”, więc przestań mnie mylić, zachowując się, jakbyśmy byli czymś więcej

Zaczynam wierzyć, że ludzie, którzy twierdzą, że mężczyźni i kobiety nie mogą być tylko przyjaciółmi, mają rację. Kiedyś byłem całkowicie przeciwny temu stwierdzeniu. Zawsze miałem przyjaciół obojga płci i prawie nigdy ich nie rozróżniałem. Przyjaciele są przyjaciółmi i to wszystko. Żadna filozofia nie jest potrzebna.Dlaczego jestem tak zdezorientowany granicami przyjaźni, jeśli chodzi o ciebie? Czy mam całkowitą iluzję, czy dałeś mi powód, by myśleć, że jesteśmy kimś więcej?Na początku ustawiasz granice głośno i wyraźnie. Powiedziałeś, że właśnie wyszedłeś z czegoś, co prawie cię zniszczyło, i nie możesz nawet myśleć o związku w tym momencie. I urojenia mnie usłyszałem słowa „ten moment” najgłośniej i trzymałem się ich.como tener un romance en la cama con tu novio

Starałem się rozumować sam, jak zawsze. Próbowałem nadać więcej znaczenia słowom „Nie mogę myśleć o związku”. I właśnie tam powinienem położyć kres. Pozwoliłem emocjom przezwyciężyć zdrowy rozsądek.

Z drugiej strony, kto mógłby mnie winić? Z całym sercem wpuszczasz mnie do swojego życia. Zaczęliśmy dzielić się wszystkim; codzienne rzeczy, takie jak gotowanie lunchu lub komentowanie jednej z serii, które nas wciągnęły, i głębsze rzeczy, takie jak nasze pierwsze i ostatnie złamane serce. Naprawdę mnie otworzyłeś i nie robię tego tak łatwo.Właśnie się w tobie zakochałem. Nawet nie zdając sobie z tego sprawy.Teraz naciskam przycisk Home na moim telefonie, aby sprawdzić, czy odesłałeś mi wiadomość. Wiem, że w końcu to zrobisz. Piszemy o czymś zupełnie niezwiązanym z tym, co może być „my”. Nigdy nie powiedziałem, co do ciebie czuję, bo wiedziałem, że nie czujesz tego samego.
Wiem, że jestem friendzoned. Czuję się bezradny. Nie wiem nawet, czy wiesz, co mi robisz. Ale to musi się skończyć. Musi, jeśli chcemy być przyjaciółmi.

Spójrzmy prawdzie w oczy, mamy wszystko, co pary mają i robimy wszystko, co pary robią, z wyjątkiem części fizycznej. Jesteśmy w kontakcie przez większość dnia. Nie bierzesz udziału w wydarzeniach, na które nie chodzę. Nazywamy się głupimi nazwiskami. Sprawiasz, że czuję się, jakbym była jedyną dziewczyną w pokoju za każdym razem, gdy odbierasz coś, co powiedziałem i nikt inny tego nie zrobił.los mejores alimentos para quemar grasa del vientre rápidamente

Przyjaciele nie przytulają się tak długo. Przyjaciele nie flirtują. Znajomi nie wysyłają pijanych wiadomości „Tęsknię za tobą” o 3 nad ranem Przyjaciele nie prowadzą innych przyjaciół. Musisz zobaczyć, co mi robisz. Sprawiasz, że topię się od wewnątrz, a przyjaciele nie powinni wywoływać tego rodzaju uczuć.Lubię nieprzerwane rozmowy o wszystkim i niczym. Lubię je i boję się jak diabli, bo tego właśnie chciałem. Ktoś, z kim mogę podzielić się swoimi przemyśleniami. Ktoś, kto rozumie. Wydaje się, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak rzadkie i wyjątkowe to jest.

Rzeczą, która mnie zabija jest to, że wiem, że twoje serce wciąż należy do kogoś, kto na to nie zasługuje. I muszę się z tym pogodzić. Wiem, że będę musiał pokonać cię bez twojej wiedzy, ponieważ nie chcę zrujnować naszej przyjaźni.

Po prostu błagam cię, żebyś przestał pokazywać mi, co moglibyśmy mieć, gdybyś po prostu odpuścił przeszłość. Powiedziałeś, że jesteśmy „tylko przyjaciółmi”, więc przestań mnie mylić, zachowując się, jakbyśmy byli kimś więcej.

libros de sexo para que las parejas lean juntos