Przebijasz mnie przez piekło i nazywasz to miłością - Grudzień 2021

Słyszysz to?

To dźwięk mojego serca rozpadającego się na kawałki, ponieważ nie dałeś mi miłości, na którą zasługuję. Wiedziałeś, jak znaleźć sposób, by oszukać dziewczynę, która cię kochała, jak nigdy dotąd.Nigdy nie dałeś mi miłości, której tak bardzo pragnąłem, ponieważ nie byłeś w stanie tego zrobić. Nie wiem, jaki rodzaj prawdziwej miłości masz w swojej głowie, ale z pewnością nie jest ona taka sama jak moja.

Czy nie widzisz, że tak łatwo było mnie kochać?

Nie pamiętasz, że kiedy płakałeś, otarłam wszystkie twoje łzy? Kiedy krzyczycie o północy, sprawię, że wszystkie wasze obawy znikną na zawsze. I to ja zawsze trzymałem twoją rękę przez te wszystkie lata.Ale zamiast zdobyć całą waszą miłość, nie mam nic. Zero miłości. Zero szacunku. Zero tolerancji. Po prostu złe słowa i obelgi każdego dnia. Nadal pamiętam dzień, w którym mnie zdradziłeś. Wróciłem do domu i znalazłem cię w naszym łóżku z kobietą, którą wczoraj związałeś.

cómo animar tu vida sexual

Nie mogłem uwierzyć, że mężczyzna, który mówił mi, jak bardzo mnie kocha i który całował mnie na dobranoc, zrobił mi to.

To był największy akt zdrady i nie mogłem nic z tym zrobić. Właśnie wyszłam z domu, a po mojej twarzy spływały łzy. Nigdy nie czułem we mnie tyle gniewu i agresji.Przez chwilę przestraszyłem się tego, co mógłbym zrobić w tym stanie psychicznym. Po minionych dniach wciąż myślałem o tobie i moim pechu w miłości. Nie mogłem uwierzyć, że to gówno działo się z normalną i dobrą osobą taką jak ja. Ale trudna prawda była taka, że ​​tak się stało.

Nie mogłem wymazać przeszłości i nie mogłem zmienić tego, co czułem. Mógłbym to zaakceptować i przejść dalej.

Kiedy pewnego dnia siedziałem w domu, pijąc kawę i wpatrując się w okno, przez głowę przemknęły mi złe wspomnienia. I w mgnieniu oka wszystko stało się jasne. W końcu zdałem sobie sprawę, że przez cały ten czas znęcałeś się nad mną emocjonalnie. Wiedziałeś, że mnie masz, bo cię kochałem.

Wiedziałeś, że nigdzie się nie wybieram, ponieważ byłem tak szalenie i głęboko w tobie zakochany. Więc wykorzystałeś mnie. Z każdym twoim słowem czułem się jak gówno. Z każdym działaniem czułem się, jakbym nie był wystarczająco dobry. I z każdym spojrzeniem czułem, że tracę rozum.

Nadal nie mogę uwierzyć, jak dobry byłeś aktor, przekonując mnie o swoich kłamstwach i miłości - miłości, która nigdy nie istniała.

Jestem zła na siebie za to, że pozwalasz mi tak długo prowadzić. I nigdy dotąd nie wybaczę sobie, że znosiłem całe twoje badziewie.

Nie wierzę już w twoją miłość i mówię, że ocalisz mnie od wszystkiego, co może mi się przydarzyć. Teraz najważniejsze jest to, kto mnie uratuje?

cincuenta sombras de gris escenas sucias

Czy jest jakaś specjalna magia, która może sprawić, że moje serce się zagoi, żebym znów mogła być stara, bez tych wszystkich blizn i pęknięć na sercu?

Potem zdałem sobie sprawę, że to ja uratuje mnie przed tobą.

Więc dzisiaj pozwalam ci odejść. Jeśli byłeś na tyle głupi, by mnie oszukiwać, będę wystarczająco mądry, by pozwolić ci odejść. Chcę pozbyć się toksycznego i zmanipulowanego dupka z mojego życia.

I wreszcie chcę uwolnić się od tych wszystkich smutnych emocji, które pożerają mnie żywcem. Chcę znów czuć że żyję. Chcę znów być szczęśliwy. A przede wszystkim chcę znów kochać.

Myślę, że to coś, na co zasłużyłem, bo przecież przeżyłem piekło!