Przeniosłeś mnie do piekła i nazwałeś to miłością - Sierpień 2022

Przeniosłeś mnie do piekła i nazwałeś to miłością

Słyszysz to?

To dźwięk mojego serca rozpadającego się na kawałki, ponieważ nie dałeś mi miłości, na którą zasługuję.Wiedziałeś, jak znaleźć sposób, by oszukać dziewczynę, która kochała cię tak, jak nigdy wcześniej.

Nigdy nie obdarzyłeś mnie miłością, której tak bardzo pragnęłam, ponieważ nie byłaś do tego zdolna. Nie wiem, jaki pomysł na prawdziwą miłość masz w głowie, ale na pewno nie jest taka sama jak moja .

Czy nie widziałeś, że tak łatwo było mnie kochać?los mejores alimentos para la pérdida de peso y fibra

Czy nie pamiętasz, że kiedy płakałeś, otarłem wszystkie Twoje łzy?

Kiedy krzyczałeś o północy, sprawiłbym, że wszystkie twoje lęki zniknęły na zawsze. I to ja zawsze trzymałam cię za rękę przez te wszystkie lata.

Ale zamiast otrzymać całą twoją miłość, nie mam nic. Zero miłości. Zero szacunku. Zero tolerancji. Po prostu brzydkie słowa i obraźliwe słowa każdego dnia.Wciąż pamiętam dzień, w którym mnie zdradziłeś. Wróciłem do domu i znalazłem cię w naszym łóżku z jakąś kobietą, z którą związałeś się poprzedniego wieczoru.

Nie mogłam uwierzyć, że mężczyzna, który mówił mi, jak bardzo mnie kocha i który całuje mnie na dobranoc, zrobił mi to.

To był największy akt zdrady i nie mogłem nic z tym zrobić. Właśnie wyszłam z domu, a łzy zmieszane z tuszem do rzęs spływały mi po twarzy. Nigdy nie czułam w sobie tyle złości i agresji.

Przez chwilę przestraszyłem się, co będę w stanie zrobić w takim stanie psychicznym. Po upływie dni wciąż myślałam o tobie i moim pechu w miłości.

Nie mogłem uwierzyć, że to gówno przydarza się normalnej i dobrej osobie, takiej jak ja. Ale brutalna prawda była taka, że ​​tak się stało.

cómo hacer que tu vagina se sienta más apretada

Nie mogłem wymazać przeszłości i nie mogłem zmienić tego, jak się czułem. Mogłem to po prostu zaakceptować i iść dalej.

Kiedy pewnego dnia siedziałem w domu, pijąc kawę i gapiąc się w okno, przez głowę przemknęły mi złe wspomnienia. I w mgnieniu oka wszystko stało się jasne.

W końcu zdałem sobie sprawę, że przez cały ten czas znęcałeś się nad mną emocjonalnie. Wiedziałeś, że mnie masz, bo cię kochałem.

Wiedziałeś, że nigdzie nie pójdę, bo tak szaleńczo i głęboko w tobie zakochałem się. Więc wykorzystałeś mnie.

Z każdym twoim słowem czułem się jak kupa gówna. Z każdym działaniem czułem, że nie jestem wystarczająco dobry. I z każdym spojrzeniem czułem, że tracę rozum.

Nadal nie mogę uwierzyć, jak dobrym aktorem byłeś, aby przekonać mnie o swoich kłamstwach i miłości — miłości, która nigdy nie istniała.

Jestem wściekła na siebie, że tak długo pozwalałam się prowadzić. I nigdy nie wybaczę sobie, że do tej pory znosiłem całe twoje gówno.

alimentos para comer para quemar grasa abdominal

Nie wierzę już w Twoją miłość i w to, że uratujesz mnie od wszystkiego złego, co może mi się przydarzyć. Teraz najważniejsze, kto mnie uratuje przed tobą?

Czy jest jakaś szczególna magia, która może uzdrowić moje serce, abym mogła znów być starym sobą, bez tych wszystkich blizn i pęknięć na sercu?

Wtedy zdałem sobie sprawę, że to ja uratuję mnie przed tobą.

Więc tego dnia pozwalam ci odejść. Gdybyś była na tyle głupia, by mnie zdradzić, będę na tyle sprytny, by pozwolić ci odejść.

Chcę pozbyć się toksycznego i manipulującego dupka z mojego życia.

I wreszcie chcę uwolnić się od tych wszystkich smutnych emocji, które zjadają mnie żywcem.

Chcę znów czuć że żyję. Chcę być znowu szczęśliwy. A przede wszystkim chcę znów kochać.

Myślę, że na to zasługuję, bo przecież przeżyłem piekło!

lo que las chicas buscan en los hombres

PRZEPUŚCIŁEŚ MNIE PRZEZ PIEKŁO I NAZYWAŁEŚ TO MIŁOŚCIĄ