Nigdy mnie nie zdradzałeś, ale nie byłeś ani wierny - Grudzień 2021

Nigdy nie spałeś z nikim innym, dam ci to. Ale nigdy nie wydawało się, że to rozumiesz istnieją inne sposoby na wierność zamiast po prostu trzymać ją w spodniach.

Bycie wiernym oznacza więcej niż trzymanie rąk dla siebie, więcej niż spanie tylko z jedną osobą lub całowanie tej jednej osoby.Nigdy nie położysz kresu swojemu zalotnemu zachowaniu, które posunęło się za daleko. Ile dziewczyn zbliżyło się do ciebie w barze, kiedy ja siedziałem obok ciebie, a ty nic nie powiedziałeś? Ani razu nie powiedziałeś im, że jesteś w związku. Ani razu ich nie odciąłeś.

Myślę, że byłeś uzależniony od tego zwiększenia pewności siebie, które ci dali. Miałeś wrażenie, że pociąga cię ktoś inny.

Nigdy nie usunąłeś swojego konta Tinder. „Kochanie, wiesz, że jesteś dla mnie jedyny, wiesz, że go nie potrzebuję”. Ale zgadnij co, dupku, nigdy tego nie wiedziałem.Czułem, że trzymałeś mnie jako siatkę bezpieczeństwa, wezwanie do szybkiego wybierania, podczas gdy szukałeś kogoś lepszego. Sprawiło, że poczułem się za mało, sprawiło, że poczułam się, jakbyś nie był szczęśliwy w naszym związku.

lugares abandonados y embrujados cerca de mí

I przez te wszystkie czasy, kiedy spotkałeś swojego byłego? Nigdy nie chciałeś mi powiedzieć, ale o wiele bardziej bolało go słyszeć od kogoś innego. „Kochanie, wiedziałem, że się zdenerwujesz”. Kochanie, nic nie wiedziałeś.

Bycie lojalnym oznacza wiedzieć, co boli twoją znaczącą drugą osobę, wiedząc, co uważają za nielojalne. Kłamstwo jest jedną z tych rzeczy. Wolałabym raczej zostać zraniona przez prawdę niż kłamstwa.Widzisz, ufałem ci, nawet gdy wszystko, co zrobiłeś, krzyczało do mnie, że nie powinienem. Ale ja to zrobiłem. Nigdy nie sprawdzałem twoich e-maili, nigdy nie denerwowałem się, jeśli pisałeś SMS-y z innymi dziewczynami, nigdy nie byłem zły, kiedy zostawiasz mnie na noc dla facetów. Ani razu, bo ci zaufałem. Ale zostałem ranny.

Czy masz pojęcie, ile razy znalazłem numery innych dziewcząt w twoich kieszeniach? Nawet nie zawracałeś sobie głowy ich wyrzuceniem.

„Kochanie, nigdy cię nie zdradziłem. Wiesz, że Cię kocham.'

Nigdy nie oszukiwałeś, ale byłeś zbyt blisko. Ciągle szukałeś uwagi, ciągle flirtowałeś z innymi, ciągle sprawiałeś, że czułem się, jakbym był niewystarczający. Ciągle zostawiając mnie we łzach, ponieważ wiedziałam, że nie kochasz mnie na tyle, aby zrezygnować ze swojego zachowania.

Wiedziałem, że nie kochasz mnie wystarczająco, by uczynić mnie jedyną kobietą w twoim życiu. Jaki był wtedy sens randki?

„Kochanie, daj spokój. Jesteś przesadnie dramatyczny ”.

que quiere escuchar un hombre

Kochanie, skończyłem czuć się jak druga opcja, skończyłem czuć się jak nieznacząca inna. Chcę kogoś, kogo miłość do mnie przewyższy jego pragnienie przebywania z każdą inną osobą na planecie.

Chcę kogoś, kto jest gotowy w pełni zaangażować się w nasz związek i nie zrobi nic, aby to popsuć. Chcę kogoś wiernego, a tym kimś nie jest ty.