Musisz zobaczyć niezręczne wykopaliska Kelly Ripy „Negocjacje kontraktowe” - Wrzesień 2022

Noga, Ludzka noga, But, Siedzi, Kolano, Stopa, Udo, Moda uliczna, Blond, Modelka, Getty Images

Odkąd Kelly Ripa sprawiła, że ​​jej emocjonalny powrót doMieszkaj z Kelly i MichaelemWe wtorek, po prawie tygodniu bycia MIA, sprawy potoczyły się gładko - przynajmniej tak to wyglądało na antenie.

Podobno Ripa nie była informowana o tym, jak jej współgospodarz Michael Strahan przeniósł się do ABCDzień dobry Ameryko,dowiedziałem się o tym dopiero na kilka minut przed tym, jak wiadomość dotarła do mediów. Wzięła kilka dni wolnych od pracy, a kiedy wróciła we wtorek, powiedziała: `` To, co wydarzyło się w ciągu kilku dni, było niezwykłe w tym sensie, że zapoczątkowało znacznie większą rozmowę o komunikacji i rozwadze oraz, co najważniejsze, szacunku w miejsce pracy.'Donoszono, że szefowie odpowiedzialni za nieudane przejście przeprosili zarówno Ripę, jak i Strahana. Ale najwyraźniej za kulisami sprawy są nadal napięte. Dzisiaj,Dzikie Królestwogospodarz Peter Gros pojawił się na pokazie z wrzeszczącym pancernikiem gościnnym.

- Powodem, dla którego krzyczy, jest to, że jest mały. Nie ma obrony, nie ma zębów. Kiedy pojawia się drapieżnik, odpycha go swoim krzykiem - wyjaśnił Gros. Ripa odpowiedział: „Chcę go po prostu zabrać ze mną do negocjacji kontraktowych!”

Strahan nie uśmiechnęła się, słysząc jej żart, odpowiadając „Dobra, wow”, zanim zmienili temat na ostry zapach pancernika.la reina isabel y el príncipe felipe

Czasami, gdy coś śmierdzi, wystarczy to wywołać.

Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.