Musisz zobaczyć tę niesamowitą sesję zaręczynową z księżniczkami Disneya z dwiema księżniczkami - Wrzesień 2022

lesbijska sesja zaręczynowa Disneya Taylor Snyder Art

Niedawno kobieta, która została porzucona przed ślubem, udowodniła, że ​​księżniczki nie potrzebują mężczyznrobić niesamowite sesje zaręczynowe w tematyce Disneya. Teraz dwie kobiety udowadniają, że niektóre księżniczki nie chcą nawet księcia z bajki.

Te zaręczynowe zdjęcia Kayli i Yalondy Solseng - które wzięły ślub na początku tego miesiąca - zostały zrobione w czerwcu w Minnesocie przezTaylor Snyder Art & Photography.sesje zdjęciowe lesbijek Taylor Snyder Art

Kobiety opowiadały Straszna mama że sesja została zainspirowana tym, jak bardzo podoba im się program telewizyjnyPewnego razu.

sesja zdjęciowa lesbijskiej księżniczki disney Taylor Snyder Art

Zdjęcia zostały opublikowane w lipcu w społeczności FacebookaMiłego dnia gejowskiego, ale od tego czasu stały się wirusowe po tym, jak zostały odebrane przez takie sklepy jakPoczta HaffingtoniStraszna mama, a ludzie reagują pozytywnie w sekcji komentarzy na stronie Taylor Snyder Art & Photography na Facebooku.

lesbijska sesja zdjęciowa disney Taylor Snyder Art dwie kobiety disney princess zaręczynowa sesja Taylor Snyder Art

W końcu zdjęcia to ważny komunikat.`` Małżeństwa homoseksualne są zalegalizowane w USA od ponad roku i prawie nie mamy homoseksualnych postaci w filmach dla dzieci - nie mówiąc już o tym, że są głównym bohaterem '' - powiedział Yalonda.Poczta Haffington. Dzieci chcą być bohaterami, z którymi dorastają, ale kiedy żadna z postaci cię nie reprezentuje, czujesz się samotny. Chcę, aby nasze zdjęcia były pokazywane dzieciom i rodzinom, aby pokazać, że można być tym, kim się jest. W porządku jest przebywać z osobą, którą kochasz ”.

lesbijska sesja zdjęciowa narzeczeńska disney Taylor Snyder Art

lesbijska sesja zaręczynowa księżniczki Disneya Taylor Snyder Art

Ale odkładając na bok wiadomość, zdjęcia uderzają w ludzi.Tak jakjeden komentarz na Facebookuujął to: „Są naprawdę magiczne”.

cómo vestirse con camisa para el trabajo
Lesbijskie zdjęcie zaręczynowe Disneya Taylor Snyder Art

(h / tStraszna mama)